0

3

@masq A pamiętam, jak Sevilla grała z United i on sobie radził z Lukaku...

0

@amanter Do wyuczenia u niego to jest.

1

@goldmetaxa O matko tak, już wiesz jaka bedziemy drużyna wtedy.

0

@adi7adi8 A no własnie

1

@adi7adi8 Wielu trenerow sie nie zgodzi

0

@pres Jak go obserwuję na insta, to on w poście życzył powodzenia Ramosowi, który jest jego znajomym, a o Messim nic nie wspominał.

8

@DonMatteo901 Najgorzej, że taka osoba zaczyna powoli być popularna.

1

@michal26 Socjalizm to ustrój, który bohatersko pokonuje przeszkody, nieznane w żadnym innym ustroju.

0

@Stasiuburza XDDDD

4

@IronSanHybrid To Badzio, ostatnio mi często wyskakuje on na tiktoku.

1

@pt9 No wiesz, np. oni mieli kiedyś wyjazd nie pamiętam już gdzie, chyba do Kielc i miała być wielka kontrola i przez policję i ochronę przed wejściem na stadion. Wiedzieli o tym najważniejsi z legionistów, wiedzieli też, że na stadionie we wtorek przed spotkaniem (mecz był sobota, albo niedziela), będzie remont w łazienkach na stadionie a naprawę robił gość, którego znali i on po prostu schował im na stadionie tam, gdzie robił remont cały sprzęt, a oni sobie go wzięli, jak już weszli na mecz. No słuchaj, ja sam nie chodzę na mecze, bo nie lubię polskiej ligi, ale czasami jacyś znajomi mi opowiedzą co nie co i to są takie przemyślane akcje, że głowa mała.

0

@pt9 Hahaha, są takie sposoby, o których nawet sobie nie wyobrażasz.

1

@pt9 Mało rzeczy w życiu widziałeś, jak uważasz, że nie ma opcji

7

@Chakalaka Dobra już się nie kompromituj dalej swoimi wpisami o Legii.

0

@kremowka2137 Spójrz w lustro.

0

@kremowka2137 A co, wszędzie siebie widzisz?

0

@DonMatteo901 Ja się dziwię, że takich ludzi w ogóle gdzieś cytują.

0

@LS Zgłaszam się

2

@Kgorecki2500 Uwielbiam ludzi głosujących kiedyś na Palikota, później na Petru, a dzisiaj na Hołownię, bo to taka nowa siła, oh shit here we go again XD

1

@Kgorecki2500 Standardowa gadanina takich bezpłciowych partii, pojawiających się co jakiś czas.

0

@Comentateiro No to ja właśnie mówię o rozdziale kościoła od państwa, a ty powołujesz się na religię wtedy, kiedy jest ci wygodnie.
"To że akceptujesz krzyże w salach szkół publicznych, oznacza jak bardzo jesteś na kolanach, stąd jesteś niezdolny do właściwej oceny." A widzę, że u ciebie odloty to norma.

0

@bartas97 No tak to oczywiste, że piłka zawsze będzie numerem jeden w takich plebiscytach.

0

@raben24 Tam chyba głosowanie jest.

2

@Comentateiro Jak dla Ciebie oznaką tego, czy jest, czy nie ma rozdziału kościoła od państwa jest krzyż w sali w klasie to nie ma o czym rozmawiać.

1

@Comentateiro A wiesz, że nie każdy prawicowiec jest wierzący. Po drugie jest takie coś jak rozdział kościoła od państwa, co jest podstawą w kulturach chrześcijańskich, więc nie zawsze interes państwa idzie w zgodzie nawet z ich religią.

0

@Kgorecki2500 Ty siebie słyszysz?

0

11

@Kapitan hawk Powiedział co wiedział

2

@macio_944 Nie, nie zostałem nie musisz przepraszać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?