1

@puyol_presidend5 Ta, uważasz że w City za Rodriego by nie grał? Z Anglii to tyle, bo to raczej nie liga dla niego. W PSG by nie grał? W Bayernie by nie grał? W BVB by nie grał? W Juve by nie grał? Jakąś śmieszną teorię robi wymyśliliście, że on by nie grał nigdzie po za Barceloną, co jest przy jego klasie po prostu śmieszne.

0

@puyol_presidend5 Ta, w innym klubie czeka go ławka XD to jest zajebista dedukcja.

4

@zeko0 W 12 gramy?

2

@FC1899Barca Nie no po prostu świadomość dzisiejszych polityków młodszego pokolenia,takich jak pan Śmiszek na tematy polityki zagranicznej to jest takie dno i 3 metry mułu.

2

@zadafcb Chociaż jak strzelał Akanji i zrobił ten sus przed strzałem to miałem takie co on odpie***la XD

2

@IronSanHybrid Ale akurat ta piosenka to jest klasa fhooy :D

1

@AmigoBlancos Dobra już pisałeś o tym dzisiaj i to nie jest jakaś super szpila w jego stronę, tylko po prostu dla śmiechu to powiedział, a nie żeby Szapakowskiego jakoś cisnąć. Z resztą, czy to takie piękne i wyszukane jak od kilku dni wszyscy o tym mówią i piszą?

0

@FCMichalo Pepe to kozak

0

@Cochise Same banały, jak ktoś widział to z bliska to wie, że to nie wygląda tak, jak piszesz.

4

@NaFazieHitman Ale tym razem to już na pewno ostatnia dawka będzie XD

0

@Nano22 Zacznijmy od tego, że w ogóle nie powinno się tak robić, ale ok.

0

@Nano22 To żaden argument, że “było tak od poczatku”.

0

@Tomo_95 Nie no, jego to nikt nie traktuje poważnie, nawet jego redakcyjni koledzy XD

2

@Qlewer No co nie? XD Naprawdę wydawałoby się poważni ludzie, a Pier***ą trzy po trzy w tym internecie.

0

@SaulGoodman Ja oglądam Kanał Sportowy w sumie codziennie i zauważyłem, że niektórzy tam to potrafią z dnia na dzień opinię zmienić na jakiś temat o 180 stopni.

1

@SaulGoodman Przecież kilka dni temu chwalili ich za to, między innymi Smoku, że dobrze dysponują siłami i rotują w ostatnim meczu. A teraz, że się wystrzelali XD ze skrajności w skrajność, nie ma nic pomiędzy.

1

@kolo123 Widać, że wody mu się nagromadziło trochę. Kwestia powrotu do intensywnych treningów i diety.

4

@puyol_presidend5 Chińczyk

3

@Bykunn O pan yntelygent przyszedł.

0

@tomek8756 Ktoś w ogóle ogląda jeszcze Polsat?

1

Komentarz usunięty

1

@Ojciec5tkidzieci On w ogóle jest odklejony.

4

@Odcinkowy Nie no bohater normalnie on jest, tylko pałką teleskopową w kolanko, na więcej nie dali rady, zuch chłopak XDD

0

@Kwiatek67 Raczej stety.

0

@AmigoBlancos W hejtparku powiedział przed chwilą.

2

@adambądkowski93 Pamięta ktoś jaką Paździoch miał chatę w trumnie? XD

0

@amanter Ale pamiętam jak raz w ćwierćfinale z Milanem go Nesta pięknie wyczyścił.

0

@Roobo Dobra weź skończ pitolić, bo to się słuchać nie chce

0

@Uukasz_93 Akurat jak chodzi o system szkolenia, dzisiaj jest już o niebo lepiej niż było 10 lat temu. Dwa, to nie zwiazek piłkarski odpowiada za szkolenie młodzieży, ale akademie, które sa prywatnymi podmiotami.

14

@koziar Nie no ogólnie każdy mniej więcej wie, kto interesuje piłką i nie jest fanboyem Ronaldo, że Messi jest od niego zwyczajnie lepszy. I jeśli ja miałbym wybierać, którego z nich w swojej top formie chcę mieć w drużynie, wybrałbym Leo i podejrzewam, że 95% trenerów na świecie też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?