0

@HarveySpecter Na takim poziomie tak

0

@Pawci023x Śmiesza mnie ludzie ktorzy nigdy nie zawalczyli w klatce albo ringu i wytykaja błędy mowiac że byle kto by wygral z takim XD

0

@draxidox Mediatorem, który ma z definicji być neutralny mają być Chiny, które są po stronie Rosji XD

0

@MICHU_LOKU123 Tańcula raczej przegra z młodym Murańskim, Wrzosek też powinien ogarnąć Sariusa

0

@Borneo Ja mówię o głosowaniach nawet teraz, a nie z wtedy.

4

@John_Doe Wystarczy spojrzeć na głosowania tych partii, w kwestii kradzieży pieniędzy od ludzi przez podatki głosuja tak samo, podwyżki dla siebie również. Przechodza jedni do drugich, ale dla innych jak się napisze, że te partie to jedno i to samo to bycie prawicowym XD

12

@Kusco15 Nic ani razu nie wyjaśniłeś, nie wmawiaj sobie

9

@bartekvisca To jak ty go śledziłeś, że wydawał Ci się supergościem?

0

@tomek8756 Taa, bez niego mieliby problem z wejściem do sejmu w poprzednich wyborach.

1

@mkord Lepiej zostawić to Pawlakom, Tuskom czy Millerom XD

1

@Omoziu To nie Korwin negocjował z Rosją skrajnie niekorzystny kontrakt na dostawy gazu, więc raczej ten drugi przyczynił się do polepszenia się Rosjanom.

0

@Borneo XD logika dziecka z przedszkola

1

@kynio302 Modrego nic

2

@Borneo Marionetka putinowska Trump XDD

1

@kynio302 Nic głupszego dzisiaj nie przeczytam

2

@Criss18Barca A po co tak brzydko z rana? XD

7

@DonMatteo901 Kilka razy mi wyskoczył ten gość na twitterze. Odklejeniec mocny

0

@Borneo Tak, jak ktoś nie lubi Tuska to znaczy, że pracuje w spółce skarbu państwa. Weź rozbieg…

1

@Przemek2323 Zdrajca to on jest wiec tutaj nie trzeba z niego robić.

2

@RoberDzik Ty sobie żartujesz? Wiesz cokolwiek o pułku Azow i jakie poglady maja ci ludzie? Zarzucasz komuś kto patrzy na rosyjska i ukrainska propagandę z przymrużeniem oka bycie agentem a sam przedstawiasz najgorsza ukraińska propagandę.

0

@MesQueUnClub_87 Akurat w lato w naszym klimacie opadów jest więcej ;)

0

@szela1899 Nie, już nie przesadzajcie

0

@BorzyKrzys Borek ogólnie ma to do siebie, że mówi oczywistości ubierając to ładne słowa XD

3

@RoberDzik To jest naprawdę zabawne tym bardziej po kilku miesiącach wojny, czyjaś opinia nie zgadza się z panującą narracją - ruska onuca!!11. Z drugiej strony nie ma co się dziwić, skoro u nas przekłamuje się historię i takie Powstanie Listopadowe i jego autorów traktuje się jak bohaterów. Z rosyjskimi szpiegami, o których mówisz tak samo spotykał się Radosław Sikorski i inni politycy w Polsce więc argument z czterech liter.

0

@RoberDzik Ty jesteś sprzedawczyk XD

0

Czemu Real pierwsze trzy mecze ma na wyjeździe?

0

Bardziej niż gol Lewego cieszy asysta Balde

0

0

@jeyx77x Sami żołnierze mu mówili, żeby pojechał na obóz i zawalczyl.

5

Sędzia, który wypunktował zwycięstwo Joshuy to niech się nie zajmuje już boksem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?