skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DaPidejpi No ja śledzę w sumie od powstania tej organizacji ;D
6
@Dojaar Nie ośmieszaj się
33
@Dojaar "Nie ma ich tylko w krajach niedemokratycznych, jak polska" hahaha ty jesteś antyinteligentny XD
38
@Dojaar Hahah jaka czerń i biel XD istnieją na świecie tylko zachód (Niemcy, Francja) i wschód jak wymieniłeś. Nie ma nic pośrodku, tylko jedna albo druga opcja.
62
@Dojaar Jak mnie śmieszą ludzie twojego pokroju zafascynowani zachodem XD
1
@BorzyKrzys E tam bać, nie są faworytami więc niech wyjdą bez kompleksów i próbują grać jak najlepiej potrafią.
0
@Garbatyy Piechowiak?
2
@Arczek2001 Jak się zagra bardzo dobrze, to można pochwalić, że się tak zagrało. Jak się zagra tragicznie, to można skrytykować. To chyba normalne.
0
@Kusco15 Co? Jaka wina Furego? XD
1
@Kusco15 Musial się wycofać, bo Wilder aktywował klauzulę o 3 walce, a nie chcieli mu płacić $ za nie stoczenie z nim trzeciej walki. Tak naprawdę walka Fury-Joshua, nie doszła do skutku przez Wildera.
0
@DaPidejpi Nie bardzo wypada moim zdaniem mówić o byłym mistrzu świata wagi ciężkiej po porażce, że to placek. Zwyczajnie Usyk jest od niego lepszy, ale to nie umniejsza Brytyjczykowi.
0
@koziar Nie przyjął, bo chciał wynagrodzenia 50/50.
0
@BartqRKO Ja akurat śledzę, ale zaliczam się do mniejszości.
2
Usyk jest w ringu tak inteligentny, jaką on dał mu lekcje boksu to jest kosmos na tym poziomie! Brawo!
2
Komentarz usunięty
2
@TheNekro94 Niewolniczy umysł
0
@Dojaar Gdzie on tu coś mówi o strefach LGBT? I co z tego, że używa takiego słowa? Nie ośmieszaj się, jak zwykle.
9
@tomek8756 W sumie nic odkrywczego tu nie powiedział.
1
@Kvothe07 No nie wiem, dla mnie ciekawa rozmowa.
1
@Grzbiet Tak, bez problemu.
0
@Grzbiet Platforma DAZN
0
@Ojciec5tkidzieci Nie prównywałbym tego do szpilek wbijanych w siebie przez piłkarzy.
6
@Objectivo Wiesz, jak straszysz ludzi trybunałem stanu, uważasz ich za zło wcielone, napuszczasz wyborców swoich na wyborców tych drugich przed kamerami, a następnie pijesz sobie winko z nimi i w sumie to wy nawet kumple jesteście, bo kieeeedyś w Solidarności razem na strajku byliście. Szczerze, dla mnie jesteście zwykłymi śmieciami bez zasad i honoru (ale to chyba każdy wie). Nawet nie wiem, czy dobrze się wyraziłem z hipokryzją, bo to jest się taką szują zwykłą, ale to chyba nikogo nie dziwi, kto śledzi politykę dłużej.
31
@Shapiro Zaprosił Dobromira Sośnierza, którego nie było. Nie sądzę, żeby byli oburzeni tym, że tak, jak piszesz nie zaprosił nikogo od nich. Tu bardziej chodzi tym ludziom o hipokryzję tych polityków tam.
0
@macio_944 Trochę inne czasy to raz, a dwa, że można mieć inne patrzenie na piłkę niż Cruyff i cenić różne rzeczy.
0
@Kusco15 To jest walka wieczoru, a nie Pudzian?
1
@Kibic1998 Serce Usyk, rozum jednak mówi, że Joshua, warunki fizyczne mogą tutaj zagrać kluczową rolę.
5
@Shapiro Jak Sikorski daje jakąś radę, to żeby wyjść z tego z twarzą i szacunkiem do samego siebie, najlepiej jest zrobić dokładnie odwrotnie.
0
@Dundersztyc W ogóle, złota piłka jest przyznawana przez głosowanie (m.in. takich ludzi jak Michał Pol), co już w ogóle powinno podważać słuszność tego wyboru. Jak w jakimś plebiscycie ludzie zagłosują, że 2+2=5, to tym się ludzie będą sugerować, a nie prawdziwym wynikiem? Należy samemu oglądać mecze, obserwować piłkarzy, ich umiejętności, wpływ na grę, a te złote piłki to traktujmy jak opinie pewnych panów (bo niekoniecznie ekspertów).
0
@meteo100 Nie tłumacz ich, proszę, bo to aż nie wygląda.