0

@Ironman Robienie dzisiaj z Donalda T. pseudonim "Oskar" jakiegoś zbawiciela kraju i tego dobrego, plus wybielanie rządów PO - PSL pokazuje świadomość naszego społeczeństwa. Z drugiej strony komuchy z krzyżem w zębach udający patriotów z PiSu, w tym kraju jest ogólnie beznadziejnie pod tym względem.

0

@Kgorecki2500 Jaka Ukraina?

0

@tomek8756 Socjalistyczne myślenie.

0

@Kgorecki2500 Brzmi jak taki news, w który fajnie można uwierzyć, ale nie wiadomo ile w tym prawdy.

0

O jest nowy odcinek Better Call Saul zajebiście!

11

Odpuścili po prostu puchary, żeby skupić się na lidze, która za rok ma dać puchary

2

@SinMistico Przede wszystkim należy trenować mądrze, a później dopiero ciężko.

1

@Vebrol W takiej sytuacji obrońca ma nie doskakiwać do zawodnika z piłką, więc Van Dijk błędu tu nie popełnił to raz. A dwa, ze ta statystka z przedryblowaniem jest bez sensu.

0

@Encore Mało mnie on interesuje szczerze mówiąc, możliwe, że Tyburski, jak się go nie zesra Alberto.

0

@Encore Jak on z Alberto mają tego samego trenera.

2

@Rhaan Mów za siebie

2

@jeyx77x No od zawsze mnie śmieszy, jak kibice obwiniaja dziennikarza, który na bieżaco informuje, co się dzieje, za ewentualne fiasko transferu XD

10

@Borneo Po pierwszym zdaniu można stwierdzić, że nie ma co czytać dalej.

0

@szymon6847 No jakby mi nie musisz mówić o tym, ja mówię, że Norman nie zrobi już 70, rozmawiamy o czymś, czego nie będzie.

0

@szymon6847 No i co z tego, ze Khabib tyle ważył i tam walczył, nie każdy to Khabib, każdy ma inny organizm, a ty wyjeżdżasz z jednym z najlepszych zawodników w historii w tej kategorii i skoro on może to każdy XD. Zobacz sobie jego jak on wyglądał przed 3 walką z Gamerem, gdy tej wago ostatecznie nie zrobił i jak się prezentował w klatce po takim cięciu wagi.

1

@ArterkHD Do lekkiej on już nie zejdzie przecież, chyba nie widzieliście scen z cięcia wagi przez niego przed 3 walką z Gamrotem, więc zostaje 77 kategoria. A tam według rankingu KSW:
Mistrz Soldić - bez szans
nr 1. Bartosiński - demolka w wykonaniu Bartosa
nr 2. Romanowski - Najbliższa walka mogłaby być, ale i tak zwycięstwo Tommyego, bo za duże gabaryty
nr 3. Musaev - bez szans Norman
nr 4. Pietrzak - bez szans Norman
No przecież on nie przez przypadek nie walczy już w KSW XD
Przypominam, że walka dzisiaj była w wadze do 80 kg więc nie piszcie mi nic o lekkiej proszę XD

0

@ArterkHD Nie, nie namieszałby

1

@Comentateiro Ależ oczywiście, że w przypadku Rakowa zbudowanie tej potęgi oprócz fachowej ręki pana trenera marka Papszuna, zarząd Rakowa wykonał tak samo kawał dobrej roboty.

0

@jacobFCB Obie strony siebie prowokują to dosyć jasne.

1

@MesQueUnClub96 Monkey D Luffy, Kakashi Hatake, Stewie Griffin

1

@MesQueUnClub96 One Piece, Naruto, Family Guy

0

@AmigoBlancos Nie wiem, jest jakaś legenda tego gościa w polskim dziennikarstwie, anegdoty o nim itp.. Do mnie on jakoś nie trafiał, też jakiś zabawny nie był, może też dlatego, że nasi dziennikarze w jego wieku i hehe barszczyk do mnie nie przemawiaja.

10

@DonAndrzejos Wybuduja osiedle nowe w Barcelonie

3

@DonAndrzejos Będziemy w końcu mieli skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia.

0

@barcelonaLM Co za łajza chce zdalnych głosowań? Lipiec, lato, zajeb*sta pogoda, chce się żyć, ludzie podróżuja, a jakis poseł się boi i chce glosowac zdalnie XD

1

@Emhyr Chyba na keto jest

0

@FC1899Barca Nie można mówić “czy wiecznie mamy patrzeć na historię?”, ponieważ państwa prowadza swoja politykę historyczna (Izrael jest w tym mistrzem). Każde kłamstwa trzeba jak najszybciej prostować i się odnosić do nich. Tym bardziej nie można pozwalać na czczenie zbrodniarzy z innego kraju.

6

Oprócz Barcelony Pepa w 2011 roku i Lusia Enrique, drużyną, która robiła na mnie piekielne wrażenie był Bayern Juppa w 2013 roku. A wy jeszcze jakąś drużynę macie konkretną, która była dla was świetna? ;)

0

@macio_944 1. Ponieważ będąc w Unii dajemy sobie narzucać bezsensowne rozwiązania jak np. ostatnia ustawa o samochodach spalinowych, a będą wchodzić jeszcze gorsze, jak zakaz budowy domów jednorodzinnych. Unia jest wylęgarnią biurokracji, samych europosłów jest ponad 700, gdzie każdy, kto choć trochę się orientuje wie, że oni o niczym nie decydują, są dla samego bycia (jak ktoś nie wie, odsyłam do filmu Dobromir Sośnierza o tym jak pracuje PE), jest Bóg wie ile komisji, które zajmują się kompletnie nieważnymi sprawami, a to wszystko generuje niebotyczne koszty. Mało tego, prym w tej organizacji wiodą Niemcy, organizują wszystko pod siebie, o czym M. Thatcher wspominała jakieś 30 lat temu, a taka Wielka Brytania sama stwierdziła, że w tym udziału brać nie będzie. Bezsensowne przepisy o wyższości prawa unijnego nad krajowym, jest to dla mnie niepojęte szczerze mówiąc, że czyjeś prawo (notabene gorsze) jest ponad kraju, który uważa się na suwerenny. Nasze wejście do UE, było takie typowe na Polaka - żebraka, my będziemy się kłaniać i robić, co zechcą, a oni dadzą nam te OJRO, i jak taki cyc my to będziemy ssać. Problem zaczął się, gdy okazało się, że oni dadzą nam pieniądze na różne inwestycje, ale tylko gdy spełnimy ich oczekiwania i będziemy robić dokładnie to, co zechcą, inaczej polaczki mogą się jeb*ć, a tylko przypominam, że my jesteśmy partnerem krajów w Unii i jej członkiem, a nie niewolnikiem.
Inna sprawa, ale też ważna to jest ta cudowna, wspaniała, niesamowita "solidarność" krajów europejskich. Zwykły bullshit, co widać nawet dzisiaj, jak kraje typu Niemcy, Francja troszczą się o potencjalnych kandydatów i z kim łączą je interesy. No ale nie ma, co winić państwo, że dba o swoje interesy, ale to pokazuje, jaki to jest mit gadanie o solidarności, gdy interesy krajów członkowskich np. nasze i Niemców są kompletnie inne.

0

@macio_944 Bardzo dobrze mówi, trzeba się zawijać z tego jak najszybciej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?