1

@Comentateiro Świt Nowy Dwór Mazowiecki

1

@Comentateiro Ja w trzeciej lidze na ŚO grałem, ale w środku też bym mógł.

0

@arsenallondyn0 Sarara i Usyk

0

@Comentateiro Ja zawsze mówię, że prawdziwy mężczyzna różu się nie boi

1

@ciema I KSW z main eventem Wrzosek - Sarara

5

@FC1899Barca Znaczy jak ktoś widzi alternatywe dla PiSu w postaci PO to nie ma chyba o czy rozmawiać. A co do Tuska to już w ogóle paskudna postać.

0

@Deviler Trenował se w wca

3

@Qba2312 Mimo, że nie lubię Casemiro to jednak trzeba przyznać że jest bardzo dobry i trudno im go będzie zastapic.

0

@Kgorecki2500 1. Ale NATO nie zniszczy Rosji, co najwyżej mogłoby toczyć z nimi walkę.
2. Art.5 jest aktywowany przy jednomyślności wszystkich członków.
3. Nie liczyłbym na chęć odbijania zjem przez inne kraje. Trzeba pokazać, że jest się silnym i wtedy inni zechca ci pomoc.

2

@mindbender84 Bo to taka propaganda dla idoiotów w wersji bardziej liberalnej.
Zamiast starszych panów w garniturach przy wódeczce jest młodsza kobieta tańczaca. A pelikany łykaja i myśla, że to coś fajniejszego XD demokracja jednym słowem

0

@Kgorecki2500 NATO jest sojuszem defensywnym to raz, po drugie musi zostać uruchomiony art. 5. A po trzecie, musi być komu pomagać, wiec przez pierwszy okres trzeba się samemu bronić.

0

@Majkel34 Nie mówię, że nie ma go wcale, ale Joshua nie ma psychiki do bójki a już tym bardziej po walce z Ruizem, on się bezpiecznie czuje w dystansie punktujac.

0

@RoberDzik Dobra Braun sam się zgłosił do ABW więc możesz sobie zdjęciami wstawiać.

0

@Majkel34 Ale charakteru Chisory nie ma

0

@Kozinho. Jakby no Chuck jego brat od samego początku trzymał Jimmyego z dala od zawodu prawnika, bo go znał bardzo dobrze i uważał, że on narobi zbyt dużo szkód ludziom swoim działaniem, co okazało się prawdą. To, że komuś coś ciężko przychodzi, to z niczego nie zwalnia, on wszystkie swoje machlojki miał perfidnie zaplanowane, wiedział kogo do czego wykorzystuje i jakie będzie miał ewentualne z tego korzyści. Sprawa Hamlina wręcz nie wymaga komentarza, bo przez niego i Kim nie dość, że zginął niewinny człowiek, to jeszcze został obsmarowany po śmierci i zrobiono z niego narkomana. Oczwywiście PR Jimmyego/Saula jest pozytywny i mu się wręcz kibicuje, jak się ogląda serial, jest zabawny, ma żart i ciętą ripostę, jednak jako postać jest zdecydowanie złą osobą, o czym możemy się przekonać już w stu procentach w odcinku pod tytułem "Breaking Bad" (sam tytuł odcinka już to mówi).

0

@Kozinho. Nie no, dobrym człowiekiem to on nie był XD

0

@Kurkmen Ciekawe, czy w lustro daje rade sobie spojrzeć

5

@BulaKG Nie, z jakąś sektą mi się kojarzyli ci goście w gimnazjum co w tym byli

0

@Kgorecki2500 Myślę, że oni mają tyle ludzi w polskim parlamencie, którymi naprawdę warto się zainteresować, że takim Korwinem sobie nikt dupy nie zawraca.

0

@VeB10Ronnie Team Usyk

12

@Kitek1640 Ja mam więcej od ciebie!

0

@FC1899Barca Aż mnie mrozi…

0

@mindbender84 Zofia Kossak-Szczucka i jej zasługi względem ratowania Żydów sa nieocenione. Wielka Polka

22

@tobiasson92 Oni to są z innej bajki

0

@norbi77 A dajcie spokój, ciśnienie podskakuje jak się słucha takiej łajzy

0

@against_modern_football W sumie z drugiej strony tak czysto matematycznie, to ciekawe, jaka jest szansa na bramkę sam na sam w procentach.

5

@taris Dobra, już nie panikuj po pierwszym meczu.

0

Dzisiaj wygrana Barcy, potem Gwiezdne Wojny sobie obejrzeć, to jest plan!

0

@PatrychoO Piłka nie raz zaskakiwała XD

0

A za tydzień na United czeka Liverpool ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?