skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karzel Nic o Tobie nie pisałem ;)
6
@maroon Jeśli ktoś się oburza, że ktoś inny ma pieniądze i trzeba mu tłumaczyć, dlaczego to dobrze, że ludzie mają dużo pieniędzy to znaczy, że mentalnie jest w poprzednim systemie.
0
@The_Man Jak u nas takie rozdrabnianie kiepsko się sprawdza i lepiej wydać dużo na jednego piłkarza, niż mniej kasy na kilku.
0
@The_Man To prawda, jeśli za takiego Grealisha płaci się dzisiaj 100 milionów, jednak jeśli chcesz być najlepszy to musisz płacić najlepiej, inaczej reszta ci odjedzie.
1
@NaFazieHitman Natomiast rozumiem Cię, że spodziewałeś się po nim więcej.
2
@NaFazieHitman Łatwo zawsze jest tak powiedzieć, natomiast warto się zastanowić, dlaczego tak się stało, że nie idzie mu tam tak, jak wszyscy się tego po nim spodziewali. Ja uważam, że zwyczajnie liga włoska nie do końca pasuje do jego stylu gry i sądzę, że w drużynie typu Barcelona, Manchester City, byłby dzisiaj zdecydowanie lepszy. A ceną się nie sugeruj, przynajmniej ja tak robię, bo na samym końcu to na boisko wychodzą ludzie i rywalizują z innymi ludźmi i tam nikogo nie interesuje, kto ile za kogo zapłacił.
1
@NaFazieHitman Nie no ale styl gry, on wychowywał się w Ajaxie, który przypomina Barcę pod względem stylu gry i przejście do nas byłaby swego rodzaju kontynuacją jego rozwoju, natomiast Juve i liga włoska to coś kompletnie innego. Osobiście uważam, że on trochę się marnuje tam, pod względem tego jakby mógł się rozwinąć, gdyby poszedł do klubu, który bardziej pasuje do jego stylu gry.
5
@The_Man Za najlepszy produkt, musisz najlepiej zapłacić, nie ma innej opcji dzisiaj.
1
@T^L Ty sobie żartujesz? Nie masz pojęcia o człowieku i gadasz pierdoły. Przychodzi na gotowe? Chłopie on przyszedł do Rakowa w 2016 roku, jak ten klub był w 2 lidze, a teraz grał z nią w eliminacjach do ligi konferencji. Co to za argument, że sponsor dawał tyle, ile trzeba, no po to ogólnie są sponsorzy. Że nie wykreował żadnych zawodników to śmiech na sali, nawet nie ma co więcej pisać, po tym stwierdzeniu. Nie dotarł do dna polskiej piłki? Chłopie, on zaczynał od IV ligi w Łomiankach, gdzie musiał szukać ludzi, żeby móc gierkę zrobić na treningu. Nie masz pojęcia, nie pisz.
0
@Commandement Wprowadzenie takiego nakazu, bez wyjątkowego stanu w danym województwie nie jest zgodne z prawem. Plus duża hipokryzja od policji, która w swoim otoczeniu nie nosi maseczek.
0
@Commandement Co innego jak regulamin jest niezgodny z prawem ;)
0
@T^L Ta wypowiedź jest sprzed paru lat jak coś
0
@Commandement O nieeee, znowu te psie swądy z tym argumentem, że jest wolny rynek więc wszystko wolno firmie, która ma taki "regulamin"
0
@marcin62 Tak, Wielka Brytania wzięła sobie papierek, napisała, że odchodzi i elo. Wcale nie ma wielu wymogów, jakie musiała Wlk Brytania spełnić, żeby odejść, nawet jak już zagłosowali za tym w referendum. "wtedy skubi i mu podobni przekonają się, że bez unii to takie państewko jak Polska się zesra pod siebie." Nie no z takim gównem to się nie dyskutuje, bo to szkoda strzępić ryją.
0
@marcin62 Wypisać się z Unii XD raz dwa trzy odpadam z głupiej gry
3
@RosjaninBut Że ludzie uważają, że na tym poziomie polityki krajów jedni robią coś dla drugich z solidarności, a nie z tego powodu, że tym większym ma to się opłacać, to ja nie wiem. I jeszcze twierdzą, że ludzie muszą dorosnąć, żeby zrozumieć dobrze, nasze podejście do Unii... ręce opadają, ale my tacy trochę jesteśmy, jeden zobaczy 500+ i z jęzorem biegnie i się cieszy, że coś ma, a drugi usłyszy o Euro i ponadnaturalnej erekcji dostaje, zwykła rzecz, jedni trafiają do jednych, drudzy do drugich.
2
@marcin62 No, więc z tą wybiórczością sam potwierdzasz fakt o braku suwerenności, to zrobimy jak Unia chce mamy pieniążki, to zrobimy jak unia nie chce to pieniążków nie ma. Jak ktoś chciałby dostawać jak najwięcej to jest w gruncie rzeczy w swojej opinii ubezwłasnowolniony, bo musi mieć stanowisko jak Unia.
4
@macio_944 O następny, co nie rozumie
2
@marcin62 Respektujesz te zasady, ale to w zależności jakie one są, no jak masz powiedziane, że prawo unijne jest ponad polskim a w przypadku Niemiec już nie, no to coś tu jest nie tak, bo widać, że są równi i równiejsi. Zresztą ludzie słusznie zauważają, że 500+ to tani chwyt i tu ludzie rozumieją, że rząd nie ma własnych pieniędzy, natomiast w szerszej perspektywie pod kątem Unii już tego nie rozumieją i twierdzą, że to Unia nam daje, ona ma swoje pieniądze. Ciekawa hipokryzja, pokazująca typowe socjalistyczne myślenie, że jeśli na małym obszarze coś nie działa, to powiększmy przestrzeń, wtedy już ludzie nie zauważą, że to nie działa.
1
@marcin62 No jak stawiasz niżej swoją suwerenność, bo możesz dostać pieniądze no to ją tracisz. Czego ty tu nie rozumiesz? Bo co? Bo hajs się dostaje?
0
@Bykunn A ty się odnosisz do czegoś, czego nie widziałeś na podstawie opinii gościa, który ze zrozumieniem tego nie obejrzał.
2
@Bykunn To chyba kiepsko oglądałeś, bo on porównuje Kamila do byłych i obecnych stoperów reprezentacji Polski, w którym ten wypada najlepiej. Do tego zwraca uwagę na jego cechy wolicjonalne, które są na najwyższym poziomie. Nie widziałeś, to się nie wypowiadaj.
23
@Woland10 Tak zauważyłem, że co następny twój komentarz to głupszy.
2
@Woland10 Wybaczyć można jeśli ktoś poniesie odpowiedzialność za czyny.
1
@Rewolucja123 Ma rację, mój znajomy bramkarz, który grał kiedyś w Eredivise widziałem wczoraj na swoje instastory też wstawił coś podobnego, że Szczęsnego trudno tu winić.
1
@Cariones Jak zjeb się zachował, a nie wyjaśnił
0
@Avada Kedavra Weź chłopie
0
@Przemek2323 Dobra bo musiałem sprawdzić tego tweeta. On tam na to zwraca uwagę, że taka sytuacja wystąpiła. A to, że wyraził zdziwienia to sam sobie dopowiedziałeś. Nie rób tak.
1
@Tomo_95 No ale to pokaż sposób inny, w który miałby to zrobić?
9
@Bobo25 A jak inaczej? Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka.