3

Lenglet lepiej wyprowadza piłkę niż Umtiti? Ciekawe

0

Ty lepiej podaj argumenty, nikt normalny nikogo nie zwalnia i to ty wychodzisz z głupia teza.

2

Komentarz usunięty

2

XDD

0

Wytłumaczenie, trenerzy nie lubią rotować stoperami, każdy woli tu mieć stabilizację na tej pozycji, może wejść ktoś na pojedyncze mecze, ale głownie jedna para stoperów w obiegu. Valverde świetnie rozwiązał tę kwestię, bo ma w tym momencie duet środkowych obrońców, którzy są w formie.

0

Bo zapewne odstaja poziomem.

0

No niedziwne, że bierze pod uwagę trzech, jeśli Umtiti był kontuzjowany, Vermaelen to samo.

0

Znaczy nawet ni mniejsze zło, bo rządy Franco dla Hiszpanii były po prostu dobre, a zdanie rodzin mnie nie interesuje.

0

No coś trzeba było wybrać, mniejsze zło wcześniej i na szczęście wygrana nacjonalistów Franco, niż ten liberalny rząd republikański, więc byli w sytuacji tragicznej, jak się pewnie na lekcji j. polskiego uczyłeś z tej sytuacji nie ma dobrego wyjścia, a jednak oni i tak wyszli ogromną ręką i zasługa Franco w tym niemała. A skopać tyłek lewicy to wiesz ;))))

0

No dzięki tej wojnie domowej Hiszpania ustrzegła się brania udziału w II wojnie światowej ale mniejsza. Czy bezbolesne ustrzeżenie przed komunizmem, nie powiedziałbym, ale każde ustrzeżenie kraju przed komunizmem jest dobre.

0

A po meczu z Realem to już nie?

1

Czyli jednak dalej są ludzie piszący o patelniach Milika XD

0

No patrz, kurde to niedobrze, że go zwolnili w takim razie, jak "jego" piłkarze robią awans.

1

To wtedy tu będzie płacz, taka jest piłka, jak jest dla nas dobrze to cieszmy się chwilą

15

Weź, dla mnie nauczyciele to chyba po służbie zdrowia to najbardziej niereformowalna grupa pracownicza. W pełni się zgadzam, trochę im się w dupach przewraca.

0

Neymar to jest hit... gość wstawia zdjęcie na Instagrama, na którym stoi uśmiechnięty z Ninja i jak zazwyczaj się go nie czepiałem, tak tutaj wychodzi, że gość mentalnie nie ma podjazdu do takiego Ronaldo czy Leo. Nie wyobrażam sobie żeby oni wstawiali tego typu zdjęcia po klęsce swojego klubu. Chyba że wstawił je przed meczem to luz, ale mi pokazało je teraz.

0

A Rio Ferdinand wie lepiej od sędziego

1

Nie, wolę się cieszyć że wygrało MU, idź stąd

1

Sam jesteś okradziony

0

Ten tydzień jest przezaj***ty!!!!

0

Bo ich kompleks Barcelony jest dla wielu kibiców śmieszny.

0

Po prostu powszechnie nie są lubianą drużyną.

0

EDIT Wyprzedziłeś mnie o 35 sekund ;D

2

Jeśli tak to biję się w pierś ;)

0

Mecz meczowi nierówny, że też kibice dalej się nie nauczyli. Nie no draamt męczyć się z Realem na SB a potem wygrać "tylko" 1:0. A po za tym nie widzę potrzeby, aby w szatni były rządy "silnej ręki" i piłkarze raczej też nie. Wbrew woli panów ekspertów, na szczęście Ernesto Valverde zostaje z nami ;)

0

No beka

0

Nie wszyscy grają do tak późnego wieku dobrze, po za tym każdy zawodnik jest inny, ma inny organizm, przypomnę ci, że Pique również nie gra już w kadrze, bo sam czuje, że jest powoli wiekowy. O Francji też mówiłeś, że młokosy grają w linii obrony?

2

Wydaje mi się, że nie po to odchodził, żeby po roku wracać.

0

To, że on wrócił do Monaco nie oznacza, że Zidane wróci do Realu.

26

Jakoś mi się nie wydaje by miał wrócić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?