skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale ten gość to jest ktoś taki mniej więcej jak kiedyś Ramos czy Puyol. Zaczynają karierę na boku obrony, lecz docelowo i tak później będą grali na stoperze.
0
Wracając do tematu pomocnika, którego Barca powinna kupić na następny sezon. Co sądzicie o Danim Ceballosie z Realu Betis? Chłopak rocznik 96', gdy oglądałem nasz mecz z nimi, to kręcił naszymi niemiłosiernie i brał ciężar gry na siebie. Plusem u niego jest to, że jest Hiszpanem, więc problemy językowe raczej nie wchodzą tu w grę.
8
Uwielbiam tę resztę wieczoru po wygranym El Clasico, wspaniałą chwila! ;)))
0
Znowu dobrze zaczynamy ;)
0
Daj spokój...
7
Hahaha tak, raz trenuje Lucho raz Unzue. XD
2
Brawoo LEGIA!!!!!
0
Kodeks babiloński uważasz za normalny we współczesnej cywilizacji? Jak komuś złamiesz nogę, to według ciebie, on tobie również powinien potem złamać nogę? A co do reszty masz rację.
1
Jakoś specjalnie nie oglądam Evertonu, a paru moich znajomych, którzy również interesują się piłką, powiedziało mi że Barkley to naprawdę świetny piłkarz, który za parę lat może być jednym z najlepszych na swojej pozycji. Więc obejrzałem ostatnio ten Everton parę razy, i ten Barkley można powiedzieć, że dupy nie urywał. Co prawda obejrzałem tylko parę ich meczów więc nie chce go przez to krytykować, bo gość może być niezły. Obejrzałem też parę filmików na yt z jego grą, jednak takie filmiki to o każdym można zrobić, więc chcę was zapytać, co sądzicie o tym graczu? ;)
0
Jak dla mnie to jest ten sam poziom. Chociaż moim zdaniem pytanie który jest lepszy nie jest aż tak dobre mając na uwadze tych dwóch piłkarzy. Lepsze jest pytanie, który jest bardziej doświadczony. Tutaj dla mnie wygrywa Suarez.
1
Alba ;)
3
Zrozum, że każdy organizm jest inny.
14
W piłce, na takie coś się mówi strzał rozpaczy.
2
Ja miałem to samo. Wracam z osiemnastki mojej kobiety, już dość wstawiony i kładę się spać, ale myślę wejdę jeszcze na fejsa i na FCBarca.com. To wchodzę tu na stronkę i mi wyskoczyła ta reklama, myślałem że zawału dostanę zaraz. :DDD
4
Ale nie można powiedzieć, że ktoś jest najsłabszy jak ma największą ilość goli we wszystkich rozgrywkach z drużyny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co powiedzielibyście na to, aby za parę lat, gdy Busi będzie po 30, ściągnąć do Barcelony Juliana Weigla. Moim zdaniem, ten gość, z całego piłkarskiego świata ma najbardziej zbliżone warunki do Busquetsa. Ma 21 lat, a widać u niego bardzo duże doświadczenie, mądrość i odpowiedzialność za rozgrywanie piłki.
12
Dam sobie rękę uciąć, że i tak byście w dyskusji z Korwinem polegli. :D
4
Ooo widzę mamy pana postępowego na forum. No tak, kiedyś gołych ludzi się pokazywało w teatrach, na rzeźbach czy na obrazach, jednak to była inna epoka, inna kultura. Czarownice też się kiedyś paliło na stosie, to nie znaczy, że teraz się powinno. A koledze wyżej, chodzi o to, że dzieci, które są na warsztatach teatralnych, oglądają rzeczy przeznaczone dla dorosłych, po prostu są pewne granice, których się nie przekracza i tyle.
18
Mówią, że to tzw. "wolność artystyczna"... Dla mnie bez komentarza.
1
Dzięki wielkie.
0
Na jakiej stronie mogę sprawdzić, ile rozegrał poszczególny piłkarz Barcy minut w tym sezonie?
5
Czas Honoru to naprawdę mega serial.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Pique i Umtiti muszą być skoncentrowani.
0
Że wahaaaat?!
0
Mam przeczucie, że Andre Gomes zagra razem z wyżej wymienioną dwójką w pomocy.
2
Ja pierdole, jakie głupoty wy tu piszecie to hit jest...
0
Ja jednak wolę mieć spokój w obronie, nawet kosztem tego, że będzie mniejsza siła rażenia w ataku.
0
Wiadomo czy Iniesta będzie gotowy na jutrzejszy mecz?