0

@Kgorecki2500 Ty się szczepisz co roku na grypę?

0

@Bykunn No a co mi ze świetnych statystyk, jeśli nie ma podstawowych wolności? XDD

1

@Kgorecki2500 W dłuższej perspektywie jakakolwiek segregacja więcej zaszkodzi niż pomoże i żadne statystyki tego nie zmienią.

11

@Kgorecki2500 Nie pomoże żadne takie rozwiązanie i nie ma, co się łudzić, jak pozwolisz władzy przesunąć granicę, zaczną zabierać Ci więcej wolności, to nawet się nie łudź, że wrócą do poprzedniego stanu.

0

@BombowiecKrawczyk O ile go w ogóle kupią.

39

@Comentateiro To nie ma sensu, co ty piszesz.

0

@KimBassinger1 Dobra weź skończ

5

@Comentateiro W dalszym ciągu świat, w którym możesz się z kimś nie zgadzać, pokłócić, czasami się wzajemnie poobrażać jest lepszy od tego z tą śmieszną poprawnością polityczną.

1

Jak ktoś lubi mma i chciałby sobie zobaczyć, jak nasze dwie najlepsze panie sobie pomagają to tutaj jest filmik ze wspólnego treningu Asi Jędrzejczyk i Karoliny Kowalkiewicz.


18

@Esio Wylewanie pomyj na dzisiejszą poprawność polityczną i LGBT to wręcz obowiązek ;) A wstyd dla tego, kto dawał bana.

0

@Colon No ja bardzo lubiłem Walta i wręcz mu kibicowałem, żeby mu się udało i wszystko uszło płazem, a Hank typowo polował na niego. Ja się wręcz irytowałem, że Walt nie chciał, żeby go zabijali, ale na szczęście to zrobili.

0

@don'T.R.I.P.e Nie no, śmierć Hanka to najlepsza śmierć, wręcz się cieszyłem, jak to się stało.

1

@donleo12 XDD coo?

0

@DaPidejpi Serio ma taki tatuaż?

1

@DaPidejpi Nie, sam Keane to debil. Ogólnie jak widzę, że dzisiaj wiele młodych trenerów, którzy zajmują się dzieciakami podniecają się tym cymbałem, bo "kieeedyś to się grało ostro w piłkę" to się za głowę chwytam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Peszko07 Ci to są niesamowici XDD

0

@Cochise Siatkówka, zapasy, bieg na 100 i na 200

0

@A_Gomesinho_21 Ja bym go zestawił z Tsarukyanem albo Kevinem Lee.

1

Komentarz usunięty

0

@Encore UFC nie płaci jakoś mega super (w porównaniu np. do boksu), on i tak jest ustawiony, plus chyba rola trenera mu teraz bardzo pasuje.

1

@Encore Raczej koniec, jak tak też na niego patrzę na zdjęciach i na filmikach i on już wcześniej miał ciężko zbijać do lekkiej, to teraz chyba już by tego nie zrobił.

0

@Stoiczkow +100

1

Rzuciliście szkołę, wzięliście kredyt i wybudowaliście bliźniaka?

0

@jacobFCB Ja bym go zestawił z Tsarukyanem, on jest chyba 15 w rankingu, też świetny zapaśnik. Ogólnie dla mnie walka Makchaczeva z Tsarukyanem to najlepsza walka w Ufc pod wzgledem zapasów, jak ktoś lubi ten element walki to musi to obejrzeć. I teraz Mateusz mógłby z nim się sprawdzić i można byloby porównać, jak wypadłby Gamer na jego tle w porównaniu z Islamem.

0

@jacobFCB Myślę, że już teraz dostanie kogoś z top 15.

0

Komentarz usunięty

0

@SteuerFreiMoney XDDDD stary, mogę nie używać prawej nogi, i nie byłbyś w stanie mi nic zrobić.

0

@elo1600 Ja z toba nie rozmawiam.

0

@SteuerFreiMoney Gangsta raperzy XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?