skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ach te szkolne problemy kibiców. ;)
1
Czepiając się drugiej połowy, że zagrali nie na 100%, chyba zapominacie, że za parę dni jest mecz z Atletico, który może dać nam mistrzostwo już w ten weekend. Więc jak skrytykujecie piłkarzy za średnią 2 połowę to trochę pomyślcie.
1
Uczyłeś się w szkole na temat różnych poglądów, ideologii, kolega wyżej dobrze napisał, najlepszym tego przykładem jest socjalizm.
1
Tydzień temu Guardiola mówił, że Messiego nie da się zatrzymać, Messi dał im lekcje gry w piłkę. Dziś Pep powiedział, że Barca ma najlepsze kontry... ;)
0
Nie jestem za bardzo ogarnięty jeśli chodzi o te strajki itp. czy jest wiadome, kiedy odbędzie się jakieś spotkanie, czy coś w tym stylu żeby to załatwić?
0
Co tam, że co prawie każdy swój filmik, sam mówi, że gówno wie, ale ok.
2
W pełni się z Tobą zgadzam, nie będzie spacerku. Ale jednak, sytuację mamy świetną. ;)
0
Nie.
0
Lepiej żeby Suarez zszedł, bo jedna głupia żółta kartka i nie zagra z Atletico. (O ile ten mecz w ogóle się odbędzie.)
0
Ważniejsze od hattricka Leo, są 3 punkty.
1
Jeżeli chodzi o ustawianie się na boisku, to raczej większość DP na świecie powinna patrzeć na Busquetsa.
0
Powiedz mi jeszcze, cyfry do totka.
0
No, według mnie, powinien wyjść Mathieu, ale Lucho nie raz zaskoczył w tym sezonie i zamknął mi japę. ;)
1
Wiesz co, ja oglądam często mecze Bayernu, Guardiolę po latach w Barcy znam i nie sądzę, żeby na mecz z Barcą "eksperymentował", że wyjdzie nastawiony na kontry. Mnie się wydaje, że będzie próbował zdominować środek, tyle tylko, że Bayern za Guardioli, nawet gdy opanuje środek to gra średnio (oprócz pojedynczych meczów). Według mnie, styl Pepa, zwyczajnie nie leży takiemu klubowi jak Bayern.
16
Ale raczej, tydzień w którym odpadli z Pucharu Niemiec, przegrali mecz i to dwoma bramkami w lidze, nie daje im dużej przewagi psychicznej na Camp Nou, do tego liczne kontuzje.
0
Ja mam identyczny. ;)
1
To jak Barcelona wygra LM czy ligę, to się nie ciesz, to ty wygrałeś?
0
Wygrana Legii* (15 znaków)
0
Nie wiem czym się przejmujesz? Każdy, ma w lidze tych samych przeciwników i raz jedni mają trudniejszy terminarz, a raz drudzy.
1
Nasz najbliższy rywal, to Cordoba.
0
Czemu tak twierdzisz? Real wczoraj zagrał słabo u siebie z Almerią, widać u nich zmęczenie i brak rotacji, Sevilla u siebie to naprawdę groźny zespół (sami się przekonaliśmy), Valencia w tym sezonie bardzo dobrze gra, cisnęła nas pewien czas na CN. Według mnie, raczej stracą punkty.
2
Aj, wtedy jak Rakitić tak fajnie Pepe okiwał i świetna piła do niego. ;)
0
Ja też, to jest kompletnie inny zawodnik niż 2 sezony temu.
0
Brawo Celta, jeszcze 80 minut. ;)
0
Cóż za chwila, cały sezon na to czekałem. ;)
0
Nie mogłem meczu obejrzeć, jak grał Rafinha?
0
Ja powiem tak, Pep zna Barcę, ale Barcelona zna Pepa jeszcze lepiej.
0
Dobrze się czujesz?
0
Nawet przez kontuzje, nazwiska w składzie mają lepsze niż Atletico, więc nic nie będzie ich usprawiedliwiało.
2
Nie skłamię, jeśli napiszę, że nam wszystkim brakuje tego Iniesty.