skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiedział ktoś z Bojackiem Horsemanem na profilowym. XDD
0
Gdy byłem mały i oglądałem Mundial 2006 też się nad tym zastanawiałem. ;D
1
Hahaha stary, oni w tym meczu byli niemalże bezpłodni. Środkiem nic nie mogli zrobić, gali tylko wrzutką, co Meksyk świetnie wykorzystał i ich kontrował.
0
Bo jest medialnym zawodnikiem, ludzie go znają, przez swój ostatni mecz jest na topie teraz wśród mediów, nie ma co się dziwić, że o nim gadają. Gdyby Messi wczoraj, lub dzisiaj Neymar zagrali taki mecz, również byłoby podniecanie się nimi.
0
Aha, bo miarą tego czy ktoś dobrze komentuje, jest to, że nic nie wspomni o Ronaldo? Hahaha.
0
No bo zagrał super mecz, strzelił trzy gole w meczu z Hiszpanią?
4
Jak Miranda może kryć gościa majac go za plecami?
1
Po prostu niektórzy nie rozumieją, że od takich zawodników jak Giroud, Cavani, Lewy, Suarez, wymaga się innych rzeczy niż od Dembele, Neymara czy Mbappe.
2
No Szwajcaria, która była wtedy w formie, Belgia i Holandia. Mega łatwa drabinka.
11
Nie wiem, co za goście z tej strony nie chcą Thiago z powrotem u nas.
4
A Isco to nie?
0
No a gdy był Casillas to był on kapitanem a nie Puyol, więc nie wiem czy taka charyzmą się kierują.
0
DIEGO COSTA :OOO
0
Mhm, no tak, czepianie się Wawrzyniaka, bo to takie modne, ciekawe co ty powiedziałbyś w studiu o meczu Hiszpania Portugalia, wiedząc że masz na to bardzo mało czasu. Co do Frankowskiego, to chyba każdy może się pomylić, a ogólnie gość dysponuje wiedzą na temat piłki.
0
Ej bo trochę nie ogarniam, jak u nas dajmy na to jest 11, to w Rosji która jest godzina wtedy?
1
Bo on raczej nie został w Atleti ze względu na przywiązanie i miłość do klubu a ze względu na bardzo dużą pensję.
0
Pamiętam jak Pjanic mówił o tym, że z chęcią zagrałby w Barcelonie. Teraz byłby jak znalazł. ;/
4
Jak Diablo, zdecydowanie wolałbym zagrać w legendarną drugą część.
5
To w sumie zwykła wypowiedź piłkarza przed meczem. Jak chcesz zobaczyć kogoś z wolą walki polecam Carlesa Puyola, Gattuso, Cannavaro.
0
To jest trochę śmieszne, że Hiszpanie gwiżdżą na Gerarda, podczas gdy on jest szanowany przez wszystkich w kadrze, wprowadza mega pozytywną atmosferę, na dodatek stopuje spięcia między osobami. Pomijam to, że zawsze gra dla reprezentacji na 100%. Trochę mnie ci Hiszpanie śmieszą.
0
Nic nie ma za darmo, za telewizję publiczną też się płaci.
0
Haha trochę zabawne to wszystko. :D
8
Pique się z nim lubi, możliwe nawet, że się przyjaźnią.
0
Gdy ma się tę świadomość, że jest Mundial, to jest po prostu taki mega klimat, że morda sama od rana się cieszy. :D
4
Nie no, musimy go ściągnąć z powrotem.
1
Z całością się zgadzam, ale z tym kotem i psem na ulicy to jednak jest przesadzone.
0
Dobra, bo ty masz widzę nie masz wiedzy o systemie 4-3-3 i o pozycjach w tym systemie, więc pisanie z tobą o tym jest kompletnie bez sensu. Na dodatek nie znasz pozycji.
10
To chyba będzie wtedy jednoznaczne.
4
Hahaha przecież, to nie chodzi o to, kto z jakim gra numerem. XD Pierwszy przykład z brzegu, jak ktoś ci powie, że gra w piłkę (już na takim poziomie wyższym niż IV liga) i powie ci że gra na "6", to znaczy że jest defensywnym pomocnikiem. Powiem wam tak szczerze, widać po was, że wy raczej nigdzie nie graliście w piłkę jak wam trzeba to tłumczyć, mówię to teraz całkiem poważnie, nie to że się śmieję.
0
Tak są. No to nie wierz we wszystko, co ci ktoś mówi, to chyba proste ;D No nikt nie mówi na Leo typowa 11 bo nią nie jest, Messi to wolny elektron, no już chyba o czymś takim interesując się piłką słyszałeś? ;D