skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kessie Hahahahha ale to jest złoto
3
@KapiFCB No bekowi są ci native spikerzy na tik toku, co pokazują 100 alternatyw na najprostsze słówko XD
1
@Hosh No właśnie z rabatem trudniej
12
@mindbender84 No gadam sobie z typem z Francji, co ma rodzinę tutaj i mi mówi, że ciężko mu tam sklep prowadzić, ja się go pytam a co podatki spore czy co, a ten, że nie o to chodzi, po prostu mu ciapaci co kilka dni szybę w sklepie potrafią wybić tak bez powodu. Jak chodzi o bezpieczeństwo gdzieś na ulicy to Polska to top pod tym względem, ludzie nie doceniają często tego, co mają, bo wydaje im się, że wszędzie tak jest.
6
@Barca1992 Szacun, że o Konfederacji wspomniał
0
@Dyziek10 Ooo dzięki
0
Macie najnowszy odcinek Better Call Saul na Netflixie?
0
@OnlyCules To ogladaj mecze dokładniej
7
@MrPGG Bez kitu jak dziwnie widzieć Roberta w naszych barwach XD
0
Finał LM Barcelony z Realem i dochodzi do karnych, no ni ch*ja nie chciałbym tego :D
0
@tomek8756 XDDD
7
@esem91 I co da nam martwienie się tym?
3
@Survier Niezły b8
14
@arasz1819 Nie no, jakiegoś poziomu marketingu na tym poziomie się jednak wymaga.
0
@Katalończyk 99 Noo ja też właśnie tak mam, wtedy mam takie wyobrażenie, że to takie moje małe uniwersum
3
Ja w sumie mam duża tendencję do narzekania i w sumie już mnie wkurzaja ci wszyscy ludzie w studiach w koszulce Barcy XD
0
@Criss18Barca Ludzie, którzy nie ogarniaja YT mnie bawia XD
2
@Encore Holendrzy to chyba wszyscy tak maja.
3
@Criss18Barca No u niego to standard jest, myślałem, że tylko ja to zauważyłem XD
0
@Kluivert_P Ja pierwszy raz widziałem, żeby ktoś był tak podłaczony w tej wadze XD ale grapplersko Schnell duzo lepszy
0
@Ronin47 Mnie jakos irytowal w sezonie 14-15 jak wystawiał środek obrony Mathieu - Mascherano
1
@Kluivert_P Waga musza a szly mocne ciosy
0
@Deviler Ja zdecydowanie nie.
0
@Deviler Raczej będzie miał ciężko z Islamem w parterze. No jak dla ciebie takie kulanie na tym poziomie nie jest ciekawe, to ja nie wiem
0
@kuz No wiem o co Ci chodzi
1
@kuz Jak można być obiektywnym wyrażając swoje zdanie?
0
Taaaaak jeeeeeest!!!
1
@Sulimo Ogólnie to jeśli powiedzmy mieli ciężkie treningi pod względem fizycznym od razu po wakacjach, gdzie organizm jest no tak sobie przygotowany, mieli też co by nie mówić ciężkie mecze w tych pucharach i superpuchar to, żeby ta forma i przede wszystkim świeżość im wróciła potrzebują pewnie jakiegoś luźniejszego tygodnia. W tym momencie są po kilku intensywnych spotkaniach i nawet na tle takiej Stali wyglądają kiepsko.
0
@jabber21 No trudno nie widzieć, co się dzieje i nie znać przyczyn, ale tak to jest, gdy jest się niewolnikiem swoich obietnic. Naobiecujesz, że każdy coś dostanie, przyzwyczajasz do tego społeczeństwo, a potem wyjść z tego jest wielki problem.
4
@macio_944 Jakie PO? XD