skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Hosh Każdy podejmuje swoja decyzję, nie wiem po co kwestionować, że ktoś chciałby jednak walczyć za wolność i niepodległość kraju, jak robia to panowie wyżej.
5
@Kgorecki2500 Bardzo odpowiedzialna postawa. Nie słuchaj bzdur tych wyżej, co pisza.
0
@bartekvisca No idealny backfist wszedł niestety
2
@MSN1998 Też bardzo ważne, że nie boisz się o tym mówić. Dużo zdrowia!
3
@Barca1992 Ale on powie, że to, że coś krytykuje, nie oznacza, że robi temu promocję XD
0
@pax Raczej ta ostatnia łatka, ale to i tak nie ma większego znaczenia, że nie jest z wykształcenia historykiem, tylko ekonomistą (z drugiej strony to nawet lepiej, jest dla mnie bardziej wiarygodny, niż historycy wykształceni w okresie PRL-u i ich wersja historii, oczywiście nie mówię o wszystkich), bo Lech Kowalski jest za to historykiem z wykształcenia i mówi dość podobnie, więc argument nietrafiony. Mówi wyraźnie, że nie znalazł w żadnych źródłach jej jakoby biorącej udział w akcji "N", co jest zrozumiałe, osoba w takim wieku nie mogła brać udziału w tak zaawansowanej akcji propagandowej Komendy Głównej AK. W Małym Sabotażu, jak najbardziej mogła. Bronienie NSZ jest jak najbardziej na miejscu w kontekście Powstania, bo mimo, że byli bardzo przeciwni jego wybuchowi i już od dłuższego czasu wiedzieli, że Niech tę wojnę przegrają, a głównymi wrogami będą sowieci i Armia Ludowa, zdecydowali się wziąć w nim udział.
2
@Sulimo Prawie dwukrotnie ;)
4
@pax Tak, no już taka łatka jest przyszyta, jak kilkukrotnie obnażysz kłamstwa historyczne ludzi notabene historyków typu Michnik, lub innych żydowskich bajkopisarzy typu Jan Tomasz Gross. A na dodatek nie propagujesz napisanej przez komunistów (pseudo)historii o żołnierzach wyklętych, tylko samemu szukasz u źródeł.
8
Materiał pana Leszka Żebrowskiego, który mówi o pani Wandzie Traczyk-Stawskiej, jednej z "autotorytetów" dużej części dzisiejszej klasy politycznej, a także "Warszawiance Roku".
0
@Emhyr Ale ta Żukowska co powiedziała tam XDD
1
@Maciej1078 No i po co ty wyzywasz? XD
1
@DonMatteo901 No a ta akcja co Skorupski tak ładnie obronił w końcówce? To już jest jedno celne dośrodkowanie.
1
@DonMatteo901 A skąd wiesz, czy to ci sami Polacy?
3
@VamoSBarca88 Bo?
0
@tomek8756 Wydaje mi się, że robi dobre rozmowy. Natomiast wkurza mnie, jak wcina się rozmówcom w zdanie, a robi to notorycznie.
1
Ciekawy film, pokazujący sztuczną inwazję szopa pracza w Polsce i innych krajach i jak taki gatunek szkodzi ekosystemowi.
0
@AllBundy Każda społeczność musi mieć swoje dramy XD
1
@FC1899Barca Stary komuch, zresztą i tak go nie powinno już być do tego 2035 roku, a szkoda za nim będzie się ciągnąć.
4
@Przemek2323 Bardzo duża naiwność. Tym gorzej, że mówi to oficer rezerwy.
0
@Kgorecki2500 No, ale jednak został nam siła odebrany, o tym też warto pamiętać.
1
@DaPidejpi Ludzie nie mają pojęcia o ekonomii niestety.
2
@Striker No Nie no XD pobudzenia mięśni do pracy i podwyższenie temperatury organizmu to jest cel rozgrzewki.
2
Plus tego, że jest ciepło, że nie trzeba się tak rozgrzewać przed treningiem jak w zimę. Dzisiaj chwile truchtu, pare przewrotów i można zaczynać sparingi. A w zime to człowiek temperaturę łapie chyba pod koniec treningu dopiero odpowiednia.
2
@MarioVeB! Colesław
3
Europosłowie, którzy głosowali za zakazem sprzedaży aut spalinowych w UE do roku 2035:
Leszek Miller
Marek Balt
Marek Belka
Robert Biedroń
Włodzimierz Cimoszewicz
Łukasz Kohut
Bogusław Liberadzki
Sylwia Spurek
0
@marcin62 No bez kitu, ja to samo XD
39
@Abominacja Po co sam sobie komentarz lajkujesz?
0
@maroon Ale głupoty
0
@Huck Bez szans
2
@Kgorecki2500 Serio? XD