skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HarveySpecter Na takim poziomie tak
0
@Pawci023x Śmiesza mnie ludzie ktorzy nigdy nie zawalczyli w klatce albo ringu i wytykaja błędy mowiac że byle kto by wygral z takim XD
0
@draxidox Mediatorem, który ma z definicji być neutralny mają być Chiny, które są po stronie Rosji XD
0
@MICHU_LOKU123 Tańcula raczej przegra z młodym Murańskim, Wrzosek też powinien ogarnąć Sariusa
0
@Borneo Ja mówię o głosowaniach nawet teraz, a nie z wtedy.
4
@John_Doe Wystarczy spojrzeć na głosowania tych partii, w kwestii kradzieży pieniędzy od ludzi przez podatki głosuja tak samo, podwyżki dla siebie również. Przechodza jedni do drugich, ale dla innych jak się napisze, że te partie to jedno i to samo to bycie prawicowym XD
12
@Kusco15 Nic ani razu nie wyjaśniłeś, nie wmawiaj sobie
9
@bartekvisca To jak ty go śledziłeś, że wydawał Ci się supergościem?
0
@tomek8756 Taa, bez niego mieliby problem z wejściem do sejmu w poprzednich wyborach.
1
@mkord Lepiej zostawić to Pawlakom, Tuskom czy Millerom XD
1
@Omoziu To nie Korwin negocjował z Rosją skrajnie niekorzystny kontrakt na dostawy gazu, więc raczej ten drugi przyczynił się do polepszenia się Rosjanom.
0
@Borneo XD logika dziecka z przedszkola
1
@kynio302 Modrego nic
2
@Borneo Marionetka putinowska Trump XDD
1
@kynio302 Nic głupszego dzisiaj nie przeczytam
2
@Criss18Barca A po co tak brzydko z rana? XD
7
@DonMatteo901 Kilka razy mi wyskoczył ten gość na twitterze. Odklejeniec mocny
0
@Borneo Tak, jak ktoś nie lubi Tuska to znaczy, że pracuje w spółce skarbu państwa. Weź rozbieg…
1
@Przemek2323 Zdrajca to on jest wiec tutaj nie trzeba z niego robić.
2
@RoberDzik Ty sobie żartujesz? Wiesz cokolwiek o pułku Azow i jakie poglady maja ci ludzie? Zarzucasz komuś kto patrzy na rosyjska i ukrainska propagandę z przymrużeniem oka bycie agentem a sam przedstawiasz najgorsza ukraińska propagandę.
0
@MesQueUnClub_87 Akurat w lato w naszym klimacie opadów jest więcej ;)
0
@szela1899 Nie, już nie przesadzajcie
0
@BorzyKrzys Borek ogólnie ma to do siebie, że mówi oczywistości ubierając to ładne słowa XD
3
@RoberDzik To jest naprawdę zabawne tym bardziej po kilku miesiącach wojny, czyjaś opinia nie zgadza się z panującą narracją - ruska onuca!!11. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, skoro u nas przekłamuje się historię i takie Powstanie Listopadowe i jego autorów traktuje się jak bohaterów. Z rosyjskimi szpiegami, o których mówisz tak samo spotykał się Radosław Sikorski i inni politycy w Polsce więc argument z czterech liter.
0
@RoberDzik Ty jesteś sprzedawczyk XD
0
Czemu Real pierwsze trzy mecze ma na wyjeździe?
0
Bardziej niż gol Lewego cieszy asysta Balde
0
@bartekvisca Bo?
0
@jeyx77x Sami żołnierze mu mówili, żeby pojechał na obóz i zawalczyl.
5
Sędzia, który wypunktował zwycięstwo Joshuy to niech się nie zajmuje już boksem.