0

@DaPidejpi Sasza dobre wrażenie zrobił na media treningu, coś potrafi jak na krótki staż.

5

Komentarz usunięty

1

@nabial Nie no, chodziło po prostu o króla, to nie był chyba nikt konkretny.

2

@norbi77 To niech "żyga"

0

@Janiama Być może gdyby trafił na inny okres w Barcelonie, mógłby osiągnąć sukces, no ale niestety.

0

@AdiKingu96 Już się nie zesr*j i nie dorabiaj teorii.

5

@barcelonaLM Raczej patrzy szerzej i jak widzi wielki talent to chce, żeby jak najszybciej obywał się z dorosłą kardą. Argument, że faworyzuje naszych z dupy, bo jak obejmował kadrę Hiszpanii to z Barcy powoływał tylko Busquetsa, a trzon stanowili zawodnicy Realu. Chociaż wtedy się mówiło, że nasi zawodnicy nie będą zmęczeni, więc ich faworyzuje, a teraz faworyzuje naszych, bo ich powołuje, pod swoją teorię wszystko można dorobić.

3

@barcelonaLM Czemu niby?

0

@Kusco15 Tak racja, chodziło o Musajewa.

0

@Kusco15 Na amatorstwie Kaczmarczyk wygrał z Ruchałą, ale tez stawiam na Roberta. W walce Pietrzak Soldić, postawiłbym jednak na Michała.

10

@Woland10 Ty i twoje wyciąganie wniosków.

1

@FCBparasiempre Nie, remis z Benficą w perspektywie przegranego pierwszego meczu to słaby/średni wynik, a nie bardzo dobry.

0

@Robert1603 A to twoje zdanie, że ktoś gra za nazwisko. Pewnie trener uważa, że na ten moment Pedri i Busquets są lepszymi piłkarzami niż Gavi i Nico. I wiesz co, jak tak sobie myślę to też tak uważam.

0

@messi564 No Pedri i De Jong to chyba logiczne, że jak są zdrowi to grają w pierwszym. Sergi Roberto? Dla mnie nieporozumienie.

0

@barcelonaLM Nie podoba mi się to, jako ich wyborcy.

0

@Colon Jak to mawia JKM, zadowolony ma być człowiek po pracy, a nie człowiek pracy.

1

@Johnson Frenkie? Nie

0

@robsons23 No ta, bo tutaj nigdy tak nie było

0

@maroon Ja tam jestem za tym, żeby każdy sobie jadł, co chce.

3

@urbipl To jest ten słynny minister, który uważał przemysł za przeżytek i twierdził, że nowoczesne gospodarki nie będą produkować XDD

0

@Kgorecki2500 Przyganiał kocioł garnkowi.

0

@Mechanik Ja np nie jem mięsa, nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby ktoś mnie zmuszał do jedzenia. Tak samo nie kumam sytuacji, że ktoś komuś pośrednio zakazuje.

0

@GeneralXavi Już by mógł to zrobić XD

1

@jedrek7000 No ja powtarzam od zawsze na temat jego ekspertowania, że on mówi najbardziej oczywiste banały, ale ubiera to w ładne słowa i tyle XD Czasami komuś coś fajnie powie, ale ogólnie to bardzo mały dystans do siebie, często mnie on bawi, ale nie słucha się go najgorzej.

0

@gumaz No ich wywiady najlepsze ;D Ale coś Martin Lewandowski mówił, że nie są zainteresowani, a Danielowi dobrze w ACA.

0

@Kusco15 Rutek to kozak, mocny kandydat do pasa moim zdaniem w piórkowej.

4

Komentarz usunięty

4

@KapiFCB co za gówno

1

@AmigoBlancos Niekoniecznie, Związek Radziecki wygrał II WŚ, a dzisiaj już nie istnieje od prawie 30 lat. Więc III Rzesza mogłaby wygrać, ale nie oznacza, że istniałaby do dzisiaj.

1

@DaPidejpi Nie no Krycha trenuje już dłuższy czas, a ten Olek to zaczął niedawno, musiałby naprawdę zj*bać sprawę, żeby z nim przegrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?