skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Weź daj spokój.
0
Mecz Brazylii z Kolumbią będzie na TVP1 czy na TVP SPORT?
0
Verratti do wyjęcia?
2
Posłuchaj, słowo drewniany jest teraz używane na każdego, kogo uważa się za słabego. Jak się nazywa kogoś drewniakiem, to oznacza, że ma słabą technikę. Jak ty uważasz, że Pogba ma słabą technikę, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.
2
RAC1: Pogba od stycznia piłkarzem Barcelony!
0
Miałem tak samo. ;)
0
Nie no to jest szczyt idiotyzmu... ok ja też Zubiego nie lubię, nie robię z niego świetnego dyrektora sportowego, wręcz przeciwnie. Ale do ku**y nędzy, co on ma wspólnego z tym, że Denis jak przyjdzie będzie mógł grać od stycznia?
1
Ach ten nowoczesny, głupi neoliberalizm...
0
A mecz otwarcia będzie na TVP1?
1
Zdąży jeszcze zmienić przed CA i 2 razy w trakcie. ;)
0
Wszyscy zapominacie, chwaląc teraz Zubiego, że to Raul Sanllehi jest negocjował, ten najbardziej ogarnięty człowiek od Zubiego.
0
Same dobre informacje ostatnimi czasy. ;)
2
Witamy na pokładzie. Oznacza to chyba, że Alves odejdzie. Coś się zaczyna, coś kończy. Powodzenia Vidal!!! ;)
2
2013/2014 - Real Madryt
2014/2015 - FC Barcelona
1
Do mnie też nie, będą tam jakieś mecze towarzyskie w lato i na prawdziwy mecz trzeba czekać do ponad połowy sierpnia. ;)
0
Aha, "tylko", no nieźle, to podłączam się do pytania niżej, ile byś chciał?
2
G***o warte są takie porównania, np. zobaczysz, na papierze wygląda jakby pomoc miał lepszą Juventus, zobaczysz po 1 połowie, która drużyna zdominuje środek pola (ja już wiem).
0
No dobra, ale jak prawie wszystkie dzienniki piszą o tym, że Pogba chce przyjść do Barcelony to coś jest na rzeczy.
0
No to teraz po tryplet. ;)
1
Ja nie wiem, kibicowanie kibicowaniem, ale jak można nie mieć szacunku do miasta, jeszcze takiego jak Warszawa o które walczyło tysiące Polaków, chłopie/chłopczyku nie wysuwaj takich tez, bo to WSTYD taki, że masakra.
8
Niektórym, to naprawdę, nie da się dogodzić.
0
Jedynym plusem, w trykotach na następny sezon, są czerwone spodenki.
47
"Będą mu podawać melony albo arbuzy" hahaha. ;)
0
Po prostu, odchodzi od nas legenda! Xavi, liczymy, że wrócisz do nas kiedyś na ławkę trenerską. ;)
0
A w Pucharze Króla wiadomo, w jakich zagramy trykotach?
0
Ładne zachowanie, Juve pokazuje klasę. ;)
1
Brawo dla piłkarzy i Lucho za świetną robotę w lidze!!! Niech jeszcze dołożą Puchar Króla i Ligę Mistrzów i będzie wspaniale!!!
0
A co jest dziwne, ich vis a vis czyli Portugalczycy nie są tak pozytywnie nastawieni jak oni.
0
I to jest niegłupi pomysł, widziałem jego mecze jeszcze w Sevilli i już w nim coś widziałem, jest minimalnie gorszy od Pogby, tyle że ten drugi jest bardziej wypromowany. Gdyby Barca ściągnęła Kondogbię również byłbym zadowolony.
0
Pogubiłem się już, najpierw jest finał Pucharu Króla czy Ligi Mistrzów?