skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Mam dość konserwatywne poglądy. Jestem przeciwko przyjmowaniu uchodźców z innych kręgów kulturowych. Jestem katolikiem. Jeśli chodzi o partię to KORWiN, po części KUKIZ'15. Zdecydowanie przeciwko zrównywania par homoseksualnych z tradycyjną rodziną.
0
Naruto, One Piece.
0
Nie, nie, wyjściowa 11 w reprezentacji za parę lat jest dla Marcina Bułki. ;)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Coś kiedyś mi się nawinął jakiś artykuł własnie w tej sprawie dlaczego FCBP i Blaugrana.pl jakoś za sobą nie przepadają, ale to było dobre 2-3 lata temu. Na pewno czytałem to na Blog FCB.
0
Ty chyba nie za bardzo wiesz co to znaczy grac mecz ligowy, albo jesteś nowy w kibicowaniu. Kolega wyżej dobrze pisze, brawo, gra była dobra, szkoda wyniku, to nie są roboty.
0
No chyba nie, gra była całkiem dobra, nie ma się czego wstydzić, chwila trwa dalej.
6
El Clasico to jednak zawsze była walka ;)
0
Jak patrzę na tych trzech panów z okładki Mundo Deportivo, to od razu jestem spokojniejszy. ;)
0
Nie ma czegoś takiego, że boję się Gran Derbi, jak będziemy lepsi to wygramy.
4
Może po to, aby się ogrywał, niż siedział u nas na ławce.
1
Tak.
0
Tak samo będą faulować i Neymara, Suareza czy Alvesa.
0
Graliśmy ;)
0
Mówi o likwidacji podatków dochodowych, a nie wszystkich podatków. Zapewne chciałļy zrobić podatek pogłówny. Co do monarchii, przypominam, że w niektórych krajach europejskich dalej jest monarchia. Odnośnie wydatków na wojsko, dzisiejsze podatki w dużej mierze idzie na armię urzędników, którzy są zbędni. Pieniądze z podatków zamiast iść na nich, szły by na wojsko. Ktoś powie, że wydatki będą takie same, tak może trochę mniejsze, ale podatek pogłówny nie jest progresywny w odróżnieniu od dochodowego i nie jest taką przeszkodą dla przedsiębiorców jak teraz. Prywatyzacja szpitali, przypominam, że w Szwajcarii też jest prywatna służba zdrowia, partii KORWiN chodzi o ubezpieczenia ludzi w prywatnych szpitalach czymś w rodzaju bonu na leczenia, to jest dość skomplikowane i jest to temat na dłuższą rozmowę. Co do prywatyzacji szkolnictwa, tutaj się z Tobą zgodzę, uważam, że rywalizacja między szkołami prywatnymi jest dobra, jednak państwo (z pieniędzy obywateli) powinno zapewniać powszechną naukę. To nie jest takie proste jak się wydaje racja, ale u Korwina są ludzie, których popiera centrum im. Adama Smitha więc coś ci ludzie na pewno wiedzą. Ale to, że gimbaza łyka te wszystkie teksty Korwina też jest nieco śmieszne. ;)
0
Według mnie na Kukiza nie warto, ale lepiej na niego niż na PO, PiS, ZL, Razem czy Nowoczesna. Kukiz ma w swoich szeregach skrajnych prawicowców i lewicowców, jak dla mnie, mogą między nimi zajść duże kłótnie już przy pierwszych głosowaniach. Najbardziej pewny swoich poglądów i racji jest JKM, więc to on jest według mnie wyborem. Do Kukiza co prawda nic nie mam, nawet go lubię i szanuję jak ktoś na niego głosuję, co innego jak na wymienioną wyżej 5 + PSL.
4
Tak sobie teraz myślę, że ściągnięcie Coutinho w zimowym okienku to nie byłby głupi pomysł.
0
Dobra, żeby jeszcze nie stracić, bo patrząc na dzisiejszy mecz różnie może być.
0
Ale bym sobie obejrzał ten mecz dzisiejszy, no ale niestety, ja swoje mecze też grać muszę.
0
To jest kanał 237?
3
Moim zdaniem, ter Stegen, mógłby już zacząć grać w PD. Przykład De Gei w Manchesterze, że mu zaufali i wyrósł świetny bramkarz do mnie przemawiam, liczę, że z młodym Niemcem będzie podobnie. Co do tego, że Bravo jest pewniejszy na linii to się zgodzę, o tyle na przedpolu według mnie lepszy jest ter Stegen.
8
Hmm, a pamiętam, gdy Lucho do nas przychodził na ławkę, pojawił się artykuł o tym, jak on się z Tottim podobno nie lubi. ;)
0
Wypożyczenie, czy transfer definitywny?
0
O ile się nie mylę, to miejscowość, w której ona jest to Tarło.
2
To prawda, polecam, mam rodzinę na lubelskim, jak jesteś z tamtych okolic to tylko do niej.
0
Też meczu nie oglądałem, prądu nie miałem. Patrząc na ten skrót i to co piszecie w komentarzach to były plusy, jak chociażby gra Rafinhi. Gra był to dopiero drugi mecz presezonu, więc wiadomo było, że gra nie będzie porywająca.
9
Rakitić nie jest silnym fizycznie zawodnikiem?
0
Ale dzięki komuś, ta Barca musiała odzyskać formę.
0
Najlepiej niech idzie do klubu typu Celta Vigo, będzie grał w La Liga, na pewno dostanie sporo minut.