skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Sasza dobre wrażenie zrobił na media treningu, coś potrafi jak na krótki staż.
5
Komentarz usunięty
1
@nabial Nie no, chodziło po prostu o króla, to nie był chyba nikt konkretny.
2
@norbi77 To niech "żyga"
0
@Janiama Być może gdyby trafił na inny okres w Barcelonie, mógłby osiągnąć sukces, no ale niestety.
0
@AdiKingu96 Już się nie zesr*j i nie dorabiaj teorii.
5
@barcelonaLM Raczej patrzy szerzej i jak widzi wielki talent to chce, żeby jak najszybciej obywał się z dorosłą kardą. Argument, że faworyzuje naszych z dupy, bo jak obejmował kadrę Hiszpanii to z Barcy powoływał tylko Busquetsa, a trzon stanowili zawodnicy Realu. Chociaż wtedy się mówiło, że nasi zawodnicy nie będą zmęczeni, więc ich faworyzuje, a teraz faworyzuje naszych, bo ich powołuje, pod swoją teorię wszystko można dorobić.
3
@barcelonaLM Czemu niby?
0
@Kusco15 Tak racja, chodziło o Musajewa.
0
@Kusco15 Na amatorstwie Kaczmarczyk wygrał z Ruchałą, ale tez stawiam na Roberta. W walce Pietrzak Soldić, postawiłbym jednak na Michała.
10
@Woland10 Ty i twoje wyciąganie wniosków.
1
@FCBparasiempre Nie, remis z Benficą w perspektywie przegranego pierwszego meczu to słaby/średni wynik, a nie bardzo dobry.
0
@Robert1603 A to twoje zdanie, że ktoś gra za nazwisko. Pewnie trener uważa, że na ten moment Pedri i Busquets są lepszymi piłkarzami niż Gavi i Nico. I wiesz co, jak tak sobie myślę to też tak uważam.
0
@messi564 No Pedri i De Jong to chyba logiczne, że jak są zdrowi to grają w pierwszym. Sergi Roberto? Dla mnie nieporozumienie.
0
@barcelonaLM Nie podoba mi się to, jako ich wyborcy.
0
@Colon Jak to mawia JKM, zadowolony ma być człowiek po pracy, a nie człowiek pracy.
1
@Johnson Frenkie? Nie
0
@robsons23 No ta, bo tutaj nigdy tak nie było
0
@maroon Ja tam jestem za tym, żeby każdy sobie jadł, co chce.
3
@urbipl To jest ten słynny minister, który uważał przemysł za przeżytek i twierdził, że nowoczesne gospodarki nie będą produkować XDD
0
@Kgorecki2500 Przyganiał kocioł garnkowi.
0
@Mechanik Ja np nie jem mięsa, nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby ktoś mnie zmuszał do jedzenia. Tak samo nie kumam sytuacji, że ktoś komuś pośrednio zakazuje.
0
@GeneralXavi Już by mógł to zrobić XD
1
@jedrek7000 No ja powtarzam od zawsze na temat jego ekspertowania, że on mówi najbardziej oczywiste banały, ale ubiera to w ładne słowa i tyle XD Czasami komuś coś fajnie powie, ale ogólnie to bardzo mały dystans do siebie, często mnie on bawi, ale nie słucha się go najgorzej.
0
@gumaz No ich wywiady najlepsze ;D Ale coś Martin Lewandowski mówił, że nie są zainteresowani, a Danielowi dobrze w ACA.
0
@Kusco15 Rutek to kozak, mocny kandydat do pasa moim zdaniem w piórkowej.
4
Komentarz usunięty
4
@KapiFCB co za gówno
1
@AmigoBlancos Niekoniecznie, Związek Radziecki wygrał II WŚ, a dzisiaj już nie istnieje od prawie 30 lat. Więc III Rzesza mogłaby wygrać, ale nie oznacza, że istniałaby do dzisiaj.
1
@DaPidejpi Nie no Krycha trenuje już dłuższy czas, a ten Olek to zaczął niedawno, musiałby naprawdę zj*bać sprawę, żeby z nim przegrać.