skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@puyol_presidend5 Ta, uważasz że w City za Rodriego by nie grał? Z Anglii to tyle, bo to raczej nie liga dla niego. W PSG by nie grał? W Bayernie by nie grał? W BVB by nie grał? W Juve by nie grał? Jakąś śmieszną teorię robi wymyśliliście, że on by nie grał nigdzie po za Barceloną, co jest przy jego klasie po prostu śmieszne.
0
@puyol_presidend5 Ta, w innym klubie czeka go ławka XD to jest zajebista dedukcja.
4
@zeko0 W 12 gramy?
2
@FC1899Barca Nie no po prostu świadomość dzisiejszych polityków młodszego pokolenia,takich jak pan Śmiszek na tematy polityki zagranicznej to jest takie dno i 3 metry mułu.
2
@zadafcb Chociaż jak strzelał Akanji i zrobił ten sus przed strzałem to miałem takie co on odpie***la XD
2
@IronSanHybrid Ale akurat ta piosenka to jest klasa fhooy :D
1
@AmigoBlancos Dobra już pisałeś o tym dzisiaj i to nie jest jakaś super szpila w jego stronę, tylko po prostu dla śmiechu to powiedział, a nie żeby Szapakowskiego jakoś cisnąć. Z resztą, czy to takie piękne i wyszukane jak od kilku dni wszyscy o tym mówią i piszą?
0
@FCMichalo Pepe to kozak
0
@Cochise Same banały, jak ktoś widział to z bliska to wie, że to nie wygląda tak, jak piszesz.
4
@NaFazieHitman Ale tym razem to już na pewno ostatnia dawka będzie XD
0
@Nano22 Zacznijmy od tego, że w ogóle nie powinno się tak robić, ale ok.
0
@Nano22 To żaden argument, że “było tak od poczatku”.
0
@Tomo_95 Nie no, jego to nikt nie traktuje poważnie, nawet jego redakcyjni koledzy XD
2
@Qlewer No co nie? XD Naprawdę wydawałoby się poważni ludzie, a Pier***ą trzy po trzy w tym internecie.
0
@SaulGoodman Ja oglądam Kanał Sportowy w sumie codziennie i zauważyłem, że niektórzy tam to potrafią z dnia na dzień opinię zmienić na jakiś temat o 180 stopni.
1
@SaulGoodman Przecież kilka dni temu chwalili ich za to, między innymi Smoku, że dobrze dysponują siłami i rotują w ostatnim meczu. A teraz, że się wystrzelali XD ze skrajności w skrajność, nie ma nic pomiędzy.
1
@kolo123 Widać, że wody mu się nagromadziło trochę. Kwestia powrotu do intensywnych treningów i diety.
4
@puyol_presidend5 Chińczyk
3
@Bykunn O pan yntelygent przyszedł.
0
@tomek8756 Ktoś w ogóle ogląda jeszcze Polsat?
1
Komentarz usunięty
1
@Ojciec5tkidzieci On w ogóle jest odklejony.
4
@Odcinkowy Nie no bohater normalnie on jest, tylko pałką teleskopową w kolanko, na więcej nie dali rady, zuch chłopak XDD
0
@Kwiatek67 Raczej stety.
0
@AmigoBlancos W hejtparku powiedział przed chwilą.
2
@adambądkowski93 Pamięta ktoś jaką Paździoch miał chatę w trumnie? XD
0
@amanter Ale pamiętam jak raz w ćwierćfinale z Milanem go Nesta pięknie wyczyścił.
0
@Roobo Dobra weź skończ pitolić, bo to się słuchać nie chce
0
@Uukasz_93 Akurat jak chodzi o system szkolenia, dzisiaj jest już o niebo lepiej niż było 10 lat temu. Dwa, to nie zwiazek piłkarski odpowiada za szkolenie młodzieży, ale akademie, które sa prywatnymi podmiotami.
14
@koziar Nie no ogólnie każdy mniej więcej wie, kto interesuje piłką i nie jest fanboyem Ronaldo, że Messi jest od niego zwyczajnie lepszy. I jeśli ja miałbym wybierać, którego z nich w swojej top formie chcę mieć w drużynie, wybrałbym Leo i podejrzewam, że 95% trenerów na świecie też.