2

Nie, nie zawsze było losowanie.

0

Tam trochę chodzi o to, aby każdy sobie wyobraził, jak jego zdaniem powinna wyglądać szkoła.

1

No chyba nie.

1

Noo doktorowa to serio. ;D

14

Ranczo to jest naprawdę superserial.

1

No według mnie, to w lato Barca powinna poważnie zainteresować się Lobotką, bo gość jest naprawdę mega.

0

Hahahaahaha XDD

0

Ten mecz Realu to serio nuda, wrzutka za wrzutką. Przełączam na Chelsea.

0

No niby szybkościowo wyglądałoby to średnio, gdyby Pique i Mina grali ze sobą, ale np. w Bayernie jest Boateng, Hummels i Sule, żaden z nich szybkościowcem nie jest, wręcz przeciwnie i jakoś bardzo źle to nie wygląda, jak ich oglądam.

2

No też mam takie wrażenie, bo z Levante chodził tak jakby utykał, i co na niego nie patrzę to tak chodzi. Trochę jak Kusy. :D

0

Już Real zbytnia pewność siebie z początku sezonu zgubiła. Zapamiętaj sobie na zawsze, El Clasico rządzi się swoimi prawami.

1

Busquets drewniany? Hahahaha a już myślałem, że czytałem na La Rambli wszystko. :D

3

No tak, bo Celta to ogórek, po co Messi i Sergi Roberto?

2

W końcu jakiś głos rozsądku.

5

Wiesz, mecz meczowi nie równy. Każde spotkanie to inna historia. A co by nie mówić, Messiemu i spółce gra się tam zawsze bardzo trudno. Nie ma co lekceważyć RSSS tylko wyjść w 100% zmotywowanym na ten mecz.

0

Coutinho to bardziej ten typ Brazylijczyka, co Kaka. Moim zdaniem oczywiście.

0

Przeciwstawi się.

4

Weź, serio gość gra drugi raz po ciężkiej kontuzji. Żeby kogoś oceniać, trzeba wiedzieć czego od niego w takiej fazie powrotu do gry można oczekiwać. A ty za przeproszeniem pier****sz głupoty o syndromie Alexisa bo uslyszales od "ekspertów" na Eleven.

4

Pique.

0

Mega sztos!!! :D

1

Nie no, teraz to już jest pewne niemal w 100%! :D

0

To chyba AS podał tę informację. ;)

3

Tak sobie teraz zdaję sprawę, jak dołączy do nas Coutihno, to nasza karda będzie w zasadzie kompletna. Jeśli Valverde dobze to poukłada, to możemy stać się potworem.

7

To jest najgorsze po świętach i Sylwestrze, żeby znowu przyzwyczaić się chodzić spać i wstawać o normalnych porach.

0

O której?

9

Chyba "complete".

8

Życzę wam szczęśliwego Nowego Roku, oby ten 2018 był dla wszystkich lepszy! 2017 uważam za bardzo udany, przygoda z piłką idzie bardzo dobrze, dziewczyna, która była moją przyjaciółką od tego lutego tego orku jest moją dziewczyną, z którą świetnie mi się układa! Szczęśliwego Nowego Roku!!!

0

Nie jaki preferuje, tylko wykorzystuje w odpowiednim momencie. Valverde korzysta z 4-4-2, bo taką ma kadrę, wypadł Dembele i zwyczajnie z niego korzysta. Bo jak już mówić o preferencjach, to Ernesto od zawsze gra 4-2-3-1 a jednak go w Barcelonie nie stosuje, to oznacza, że jednak bardziej dostosowuje system do aktualnej kadry. Tak, masz racje, Valverde może być długo, i przez ten czas kadra może się zmieniać, a raczej na pewno będzie się zmieniać, i Valverdedo niej będzie dopasowywał formację, i naprawdę uwierz, że to prędzej czy później będzie 4-3-3, już nawet gdy był Dembele przez chwilę zdrowy to Barca nim grała. A mówienie, że Barcelona odejdzie od systemu 4-3-3 na stałe to przepraszam.. ale bardzo mało prawdopodobne.

0

A no skąd wiem, że prędzej czy później do niego wrócimy? No wystarczy dłużej oglądać śledzić Barcę, znać system szkolenia La Masii i FCB Escoli i już się wie jaki system gry preferuje Barcelona. Czytanie nie boli.

0

No nie gramy, ale jednak Barcelona jest kojarzona z systemem 4-3-3 i prędzej czy później do niego wrócimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?