skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
0
@Joe_Barbaro Trzech
2
@michal26 Masz chyba bar Mentzena w Toruniu więc tam możesz ;)
0
@marcin62 I Ziobro i Frasyniuk to ch*je, jeden żołnierzy obraża, drugi sobie nimi mordę wyciera.
0
@jacobFCB Jeden i drugi irytujacy
1
Laporta jak wujek na weselu
7
Równo rok temu 5 sierpnia, zostało mi do przeczytania jakieś 120 stron ostatniej części Sagi o Wiedźminie "Pani Jeziora". Stwierdziłem jakoś po godzinie 17, że no dobra trzeba dzisiaj to skończyć, pewnie trochę czasu mi to zajmie, ale to końcówka więc akurat fajnie. Zajęło mi to z 2 godziny, ale no przeczytałem, jak się kończy Wiedźmin też ci co czytali wiedzą, plus fakt tego, że kończysz pewną przygodę z bohaterami, do których się przyzwyczaiłeś sprawia, że jesteś dosyć smutny. W słabym humorze odkładając książkę, odpaliłem sobie od razu FCBarca.com, a tam wtedy pojawił się komunikat, że Messi nie podpisze z nami nowej umowy i odchodzi z Barcy, no mój smutek i przybicie w tamtym momencie było wręcz niesamowite. Tak, to było rok temu ;)
2
@Emhyr Śmierć Leppera
1
@TheNekro94 Lalo Salamanca
0
@don'T.R.I.P.e Konkretnie jakich?
1
@Criss18Barca A niby po co? XD
0
@mindbender84 Z tego co ja słyszałem to on jakoś mocno na bombie nie jest wbrew pozorom, myślę że finanse zdecydowały.
0
@inViNcibl3 Lepsze byloby ufc
0
@don'T.R.I.P.e Skad te wnioski? XD
5
@Azacca Jak ja nienawidzę typów twojego pokroju wybierajacych sobie swoich powstańców, używajacych ich do szerzenia swoich przekonań w takim dniu i wycieranie sobie nimi swojej gęby.
0
@osa91 Nie jest zdrada, żaden Delegat Sił Zbrojnych na kraj nie uznał działań NSZ za zdradę. Trzeba miec wyjatkowe kurewskie intencje przypisujac im takie rzeczy.
0
@osa91 W pewnym momencie bardziej liczy się interes, zreszta jakie to było bratanie się? Nikt z nikim wódki nie pił, po prostu obie strony zauważyły większe niebezpieczeństwo od siebie w postaci sowietów. Nie no porówanie Niemców do NSZ to zwykly brak wiedzy i powtarzanie rosyjskiej propagandy.
0
@osa91 No jakbyś znał sytuację na frontach w latach 40, gdzie Niemcy wszędzie przegrywali i było wiadome, że Armia Czerwona będie chciała nas zajać, to jak myślisz czemu zaczęli uważać, że głównym wrogiem sa sowieci? Jak widać z perspektywy czasu mieli rację…
0
@osa91 Jak dla Ciebie Brygada Świętokrzyska to zbrodniarze i zdrajcy to chyba nie ma o czym rozmawiać ;)
1
@macio_944 No narodowcy w końcu
4
@macio_944 Rozumiem, że kombatanci z NSZ, którzy walczyli w Powstaniu też powinni w ogóle się nie pokazywać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tomekjd Aaa faktycznie XD
0
@FC1899Barca Ale co to za typ w ogóle?
1
@barcowy1899 Nie
1
@Marcelinho99 Hahahahaha pozoro jak ty myślisz, że partie Po-pis siebie będą rozliczać XD
0
@RoberDzik No to idź i zgłoś XD
0
@dafik85 Bardzo dobry
2
Ile macie wzrostu?
0
@hayek Nie no bez przesady, aż tak to nie. Nie odnalazł się u nas Coutinho po prostu, a że tyle za niego zapłaciliśmy to już nie jego wina.