0

@Sulimo Fajnych masz idoli

1

@mrboom Co ku*wa?

1

@Hosh Bardzo madra kobieta XD lepiej się nie chwalić, że się z jej ksiażek czegoś “uczyło”.

0

@TheNekro94 A co to jest?

9

@DonMatteo901 Ona bardziej nadaje się do PE, tam takich dziwolagów jest pełno. Zbyt duży wstyd jak na sejm RP.

0

@AdamaTraore Myślę, że z Polską, ale nie będą się poświęcać w żaden sposób za to. Jak oni już dzisiaj chcieli, żeby Zelensky się dogadał z Rosją i oddał te tereny co tamci zajęli, żeby znowu było ładnie kolorowo, bo oni chcą z Rosjanami i Chińczykami dalej robić interesy, a silna Polska, czy walcząca Ukraina nie są im do niczego potrzebne.

0

@AdamaTraore Raczej małe ma to dla nich znaczenie, nikt tam za Polaków przelewać krwi nie zechce. Dzisiaj zresztą widać z kim wiążą ich i Franzcuzów interesy.

0

@AdamaTraore Dla nas to oby Niemcy się nie zaczęły zbroić na potęgę.

0

@tomek8756 Nie mogę patrzeć na tę mordę

0

@Fido66 Z buzi i ciała tak, ale niestety często kiepsko zadbane zęby.

0

@Kgorecki2500 No co ty, jej ojciec to faktycznie, ale Front Narodowy we Francji to tak szczerze partia bardzo bliska PO programowo, ideowo. Prawica tylko marketingowo.

1

@Kgorecki2500 I partia Le Pen i Macrona to takie prawice, że dajcie spokój XD

2

@Kgorecki2500 No jest, nie wiem jak można to gó*no czytac

10

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

2

@urbipl Informacja przekazywana od znajomego więc nie wiem czy 100 % legit. Ale kiedyś na ostatnim etapie selekcji do JW Grom, chłopak go przeszedł po tygodniu w górach i została tylko “formalność”, rozmowa z generałem Petelickim. No i się go generał pyta, czy dał z siebie wszystko w trakcie selekcji, na co ten odpowiada, że zostawił sobie mała rezerwę, po czym generał mówi, to za rok da pan z siebie wszystko w takim razie :D mocny gość był z niego

0

@FC1899Barca No napisałeś "sportowy fenomen fenomenów" no to tak mi się skojarzyło jednak

9

@FC1899Barca Przecież on w swojej dyscyplinie nie jest nawet najlepszy.

0

@Majkel34 Ogromny szacunek dla takich ludzi.

0

@MarioVeB! Dobra, nie masz żadnych argumentów, wiesz tyle, co jest napisane w najprostszym artykule, sprany łeb najzwyczajniej mówiąc.

0

@MarioVeB! Żadna prawda nie boli, bo to najzwyklejsze kłamstwo. Cały ten artykuł, to zwykłe bzdury. Przede wszystkim, żeby był kontekst sytuacji, na ziemiach dzisiejszej Białorusi i województwa podlaskiego w latach, gdy już ziemie te okupowane były przez sowietów i nawet chwilę przed oficjalnym "wyzwoleniem" tych ziem przez Rosjan, działała tam Gwardia Ludowa i sowiecka partyzantka, która była wrogiem niepodległości Polski tak samo jak III Rzesza. Ludność tamtejsza białoruska(często prawosławna), niestety współpracowała z Gwardią Ludową i partyzantami radzieckimi, a ci z kolei pacyfikowali wsie polskie w sposób najobrzydliwszy z możliwych (np. pacyfikacją wsi Naliboki mająca znamiona zbrodni wojennej). W taki oto sposób polscy partyzanci obojętnie czy z AK, czy z NSZ, musieli oprócz walki z tymi partyzantami, odpowiadać pacyfikacjami wsi, które pomagały przeciwnikom, natomiast wszystkie akcje miały charakter odwetowy (!). A sam wyrok śmierci na "Burego" został anulowany dnia 15 września 1995 roku, a jego rodzinie wypłacono odszkodowanie, a co do kontrowersji jego akcji, uznano, że "działał w stanie wyższej konieczności, zmuszającym do podejmowania działań nie zawsze jednoznacznych etycznie." Więc nie wypisuj proszę bredni, uwłaczających ludziom walczących za te ziemie, po których chodzisz i wszystkie swoje brednie możesz bezkarnie wypowiadać.

2

@MarioVeB! Ooo tak, wyskakiwanie z Burym jako zbrodniarzem, weź stąd idź, albo nie sugeruj się śledztwami IPNu

0

@VamosGirl Kiedyś ludzie, którzy coś osiągnęli w sporcie, kiepsko wykształceni i mało zaradni w biznesie, trafiając na promotorów, którym zależało tylko, żeby zarobić na nich jak najwięcej kasy. Nie potrafili sobie odłożyć pieniędzy na przyszłość i przejedli wszystko w trakcie kariery.

0

@pax Wow ma nick jak grupa w USA, zajmujaca się teoriami spiskowymi. A ten ten się przypier*ala o antysemityzm. Tak dokładnie “XD”!

0

@pax No nie jest podejmowany, a ty z tym wyskakujesz XD

0

@Comentateiro Taak, wszędzie ci prawicowi radykałowie… Ja nie wiem, czy tak świetnie się ma, a potencjał rozwojowy to nie oszukujmy się ma każde państwo. A kozaczenie w krwiobiegu to maja filary tej Unii tj. Niemcy, co chyba radykalnie prawicowa Wielka Brytania ogarnęła i się wypisała.

0

@Comentateiro To, że nie doznasz szoku i twoim zdaniem sa zbliżone, nie oznacza, że trzeba jeszcze bardziej zacierać granicę. Zreszta uważam, że jest to bardzo powierzchowne, może jak pojedziesz gdzieś na tydzień i tylko liźniesz temat może się tak wydawać. Co innego jakbyś na stałe miał mieszkać w innym kraju i w codziennych sytuacjach od razu widać różnice. A jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach.
Co do ostatniego to nie musisz milczeć, tak jak i ZSRR kiedyś upadło, tak i Unia upadnie, to raczej jest oczywiste.

0

@pax Uwielbiam jak od zwykłego tematu, po chwili ktoś przychodzi do antysemityzmu XD

0

@aleksandrowielki Walcza to przede wszystkim za siebie.

0

@Comentateiro Nie ma czegoś takiego jak europejski system wartości. Inne wartości sa w Polsce, w Chorwacji, w Grecji, a inne w Niemczech, Francji czy Holandii. Plus interesy krajów przede wszystkim, widać to jak na dłoni dzisiaj, nikt tu za nikogo umierać nie chce, Polaka mało interesuje co się dzieje w Lizbonie i vice versa. Plus mam nadzieję, że już niedługo Unii nie będzie.

0

@escarabajo No tak było, on przy pierwszej walce z Bonusem, gdzie ten robił oborę, a Najman kulturalnie się wypowiadał, było widać, że zyskuje sympatię ludzi. Podobnie było z Bestią, a potem to zaprzepaścił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?