0

;)

0

Mówisz, że oprócz pojedynczych meczów nie grał źle, a prosisz żeby ci podać jeden mecz, w którym zagrał dobrze. Nie wiem, gdzie tu logika.

1

"Biegać i walczyć natomiast umie każdy" Taaaaaaak... zawsze jakieś perełki w trakcie przerwy się trafią. ;D

0

Weeź...

12

Ta, na stówę wyjdzie taki skład.

0

Chelsea widzę niezły początek sezonu.

0

No niestety.. teraz Tixi chyba w Manchesterze City jest, o ile się nie mylę.

8

Coutinho Suareza zapewne nie będzie znał..

21

Ja jestem za, nie wyobrażam sobie aby np. ktoś kto zdradził kraj, pracował dla wywiadu innego kraju, miał ponieść inną karę niż kara śmierci.

1

W konstytucja napisane jest, że Polska jest demokratycznym państwem prawnym realizującym zasady sprawiedliwości społecznej. Obniżając podatki, nie realizujesz sprawiedliwości społecznej. Kiedyś był nawet spór o to. Więc najpierw lepiej ze zrozumieniem poczytaj tę naszą "konstytucję".

2

Gościu, ta konstytucja zawiera sama w sobie wiele sprzecznych artykułów. Przeczytałeś ją chociaż? Przecież w Polsce, gdyby ktoś obniżył podatki, to w zasadzie złamałby konstytucję.

1

To był troll. On miał w nicku rocznik 2001 a naprawdę miał z 18 lat już wtedy. Wydał się trochę, gdy nagrał jakiś filmik na YT bodajże ze swoim składem z FIFY i głosu to on nie miał typowego 15-latka.

4

Przeczytałeś cały wywiad, czy tylko nagłówek?

0

Oglądałeś jakoś Schalke w tym sezonie? Bo ja tak średnio a o Goretze dużo słyszałem ale nie wiem jak się spisywał, masz jakieś zdanie o nim?

13

Niee, nawet nie tłumacz mu tego, on myśli, że oni przyjechali, pobiegali, pograli w dziadka i wrócili do domu. Kiedyś jak ktoś zadawał takie pytania to starałem się im wytłumaczyć to, teraz lepiej dać spokój i nie tłumaczyć takich oczywistych oczywistości. ;)

0

Nie.

7

Hahahahaha ty mówisz poważnie żeby śledzić lisa na twitterze?

0

Tusk w debatach miażdżył oponentów XDD chyba 10 lat temu, jak PO podawało się za partię liberalną gospodarczo. Teraz to on z pytaniami dziennikarzy ma problem.

1

Nie no świetny kandydat. Ja naprawdę zamiast tych ludzi co są w opozycji, czy maszerują w marszach KODu wolę PiS, mimo że nie jest to partia moich marzeń.
Miało być post wyżej.

0

A za 2 lata będziemy sobie pluć w brodę, dlaczego nie kupiliśmy Dembele jak mogliśmy. Ceny w dzisiejszej piłce są jakie są, i wasze romantyczne wspomnienia, jak kiedyś kupowało się Ronaldinho za 30 M z PSG to już historia. Piłka to biznes i nic na to nie poradzimy. Albo Barca odnajdzie się w otaczającej rzeczywistości albo czeka nas los Milanu lub United.

0

Ilość serii masz w sumie odpowiednią, tyle że mógłbyś urozmaicić ćwiczenia (polecam profil Jacka Bilczyńskiego na YT), zamiast robić 40 brzuszków, są lepsze, bardziej urozmaicone ćwiczenia na mięśnie brzucha. Nie wiem jaki masz ciężar hantli, więc ni powiem ci, czy masz odpowiednią ilość powtórzeń. Co do odżywek, tak powinieneś stosować m.in. białko, po treningu ono regeneruje zniszczone komórki, dzięki czemu lepiej widać efekty treningu. Co do kreatyny, nie wiadomo czy o razu wskazane jest Tobie ją brać, zamiast niej lepiej sobie kupić jabłczan, to jest taka kreatyna w wersji light, którą biorą m.in. piłkarze.

0

Suarez nic nie pomaga w defensywie? Chłopie, oglądaj uważnie mecze, a potem pisz bzdury.

0

Nie wiem co ma kupno Alexisa przez City do tego, że Barca nie będzie miała kogo kupić.

0

Tak, wy widzicie tylko jedną część medalu. Messi drybluje, ściąga na siebie uwagę innych zawodników itp.. Ale to jest połowa tego co robi pomocnik, resztę czasu, pracuje w odbiorze, przesuwa, jednym słowem daje bardzo dużo w defensywie (szczególnie w systemie 4-3-3). Naprawdę myślicie, że Messi nagle zacznie nie wiadomo jak pracować w defensywie, co jest nieodłączną częścią gry pomocnika? On idealnie pasuje na skrzydło, jako wolny elektron, przekładając 100% swojego talentu i umiejętności na grę stricte ofensywną. Grając jako pomocnik, nie byłby tak efektywny jak teraz.

18

To nie jaja, a głupota.

0

To już nie pech, on jest po prostu bardzo podatny na kontuzje.

0

Za rok będzie 30 ;)

4

Co by nie mówić, Pique, Ramos czy Cravajal, Puyolowi nawet do pięt nie dorastają i mogliby się na nim wzorować szacunku.

0

Co by nie mówić, bardzo dobry ten ranking. Brakuje tylko Umtitiego.

1

Ewentualnie jak już się tak uparli na tego Coutinho, to nas skład mógłby w następnym sezonie wyglądać tak:
Ter Stegen
Bellerin, Pique, Umtiti, Alba
Sergi Roberto, Busquets
Messi, Coutinho, Neymar
Suarez
Ale jeszcze nawet nie wiemy, kto będzie nowym trenerem, a media o czymś pisać muszą, więc to tylko spekulacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?