skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@RomanHoffer A gdyby Andrzej Grabowski wziął ją do siebie i zacząłby jej co chwila mówić, żeby znalazła pracę, a ona by zawsze mu mówiła, że w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jej wykształceniem XD
0
@A_Gomesinho_21 Noo, chociaż Oliveira raczej takiej gilotyny, jak miał Ortega by nie odpuścił. Ale Alex to kozak w opór.
1
@Volk Przede wszystkim styl Pereiry bardzo nie pasuje Adesanyi, bo on nie lubi gości, którzy potrafią lepiej od niego boksować, co już z Jankiem było widać.
0
@Bruttal Oni Afganistan czołgami chcieli zdobyć XDD dopiero w trakcie się zorientowali, że jednak tak się nie da więc wiesz
0
@Deviler Grałem z nim, dobry gość.
0
@sonek Taa, odklejeniec
1
@AmigoBlancos Jak najbardziej.
0
@magister97r Marian Turski to bardzo naciągane ;) naprawdę nazywa się Mosze Turbowicz, był działaczem komunistycznym w okresie stalinizmu w Polsce i późniejszych latach, już w 1945 roku wstąpił do PPR-u, później PZPR-u. Brał udział w sfałszowanych wyborach i sfałszowanym referendum od razu po wojnie, był częścią aparatu cenzury.
17
@Messibestplayerintheworld Alemany: Dzień dobry Jorge, co u Ciebie słychać?
Mendes: Bernardo Silva chce, aby jego marzenie się spełniło, chce zagrać w Barcelonie.
0
@Rastafarnianin Mati to jest kozak!
1
@KochamInieste No parter Justina to jak na ten poziom mma jest dramatyczny, bo zapasy ma jeszcze w porządku. Khabib czy Oliveira to się mogli go tam zapytać, czym mają go skończyć.
0
@KapiFCB Tylko, że Justin to oprócz tego, że sam dużo zadaje to zaczyna coraz więcej przyjmować.
1
@KochamInieste Stylowo walka z Gaethje mega ciekawa, w stójce wiadomo mega ciężko by było, ale jakby udało się Justina sprowadzić to może być poddanie. Zajebiście, że już Gamer będzie w top 10.
0
@Deviler Dziennikarze to nie maja pojęcia o sędziowaniu jak slucham tych od MMA. Dwie rundy Armana, trzy następne Gamera u każdego z sędziów. W miarę kontrowersyjna 4 runda, dostał Mati backfista i upadł na chwilę, ale wiecej sam w tej rundzie trafiał i na dodatek obalił i zaszedł za plecy.
8
@Deviler Jak się Nie znasz to się nie wypowiadaj
0
@Volk Oby nie, lepiej, żeby wygrał Gamer.
0
@batoon Mam nadzieję, że tak
4
@Wychowanek Zryty beret w sumie mają
0
@Comentateiro Mylisz przyczynę ze skutkiem.
1
@Kgorecki2500 Najlepsza jest ta pogoda, której akurat nie ma ;)
3
@Kusco15 Tak, ja sobie w każdym poście przecież zadaję pytania, w tym samym pytaniu udzielam już odpowiedź i tezę pod którą dobieram argumenty i pasujące mi fakty. I zawsze wychodzi, że wszystkiemu są winni konserwatyści. That's it.
12
@Comentateiro Z każdym wpisem pokazujesz, jak jesteś odklejony.
0
@Lautaro No to świadczy o poziomie Mateusza.
0
@Pawci023x Gamrot ogólnie to jest gość na takim poziomie, że w swojej kategorii wagowej jest w stanie z każdym wygrać.
1
@FC1899Barca Dopóki coś nie jest udowodnione, nie będę wyrokował.
0
@Comentateiro Tak jak nie lubię Jadczaka, tak dużą ignorancją do wcześniejszych dokonań tego dziennikarza jest pisanie, że na tej konkretnej sprawie chce sobie wyrobić nazwisko.
1
@AxelF No ogólnie to zabijasz dziecko? Nie wiem jaki jeszcze argument tutaj jest potrzebny?
86
@Comentateiro Albo po prostu wiedza, że aborcja to zwykłe gó*no i jej nie popieraja, a ty od razu takie stawiasz na równi z tym, że lubia być prowadzone na smyczy. Otóż kolego drogi większość kobiet jest normalnych i wiedza z czym wiaże się aborcja, a to, że mniejszość jest głośniejsza, no cóż. Oświecony się znalazł.
1
@Kgorecki2500 O, nie miałem pojęcia.
0
@draxidox Papież spoko gosc jest XD