7

@cris2706 Modrič jest świetny, jeden z najlepszych pomocników naszych czasów, jednak jest słabszy od Iniesty czy Xaviego.

2

@Kgorecki2500 Pewnie MON, MSWiA, MSZ, Sprawiedliwość, Finanse i szóstego nie wiem.

1

@Kgorecki2500 Biała czekolada, słony karmel, sorbet truskawkowy

0

@Bobo25 Mów za siebie

1

@masa11 Tak, jak PO jeszcze rzadziła, to TVP było słuszna telewizja? XD nie kompromituj się

1

@Bobo25 Jak mam Tuska nazwać? I tak łagodnie.

1

@BART97 Czy to, że sobie świetnie radzisz w życiu, jak mówisz, oznacza, że musisz to rozumieć?

25

@Azacca Ty wielu rzeczy nie rozumiesz, nie musisz sie chwalic.

5

@BART97 Paróweczki sa dla ludzi Twojego pokroju, żeby na prostym przykladzie zobrazować o co chodzi. A, że dalej nie rozumiesz to Twoj problem.

2

@Uukasz_93 Powinna zostać zlikwidowana.

1

Komentarz usunięty

8

@Kamilos84 Ten cały europarlament to jeden wielki bullshit generujacy ogromne koszty. Głosuja nad kompletnie nieważnymi sprawami i tak sobie spędzaja emeryturke, przeżerajac hajs ludzi, plus wypłata oczywiście w ojro.

1

@AllBundy Też niekoniecznie, bo zadaniem miny nie jest zabicie cię, ale uszkodzenie (np. żeby ci urwało nogę), wtedy bardzo spowalniasz swój oddział.

5

@tomek8756 Dobrze napisałeś, “niby walcza” z UE.

0

@DonMatteo901 Węgry jak zawsze z RiGCZem

1

@MesQueUnClub96 I my wtedy i oni teraz mieli mega trudną drogę do finału.

0

@bartekvisca On ma zawsze jedna koszulkę od sponsora Blachy Pruszyński i te same jeansy XD

1

Nie no, na to chcę zwrot hajsu, bo ja na tą walkę to wykupiłem ehh

1

@Danny Gaucho Nawet poddać w stójce można w birmańskim. To była zwykła walka w kickboxingu w małych rękawicach.

3

@Kgorecki2500 Częściowo wolne, kojarzy mi się to z pół prawdą.

1

@Barca1992 Ten dziennikarz to jest niezły pajac

0

@macio_944 Na KO lepiej XD

0

@tomek8756 Zaraz podobno ma być coś o aborcji i pewnie coś bedzie XD

0

@Comentateiro No twoja skala niewiedzy i nieuctwa patrząc po twoich wpisach to kompletna porażka, masz rację (pierwszy raz chyba).

2

@Comentateiro Brzmisz jak komunista jak pier**isz o wspólnocie.

0

@AllBundy Z Enrique to wystarczy, że to jego teść XD

0

@Explode No właśnie o tym mówię

3

@Azacca Nie, krytyka by im się należała gdyby naprawdę to wspierali, a tak tylko pajacują pod publiczkę.

2

@masq Teraz jest przerwa, ostatni odcinek to był finał pierwszej części sezonu, tera z Polsce na Netflixie odcinki będą się pojawiać jakoś w lipcu.

0

@Messibestplayerintheworld Kto wie co tam Xavi robił te 20 lat temu XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?