0

W sumie to nie spodziewałem się, że Janusz Piechociński to taki nawet spoko gość XD

0

@tomek8756 Ja zacząłem Breaking Bad.

0

@Colon No i miał rację Włodarczyk.

1

@Matheo123 A masz czas je wydawać, jak tyle pracujesz?

6

@Martwy Weź ta sekta to jest jakaś patologia.

2

@Roobo Rozpędź się, ściana sama się znajdzie.

5

No w tym materiale z Łączy nas Piłka, Paulo Sousa ewidentnie kazał zwrócić uwagę na Skriniara przy SFG. No niestety, wyszło jak wyszło.

0

@IbrahimAfellay A ty oceniasz człowieka, czy jego zachowanie? Co ma do rzeczy to, co kiedyś o kimś mówił w kontekście tej sytuacji z colą?

2

@LeoMessi1994 A kadrę mógłby jak najbardziej.

0

@LeoMessi1994 Nie, mój były trener mówił mi, że taktycznie to on trochę gamoń.

1

Kurna problem dla tego nike zrobić normalną koszulkę, jak była w sezonie 10/11 albo 14/15. Zwykłe grubsze pasy, spodenki w jednym kolorze już obojętnie czy czerwone czy granatowe. To ci wymyślają jakieś niewiadomo co, tragicznie to wygląda. Nie wiem, może faktycznie trzeba zmienić tego sponsora bo schodzi na psy nike.

14

@Aqualitek E tam, mi się to podobało akurat i już mniejsza, czy to była cola czy byłby to nie wiem samsung. Ja zawsze lubiłem, jak ktoś zachowa się trochę nie tak jak teoretycznie "wypada" w mainstreamowych sytuacjach.

1

@Kettger Czyli pozycji, której w składzie w ogóle nie potrzebujemy.

2

@tommyVERceti No a co, uważasz, że bez Lewandowskiego by to lepiej wyglądało?

0

@tommyVERceti Z resztą, jak ty się sugerujesz ocenami Stanowskiego i Kowala to oczym my rozmawiamy

0

@tommyVERceti Jesteś mądry po meczu.

0

@Colin94 Biznesmenem to ty nie będziesz.

1

@DonMatteo901 Przyganiał kocioł garnkowi.

0

@clyde Oczywiście, że z nim będzie to samo co z resztą tamtych gamoni.

0

@Kgorecki2500 Poważnie?

0

@brzucho Fejk (znakiiiii)

0

@DonMatteo901 Czerepach

0

@Danger204 Zgadzam się, mecz do oglądania zajebisty, ale taktycznie to tam jest to średnio poukładane.

7

@nitey O czym ty gadasz w ogóle?

3

@Lovalo W 3 jak dla mnie.

0

@Leooo Nie wiem, nigdy za nim nie przepadałem. Zawsze go wszyscy heroizowali za walkę na boisku, natomiast dla mnie zachowywał się czasem wręcz frajersko.

8

@Pawelec7 Ale jaki wybór kobiet go boli? Jest przełożonym pani Iwony, powiedział, że nie to nie.

1

1

@Mario96w Oglądać: MMA, piłka nożna, siatkówka
Trenuję: MMA, piłka(kiedyś), zapasy

0

@Cobra303 To Borek tym bardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?