1

@DaPidejpi No ja śledzę w sumie od powstania tej organizacji ;D

6

@Dojaar Nie ośmieszaj się

33

@Dojaar "Nie ma ich tylko w krajach niedemokratycznych, jak polska" hahaha ty jesteś antyinteligentny XD

38

@Dojaar Hahah jaka czerń i biel XD istnieją na świecie tylko zachód (Niemcy, Francja) i wschód jak wymieniłeś. Nie ma nic pośrodku, tylko jedna albo druga opcja.

62

@Dojaar Jak mnie śmieszą ludzie twojego pokroju zafascynowani zachodem XD

1

@BorzyKrzys E tam bać, nie są faworytami więc niech wyjdą bez kompleksów i próbują grać jak najlepiej potrafią.

0

@Garbatyy Piechowiak?

2

@Arczek2001 Jak się zagra bardzo dobrze, to można pochwalić, że się tak zagrało. Jak się zagra tragicznie, to można skrytykować. To chyba normalne.

0

@Kusco15 Co? Jaka wina Furego? XD

1

@Kusco15 Musial się wycofać, bo Wilder aktywował klauzulę o 3 walce, a nie chcieli mu płacić $ za nie stoczenie z nim trzeciej walki. Tak naprawdę walka Fury-Joshua, nie doszła do skutku przez Wildera.

0

@DaPidejpi Nie bardzo wypada moim zdaniem mówić o byłym mistrzu świata wagi ciężkiej po porażce, że to placek. Zwyczajnie Usyk jest od niego lepszy, ale to nie umniejsza Brytyjczykowi.

0

@koziar Nie przyjął, bo chciał wynagrodzenia 50/50.

0

@BartqRKO Ja akurat śledzę, ale zaliczam się do mniejszości.

2

Usyk jest w ringu tak inteligentny, jaką on dał mu lekcje boksu to jest kosmos na tym poziomie! Brawo!

2

Komentarz usunięty

2

@TheNekro94 Niewolniczy umysł

0

@Dojaar Gdzie on tu coś mówi o strefach LGBT? I co z tego, że używa takiego słowa? Nie ośmieszaj się, jak zwykle.

9

@tomek8756 W sumie nic odkrywczego tu nie powiedział.

1

@Kvothe07 No nie wiem, dla mnie ciekawa rozmowa.

1

@Grzbiet Tak, bez problemu.

0

@Grzbiet Platforma DAZN

0

@Ojciec5tkidzieci Nie prównywałbym tego do szpilek wbijanych w siebie przez piłkarzy.

6

@Objectivo Wiesz, jak straszysz ludzi trybunałem stanu, uważasz ich za zło wcielone, napuszczasz wyborców swoich na wyborców tych drugich przed kamerami, a następnie pijesz sobie winko z nimi i w sumie to wy nawet kumple jesteście, bo kieeeedyś w Solidarności razem na strajku byliście. Szczerze, dla mnie jesteście zwykłymi śmieciami bez zasad i honoru (ale to chyba każdy wie). Nawet nie wiem, czy dobrze się wyraziłem z hipokryzją, bo to jest się taką szują zwykłą, ale to chyba nikogo nie dziwi, kto śledzi politykę dłużej.

31

@Shapiro Zaprosił Dobromira Sośnierza, którego nie było. Nie sądzę, żeby byli oburzeni tym, że tak, jak piszesz nie zaprosił nikogo od nich. Tu bardziej chodzi tym ludziom o hipokryzję tych polityków tam.

0

@macio_944 Trochę inne czasy to raz, a dwa, że można mieć inne patrzenie na piłkę niż Cruyff i cenić różne rzeczy.

0

@Kusco15 To jest walka wieczoru, a nie Pudzian?

1

@Kibic1998 Serce Usyk, rozum jednak mówi, że Joshua, warunki fizyczne mogą tutaj zagrać kluczową rolę.

5

@Shapiro Jak Sikorski daje jakąś radę, to żeby wyjść z tego z twarzą i szacunkiem do samego siebie, najlepiej jest zrobić dokładnie odwrotnie.

0

@Dundersztyc W ogóle, złota piłka jest przyznawana przez głosowanie (m.in. takich ludzi jak Michał Pol), co już w ogóle powinno podważać słuszność tego wyboru. Jak w jakimś plebiscycie ludzie zagłosują, że 2+2=5, to tym się ludzie będą sugerować, a nie prawdziwym wynikiem? Należy samemu oglądać mecze, obserwować piłkarzy, ich umiejętności, wpływ na grę, a te złote piłki to traktujmy jak opinie pewnych panów (bo niekoniecznie ekspertów).

0

@meteo100 Nie tłumacz ich, proszę, bo to aż nie wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?