skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktoś może, jak radzi sobie Marlon na wypożyczeniu w Nicei?
0
Sytuację w służbie zdrowia trzeba zmienić diametralnie. Chodzi o zmianę całego systemu, a wy chcielibyście szminkować trupa... Po za tym co to znaczy większe nakłady na służbę zdrowia? Chcesz żeby były jeszcze wyższe podatki albo składki? Powodzenia, na pewno młodzi będą znajdować pracę.
40
Ja tam bym się nie chwalił specjalnie.
0
Na "szóstce" gra Busquets.
1
Nie, on najczęściej grywa na pozycji pozycji nr 10.
1
Grałem przeciwko Kucharczykowi na orliku, bo dość blisko niego mieszkam, przyspieszenie ma naprawdę dobre, ale technicznie, to serio, nie czułem się gorszy.
1
Mój trener, powiedział mi kiedyś, że zawodnicy z 1 ligi są bardz często lepsi technicznie od tych z Ekstraklasy, tylko że ci z Ekstraklasy są lepsi fizycznie, a w Polsce często to drugie jest ważniejsze.. niestety. Więc coś w tym jest.
1
Nie wiesz, bo nie znajdowałeś się na boisku z żadnym z nich. Czasami ważniejsi są ludzie nie tacy, którzy krzykną, tylko którzy biorą grę na siebie kiedy nie idzie.
3
Hahahahahahahaahaah
0
Ktoś wie co stało się Bartrze, że opuścił boisko?
0
Nawet wysokie zwycięstwa, czy pewne trzy punkty nie oznaczają, że mecz nie był ciężki. Nikt tu punktów za darmo nie daje, wszyscy walczą a na Real i Barce szczególnie mocno są zmotywowani.
0
Też mnie to rozwaliło :D
2
Jak było u was z lekturami w szkole, czytaliście? Jestem teraz w klasie maturalnej i szczerze mówiąc, to trzeba będzie trochę poczytać w tym roku. ;)
52
Jutro rano mam egzamin prawa jazdy, mam nadzieję, że zdam. ;)
4
Tak.
0
Ja nie wiem czy to nie jest jakiś wielki fan Realu, ale mogę się mylić. Jednak opcja naprawdę dobra, chłopak ma mega talent.
1
Trollujesz teraz no nie?
0
Boże co za głupoty...
1
Z żadnej z tych co wymieniłeś i tobie też radzę ci z nich nie korzystać, chyba, że lubisz tę propagandę.
1
Tyle, że Bartra w Barcelonie nie mógł liczyć na pierwszy skład i musiałby pogodzić się z rolą zmiennika, a jego celem była gra, więc on sam nie chciał zostać już w Barcelonie.
0
Lepiej chyba byłoby zastosować ustawienie z Denisem na skrzydle. Paco, co byt nie mówić zawiódł w meczu z Betisem, a mecz z Alaves na wyjeździe będzie trudniejszy, więc bardziej nam się przyda na boisku ktoś o profilu Suareza.
0
Nie ma czegoś takiego, że spokojnie wygrają. Będzie to trudny mecz wyjazdowy i Leo i spółka muszą dać z siebie 100%, aby wywieźć stamtąd 3 punkty.
0
Tak.
16
O mój Boże... pozbycie się Busiego z pierwszego składu Barcelony to.. nawet nie strzał w kolano, tylko prosto w głowę. Tak oczywiście, że Sergio ma słabsze mecze, jak każdy piłkarz na świecie, tylko jeśli jest w formie, to nie ma na świecie lepszego defensywnego pomocnika od niego. Nie ma takiej osoby, która posyła lepsze piłki między formacjami przy wysokim pressingu rywala. W ogóle to utworzył się jakiś mit na tej stronie, który jest powielany, że Busi od X czasu nie ma formy, przy czym wylicza się mu na palcach jednej ręki mecze, w których zagrał słabo. Bo on w reszcie meczów gra bardzo dobrze, a gdy tak gra, to jest niewidoczny, bo na tym polega rola defensywnego pomocnika w Barcelonie. I gwarantuję ci, że jak Busi zakończy karierę, to dopiero możemy mieć problem żeby znaleźć kogoś, kto będzie grał na tej pozycji po nim.
9
Ty to masz problemy.
10
I takie nastawienie mi się podoba. A nie płacz przed meczem, że gra ten a nie tamten..
0
Pod molo ;D.
0
Dobrze usłyszeć w końcu jakiś głos rozsądku tutaj.
0
Gdy Paulinho był w ŁKSie, to była to Ekstraklasa więc nie p*******cie głupot o II lidze.
3
Życzę mu powodzenia, wiele tytułów oraz bramek w barwach Barcy! Nie jest to mój wymarzony transfer, uważam, że potrzeba nam innego zawodnika, ale skoro już jest Paulinho to chcę aby grał jak najlepiej.