5

@Hosh Każdy podejmuje swoja decyzję, nie wiem po co kwestionować, że ktoś chciałby jednak walczyć za wolność i niepodległość kraju, jak robia to panowie wyżej.

5

@Kgorecki2500 Bardzo odpowiedzialna postawa. Nie słuchaj bzdur tych wyżej, co pisza.

0

@bartekvisca No idealny backfist wszedł niestety

2

@MSN1998 Też bardzo ważne, że nie boisz się o tym mówić. Dużo zdrowia!

3

@Barca1992 Ale on powie, że to, że coś krytykuje, nie oznacza, że robi temu promocję XD

0

@pax Raczej ta ostatnia łatka, ale to i tak nie ma większego znaczenia, że nie jest z wykształcenia historykiem, tylko ekonomistą (z drugiej strony to nawet lepiej, jest dla mnie bardziej wiarygodny, niż historycy wykształceni w okresie PRL-u i ich wersja historii, oczywiście nie mówię o wszystkich), bo Lech Kowalski jest za to historykiem z wykształcenia i mówi dość podobnie, więc argument nietrafiony. Mówi wyraźnie, że nie znalazł w żadnych źródłach jej jakoby biorącej udział w akcji "N", co jest zrozumiałe, osoba w takim wieku nie mogła brać udziału w tak zaawansowanej akcji propagandowej Komendy Głównej AK. W Małym Sabotażu, jak najbardziej mogła. Bronienie NSZ jest jak najbardziej na miejscu w kontekście Powstania, bo mimo, że byli bardzo przeciwni jego wybuchowi i już od dłuższego czasu wiedzieli, że Niech tę wojnę przegrają, a głównymi wrogami będą sowieci i Armia Ludowa, zdecydowali się wziąć w nim udział.

2

@Sulimo Prawie dwukrotnie ;)

4

@pax Tak, no już taka łatka jest przyszyta, jak kilkukrotnie obnażysz kłamstwa historyczne ludzi notabene historyków typu Michnik, lub innych żydowskich bajkopisarzy typu Jan Tomasz Gross. A na dodatek nie propagujesz napisanej przez komunistów (pseudo)historii o żołnierzach wyklętych, tylko samemu szukasz u źródeł.

8

Materiał pana Leszka Żebrowskiego, który mówi o pani Wandzie Traczyk-Stawskiej, jednej z "autotorytetów" dużej części dzisiejszej klasy politycznej, a także "Warszawiance Roku".


0

@Emhyr Ale ta Żukowska co powiedziała tam XDD

1

@Maciej1078 No i po co ty wyzywasz? XD

1

@DonMatteo901 No a ta akcja co Skorupski tak ładnie obronił w końcówce? To już jest jedno celne dośrodkowanie.

1

@DonMatteo901 A skąd wiesz, czy to ci sami Polacy?

3

0

@tomek8756 Wydaje mi się, że robi dobre rozmowy. Natomiast wkurza mnie, jak wcina się rozmówcom w zdanie, a robi to notorycznie.

1

Ciekawy film, pokazujący sztuczną inwazję szopa pracza w Polsce i innych krajach i jak taki gatunek szkodzi ekosystemowi.


0

@AllBundy Każda społeczność musi mieć swoje dramy XD

1

@FC1899Barca Stary komuch, zresztą i tak go nie powinno już być do tego 2035 roku, a szkoda za nim będzie się ciągnąć.

4

@Przemek2323 Bardzo duża naiwność. Tym gorzej, że mówi to oficer rezerwy.

0

@Kgorecki2500 No, ale jednak został nam siła odebrany, o tym też warto pamiętać.

1

@DaPidejpi Ludzie nie mają pojęcia o ekonomii niestety.

2

@Striker No Nie no XD pobudzenia mięśni do pracy i podwyższenie temperatury organizmu to jest cel rozgrzewki.

2

Plus tego, że jest ciepło, że nie trzeba się tak rozgrzewać przed treningiem jak w zimę. Dzisiaj chwile truchtu, pare przewrotów i można zaczynać sparingi. A w zime to człowiek temperaturę łapie chyba pod koniec treningu dopiero odpowiednia.

2

@MarioVeB! Colesław

3

Europosłowie, którzy głosowali za zakazem sprzedaży aut spalinowych w UE do roku 2035:
Leszek Miller
Marek Balt
Marek Belka
Robert Biedroń
Włodzimierz Cimoszewicz
Łukasz Kohut
Bogusław Liberadzki
Sylwia Spurek

0

@marcin62 No bez kitu, ja to samo XD

39

@Abominacja Po co sam sobie komentarz lajkujesz?

0

@maroon Ale głupoty

0

@Huck Bez szans

2

@Kgorecki2500 Serio? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?