skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca Nie ma opcji, że na to gówno znowu pójdę.
0
@AdiKingu96 Jak chcę obejrzeć rozrywkę, oglądam FAME. Jak chcę obejrzeć sport to wybieram KSW.
0
@Vebrol Ja oglądam fame od 1 gali i jakoś się nigdy nie wstydziłem
0
@Encore Raczej już nie wróci, nie wygląda na gościa, dla którego nie liczą się słowa.
0
@barcowy1899 Fury
3
Te pytania na konferencjach prasowych to jest tez cringe XD
4
@macio_944 Na wośp zrozumiałe. Na kampanię przeciw homofobii to dajcie spokoj XD
1
@macio_944 Karawana idzie, a nie jedzie
0
@RomanHoffer Wilder ma szansę tylko poprzez prawy prosty. Jeśli Fury będzie dobrze przygotowany fizycznie, a nie zapuszczony, to nie wyobrażam sobie, że Wilder z nim wygra.
0
@Kusco15 Nie wiem popraw swoją pisownię, bo się ciebie nie da czytać.
1
@Kusco15 No wcale nie propagują lgbt, wiele można o lewicy powiedzieć i to też.
1
@PizzerMan Zgadzam się z Tobą, też od czasów KNP śledzę i głosowałem na Konfederację, jak robią coś co mi się nie podoba to po nich jadę. Nie ma co wrzucać wszystkich wyborców do jednego kotła.
0
@Kusco15 Co cię bawi?
2
@DaPidejpi Takie uogólnienia nie mają sensu.
1
@Borneo Nie no, zajebiste porównanie dałeś.
0
@Ronmes Mi się podobało.
0
@Kusco15 O całokształcie Sikorskiego piszę.
1
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Nie bawmy się w półśrodki. Albo zmieniamy trenera i stawiamy w 100% na nowego, albo zostaje Koeman.
0
@leonek160 W pierwszej kolejności, to trzeba było ogarnąć nasz poziom finansowy. A o sportowy martwić się później.
0
@Garbatyy Ja w Anglii zawsze ze Liverpoolem
0
Dobra teraz oby Liverpool wygral ;)
0
@Rick Zaraz przyjdzie ten @Comentateiro i powie, że świat idzie do przodu, a ty nie nadążasz, a w ogóle to wszystko wina patriarchatu. Albo jakieś inne jego pie**lenie XD
0
@ElKamil Chłopie, jak Soldić z nim walczył w 2017 roku, miał 22 lata, był fizycznie bardziej chłopakiem niż mężczyzną, a go zmasakrował. Na dzisiaj, Borys jest zawodnikiem kategorii 70 kg, ważącym na codzień około 80kg. Natomiast Soldić, dzisiaj ma 26 lat, jest kawałem byka, który walczy w kategorii 77 kg i chce pas w kategorii 84, na codzień waży ponad 90 kg. Plus z zawodnika, który miał tylko mocną stójkę, a przeciętną resztę płaszczyzn, dzisiaj jest pełnowymiarowym zawodnikiem MMA, którego nie mógł obalić taki koń jak Materla. Na dzisiaj Soldić jest poza zasięgiem Borysa. Nie pisz mi, że jestem ignorantem, bo scenę MMA śledzę od kilku dobrych lat bardziej wnikliwie niż piłkę.
2
@amanter >Messi
>nieszczęśliwa kariera
XD
0
@Kondziubarca Rok 2021 a ludzie dalej nie kminią, że mecz meczowi nierówny XD
1
@maroon I patrz o ironio Wielka Brytania ;)
4
@pt9 To samo miałem po johnsonie, jutro pod wieczor powinno juz być lepiej.
2
@DaPidejpi Dokładnie, mi się ta walka najbardziej podobała. Zajebiście pooglądać jakąś techniczną, taktyczną walkę na dobrym poziomie sportowym, jak się wcześniej widziało te wiatraki i ciosy spod jaj. Ale co, kto lubi.
0
@Vebrol Był już ich taki pojedynek ;)