0

Powiedział ktoś z Bojackiem Horsemanem na profilowym. XDD

0

Gdy byłem mały i oglądałem Mundial 2006 też się nad tym zastanawiałem. ;D

1

Hahaha stary, oni w tym meczu byli niemalże bezpłodni. Środkiem nic nie mogli zrobić, gali tylko wrzutką, co Meksyk świetnie wykorzystał i ich kontrował.

0

Bo jest medialnym zawodnikiem, ludzie go znają, przez swój ostatni mecz jest na topie teraz wśród mediów, nie ma co się dziwić, że o nim gadają. Gdyby Messi wczoraj, lub dzisiaj Neymar zagrali taki mecz, również byłoby podniecanie się nimi.

0

Aha, bo miarą tego czy ktoś dobrze komentuje, jest to, że nic nie wspomni o Ronaldo? Hahaha.

0

No bo zagrał super mecz, strzelił trzy gole w meczu z Hiszpanią?

4

Jak Miranda może kryć gościa majac go za plecami?

1

Po prostu niektórzy nie rozumieją, że od takich zawodników jak Giroud, Cavani, Lewy, Suarez, wymaga się innych rzeczy niż od Dembele, Neymara czy Mbappe.

2

No Szwajcaria, która była wtedy w formie, Belgia i Holandia. Mega łatwa drabinka.

11

Nie wiem, co za goście z tej strony nie chcą Thiago z powrotem u nas.

4

A Isco to nie?

0

No a gdy był Casillas to był on kapitanem a nie Puyol, więc nie wiem czy taka charyzmą się kierują.

0

DIEGO COSTA :OOO

0

Mhm, no tak, czepianie się Wawrzyniaka, bo to takie modne, ciekawe co ty powiedziałbyś w studiu o meczu Hiszpania Portugalia, wiedząc że masz na to bardzo mało czasu. Co do Frankowskiego, to chyba każdy może się pomylić, a ogólnie gość dysponuje wiedzą na temat piłki.

0

Ej bo trochę nie ogarniam, jak u nas dajmy na to jest 11, to w Rosji która jest godzina wtedy?

1

Bo on raczej nie został w Atleti ze względu na przywiązanie i miłość do klubu a ze względu na bardzo dużą pensję.

0

Pamiętam jak Pjanic mówił o tym, że z chęcią zagrałby w Barcelonie. Teraz byłby jak znalazł. ;/

4

Jak Diablo, zdecydowanie wolałbym zagrać w legendarną drugą część.

5

To w sumie zwykła wypowiedź piłkarza przed meczem. Jak chcesz zobaczyć kogoś z wolą walki polecam Carlesa Puyola, Gattuso, Cannavaro.

0

To jest trochę śmieszne, że Hiszpanie gwiżdżą na Gerarda, podczas gdy on jest szanowany przez wszystkich w kadrze, wprowadza mega pozytywną atmosferę, na dodatek stopuje spięcia między osobami. Pomijam to, że zawsze gra dla reprezentacji na 100%. Trochę mnie ci Hiszpanie śmieszą.

0

Nic nie ma za darmo, za telewizję publiczną też się płaci.

0

Haha trochę zabawne to wszystko. :D

8

Pique się z nim lubi, możliwe nawet, że się przyjaźnią.

0

Gdy ma się tę świadomość, że jest Mundial, to jest po prostu taki mega klimat, że morda sama od rana się cieszy. :D

4

Nie no, musimy go ściągnąć z powrotem.

1

Z całością się zgadzam, ale z tym kotem i psem na ulicy to jednak jest przesadzone.

0

Dobra, bo ty masz widzę nie masz wiedzy o systemie 4-3-3 i o pozycjach w tym systemie, więc pisanie z tobą o tym jest kompletnie bez sensu. Na dodatek nie znasz pozycji.

10

To chyba będzie wtedy jednoznaczne.

4

Hahaha przecież, to nie chodzi o to, kto z jakim gra numerem. XD Pierwszy przykład z brzegu, jak ktoś ci powie, że gra w piłkę (już na takim poziomie wyższym niż IV liga) i powie ci że gra na "6", to znaczy że jest defensywnym pomocnikiem. Powiem wam tak szczerze, widać po was, że wy raczej nigdzie nie graliście w piłkę jak wam trzeba to tłumczyć, mówię to teraz całkiem poważnie, nie to że się śmieję.

0

Tak są. No to nie wierz we wszystko, co ci ktoś mówi, to chyba proste ;D No nikt nie mówi na Leo typowa 11 bo nią nie jest, Messi to wolny elektron, no już chyba o czymś takim interesując się piłką słyszałeś? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?