1

Komentarz usunięty

0

@Joe_Barbaro Trzech

2

@michal26 Masz chyba bar Mentzena w Toruniu więc tam możesz ;)

0

@marcin62 I Ziobro i Frasyniuk to ch*je, jeden żołnierzy obraża, drugi sobie nimi mordę wyciera.

0

@jacobFCB Jeden i drugi irytujacy

1

Laporta jak wujek na weselu

7

Równo rok temu 5 sierpnia, zostało mi do przeczytania jakieś 120 stron ostatniej części Sagi o Wiedźminie "Pani Jeziora". Stwierdziłem jakoś po godzinie 17, że no dobra trzeba dzisiaj to skończyć, pewnie trochę czasu mi to zajmie, ale to końcówka więc akurat fajnie. Zajęło mi to z 2 godziny, ale no przeczytałem, jak się kończy Wiedźmin też ci co czytali wiedzą, plus fakt tego, że kończysz pewną przygodę z bohaterami, do których się przyzwyczaiłeś sprawia, że jesteś dosyć smutny. W słabym humorze odkładając książkę, odpaliłem sobie od razu FCBarca.com, a tam wtedy pojawił się komunikat, że Messi nie podpisze z nami nowej umowy i odchodzi z Barcy, no mój smutek i przybicie w tamtym momencie było wręcz niesamowite. Tak, to było rok temu ;)

2

@Emhyr Śmierć Leppera

1

@TheNekro94 Lalo Salamanca

0

@don'T.R.I.P.e Konkretnie jakich?

1

@Criss18Barca A niby po co? XD

0

@mindbender84 Z tego co ja słyszałem to on jakoś mocno na bombie nie jest wbrew pozorom, myślę że finanse zdecydowały.

0

@inViNcibl3 Lepsze byloby ufc

0

@don'T.R.I.P.e Skad te wnioski? XD

5

@Azacca Jak ja nienawidzę typów twojego pokroju wybierajacych sobie swoich powstańców, używajacych ich do szerzenia swoich przekonań w takim dniu i wycieranie sobie nimi swojej gęby.

0

@osa91 Nie jest zdrada, żaden Delegat Sił Zbrojnych na kraj nie uznał działań NSZ za zdradę. Trzeba miec wyjatkowe kurewskie intencje przypisujac im takie rzeczy.

0

@osa91 W pewnym momencie bardziej liczy się interes, zreszta jakie to było bratanie się? Nikt z nikim wódki nie pił, po prostu obie strony zauważyły większe niebezpieczeństwo od siebie w postaci sowietów. Nie no porówanie Niemców do NSZ to zwykly brak wiedzy i powtarzanie rosyjskiej propagandy.

0

@osa91 No jakbyś znał sytuację na frontach w latach 40, gdzie Niemcy wszędzie przegrywali i było wiadome, że Armia Czerwona będie chciała nas zajać, to jak myślisz czemu zaczęli uważać, że głównym wrogiem sa sowieci? Jak widać z perspektywy czasu mieli rację…

0

@osa91 Jak dla Ciebie Brygada Świętokrzyska to zbrodniarze i zdrajcy to chyba nie ma o czym rozmawiać ;)

1

@macio_944 No narodowcy w końcu

4

@macio_944 Rozumiem, że kombatanci z NSZ, którzy walczyli w Powstaniu też powinni w ogóle się nie pokazywać?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tomekjd Aaa faktycznie XD

0

@FC1899Barca Ale co to za typ w ogóle?

1

1

@Marcelinho99 Hahahahaha pozoro jak ty myślisz, że partie Po-pis siebie będą rozliczać XD

0

@RoberDzik No to idź i zgłoś XD

0

@dafik85 Bardzo dobry

2

Ile macie wzrostu?

0

@hayek Nie no bez przesady, aż tak to nie. Nie odnalazł się u nas Coutinho po prostu, a że tyle za niego zapłaciliśmy to już nie jego wina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?