skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Ty się szczepisz co roku na grypę?
0
@Bykunn No a co mi ze świetnych statystyk, jeśli nie ma podstawowych wolności? XDD
1
@Kgorecki2500 W dłuższej perspektywie jakakolwiek segregacja więcej zaszkodzi niż pomoże i żadne statystyki tego nie zmienią.
11
@Kgorecki2500 Nie pomoże żadne takie rozwiązanie i nie ma, co się łudzić, jak pozwolisz władzy przesunąć granicę, zaczną zabierać Ci więcej wolności, to nawet się nie łudź, że wrócą do poprzedniego stanu.
0
@BombowiecKrawczyk O ile go w ogóle kupią.
39
@Comentateiro To nie ma sensu, co ty piszesz.
0
@KimBassinger1 Dobra weź skończ
5
@Comentateiro W dalszym ciągu świat, w którym możesz się z kimś nie zgadzać, pokłócić, czasami się wzajemnie poobrażać jest lepszy od tego z tą śmieszną poprawnością polityczną.
1
Jak ktoś lubi mma i chciałby sobie zobaczyć, jak nasze dwie najlepsze panie sobie pomagają to tutaj jest filmik ze wspólnego treningu Asi Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz.
18
@Esio Wylewanie pomyj na dzisiejszą poprawność polityczną i LGBT to wręcz obowiązek ;) A wstyd dla tego, kto dawał bana.
0
@Colon No ja bardzo lubiłem Walta i wręcz mu kibicowałem, żeby mu się udało i wszystko uszło płazem, a Hank typowo polował na niego. Ja się wręcz irytowałem, że Walt nie chciał, żeby go zabijali, ale na szczęście to zrobili.
0
@don'T.R.I.P.e Nie no, śmierć Hanka to najlepsza śmierć, wręcz się cieszyłem, jak to się stało.
1
@donleo12 XDD coo?
0
@DaPidejpi Serio ma taki tatuaż?
1
@DaPidejpi Nie, sam Keane to debil. Ogólnie jak widzę, że dzisiaj wiele młodych trenerów, którzy zajmują się dzieciakami podniecają się tym cymbałem, bo "kieeedyś to się grało ostro w piłkę" to się za głowę chwytam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Peszko07 Ci to są niesamowici XDD
0
@Cochise Siatkówka, zapasy, bieg na 100 i na 200
0
@A_Gomesinho_21 Ja bym go zestawił z Tsarukyanem albo Kevinem Lee.
1
Komentarz usunięty
0
@Encore UFC nie płaci jakoś mega super (w porównaniu np. do boksu), on i tak jest ustawiony, plus chyba rola trenera mu teraz bardzo pasuje.
1
@Encore Raczej koniec, jak tak też na niego patrzę na zdjęciach i na filmikach i on już wcześniej miał ciężko zbijać do lekkiej, to teraz chyba już by tego nie zrobił.
0
@Stoiczkow +100
1
Rzuciliście szkołę, wzięliście kredyt i wybudowaliście bliźniaka?
0
@jacobFCB Ja bym go zestawił z Tsarukyanem, on jest chyba 15 w rankingu, też świetny zapaśnik. Ogólnie dla mnie walka Makchaczeva z Tsarukyanem to najlepsza walka w Ufc pod wzgledem zapasów, jak ktoś lubi ten element walki to musi to obejrzeć. I teraz Mateusz mógłby z nim się sprawdzić i można byloby porównać, jak wypadłby Gamer na jego tle w porównaniu z Islamem.
0
@jacobFCB Myślę, że już teraz dostanie kogoś z top 15.
0
Komentarz usunięty
0
@SteuerFreiMoney XDDDD stary, mogę nie używać prawej nogi, i nie byłbyś w stanie mi nic zrobić.
0
@elo1600 Ja z toba nie rozmawiam.
0
@SteuerFreiMoney Gangsta raperzy XD