skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@cris2706 Modrič jest świetny, jeden z najlepszych pomocników naszych czasów, jednak jest słabszy od Iniesty czy Xaviego.
2
@Kgorecki2500 Pewnie MON, MSWiA, MSZ, Sprawiedliwość, Finanse i szóstego nie wiem.
1
@Kgorecki2500 Biała czekolada, słony karmel, sorbet truskawkowy
0
@Bobo25 Mów za siebie
1
@masa11 Tak, jak PO jeszcze rzadziła, to TVP było słuszna telewizja? XD nie kompromituj się
1
@Bobo25 Jak mam Tuska nazwać? I tak łagodnie.
1
@BART97 Czy to, że sobie świetnie radzisz w życiu, jak mówisz, oznacza, że musisz to rozumieć?
25
@Azacca Ty wielu rzeczy nie rozumiesz, nie musisz sie chwalic.
5
@BART97 Paróweczki sa dla ludzi Twojego pokroju, żeby na prostym przykladzie zobrazować o co chodzi. A, że dalej nie rozumiesz to Twoj problem.
2
@Uukasz_93 Powinna zostać zlikwidowana.
1
Komentarz usunięty
8
@Kamilos84 Ten cały europarlament to jeden wielki bullshit generujacy ogromne koszty. Głosuja nad kompletnie nieważnymi sprawami i tak sobie spędzaja emeryturke, przeżerajac hajs ludzi, plus wypłata oczywiście w ojro.
1
@AllBundy Też niekoniecznie, bo zadaniem miny nie jest zabicie cię, ale uszkodzenie (np. żeby ci urwało nogę), wtedy bardzo spowalniasz swój oddział.
5
@tomek8756 Dobrze napisałeś, “niby walcza” z UE.
0
@DonMatteo901 Węgry jak zawsze z RiGCZem
1
@MesQueUnClub96 I my wtedy i oni teraz mieli mega trudną drogę do finału.
0
@bartekvisca On ma zawsze jedna koszulkę od sponsora Blachy Pruszyński i te same jeansy XD
1
Nie no, na to chcę zwrot hajsu, bo ja na tą walkę to wykupiłem ehh
1
@Danny Gaucho Nawet poddać w stójce można w birmańskim. To była zwykła walka w kickboxingu w małych rękawicach.
3
@Kgorecki2500 Częściowo wolne, kojarzy mi się to z pół prawdą.
1
@Barca1992 Ten dziennikarz to jest niezły pajac
0
@macio_944 Na KO lepiej XD
0
@tomek8756 Zaraz podobno ma być coś o aborcji i pewnie coś bedzie XD
0
@Comentateiro No twoja skala niewiedzy i nieuctwa patrząc po twoich wpisach to kompletna porażka, masz rację (pierwszy raz chyba).
2
@Comentateiro Brzmisz jak komunista jak pier**isz o wspólnocie.
0
@AllBundy Z Enrique to wystarczy, że to jego teść XD
0
@Explode No właśnie o tym mówię
3
@Azacca Nie, krytyka by im się należała gdyby naprawdę to wspierali, a tak tylko pajacują pod publiczkę.
2
@masq Teraz jest przerwa, ostatni odcinek to był finał pierwszej części sezonu, tera z Polsce na Netflixie odcinki będą się pojawiać jakoś w lipcu.
0
@Messibestplayerintheworld Kto wie co tam Xavi robił te 20 lat temu XD