0

@Kessie Hahahahha ale to jest złoto

3

@KapiFCB No bekowi są ci native spikerzy na tik toku, co pokazują 100 alternatyw na najprostsze słówko XD

1

@Hosh No właśnie z rabatem trudniej

12

@mindbender84 No gadam sobie z typem z Francji, co ma rodzinę tutaj i mi mówi, że ciężko mu tam sklep prowadzić, ja się go pytam a co podatki spore czy co, a ten, że nie o to chodzi, po prostu mu ciapaci co kilka dni szybę w sklepie potrafią wybić tak bez powodu. Jak chodzi o bezpieczeństwo gdzieś na ulicy to Polska to top pod tym względem, ludzie nie doceniają często tego, co mają, bo wydaje im się, że wszędzie tak jest.

6

@Barca1992 Szacun, że o Konfederacji wspomniał

0

@Dyziek10 Ooo dzięki

0

Macie najnowszy odcinek Better Call Saul na Netflixie?

0

@OnlyCules To ogladaj mecze dokładniej

7

@MrPGG Bez kitu jak dziwnie widzieć Roberta w naszych barwach XD

0

Finał LM Barcelony z Realem i dochodzi do karnych, no ni ch*ja nie chciałbym tego :D

0

@tomek8756 XDDD

7

@esem91 I co da nam martwienie się tym?

3

@Survier Niezły b8

14

@arasz1819 Nie no, jakiegoś poziomu marketingu na tym poziomie się jednak wymaga.

0

@Katalończyk 99 Noo ja też właśnie tak mam, wtedy mam takie wyobrażenie, że to takie moje małe uniwersum

3

Ja w sumie mam duża tendencję do narzekania i w sumie już mnie wkurzaja ci wszyscy ludzie w studiach w koszulce Barcy XD

0

@Criss18Barca Ludzie, którzy nie ogarniaja YT mnie bawia XD

2

@Encore Holendrzy to chyba wszyscy tak maja.

3

@Criss18Barca No u niego to standard jest, myślałem, że tylko ja to zauważyłem XD

0

@Kluivert_P Ja pierwszy raz widziałem, żeby ktoś był tak podłaczony w tej wadze XD ale grapplersko Schnell duzo lepszy

0

@Ronin47 Mnie jakos irytowal w sezonie 14-15 jak wystawiał środek obrony Mathieu - Mascherano

1

@Kluivert_P Waga musza a szly mocne ciosy

0

@Deviler Ja zdecydowanie nie.

0

@Deviler Raczej będzie miał ciężko z Islamem w parterze. No jak dla ciebie takie kulanie na tym poziomie nie jest ciekawe, to ja nie wiem

0

@kuz No wiem o co Ci chodzi

1

@kuz Jak można być obiektywnym wyrażając swoje zdanie?

0

Taaaaak jeeeeeest!!!

1

@Sulimo Ogólnie to jeśli powiedzmy mieli ciężkie treningi pod względem fizycznym od razu po wakacjach, gdzie organizm jest no tak sobie przygotowany, mieli też co by nie mówić ciężkie mecze w tych pucharach i superpuchar to, żeby ta forma i przede wszystkim świeżość im wróciła potrzebują pewnie jakiegoś luźniejszego tygodnia. W tym momencie są po kilku intensywnych spotkaniach i nawet na tle takiej Stali wyglądają kiepsko.

0

@jabber21 No trudno nie widzieć, co się dzieje i nie znać przyczyn, ale tak to jest, gdy jest się niewolnikiem swoich obietnic. Naobiecujesz, że każdy coś dostanie, przyzwyczajasz do tego społeczeństwo, a potem wyjść z tego jest wielki problem.

4

@macio_944 Jakie PO? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?