0

Historia łatwa jest. ;)

0

Jakieś źródło?

6

Właśnie, on lubi raczej, jak murawa jest mokra, bo szybciej piłka chodzi.

0

To Pique. 15 znaków

0

Pamiętam, jak jeszcze kibice Realu jechali po Ancelottim ostro w pierwszej fazie sezonu... a co jest teraz? Ja nie wiem, wiecie co to jest cierpliwość? W piłce jest ona bardzo ważna.

2

O widzę, że nowy kibic, chyba nie wiesz co to jest Liga Mistrzów i jakie rzeczy się tam dzieją.

0

"Tylko" wygrać z Atletico. Nie ma co, z ekipą Simeone będzie ciężko.

4

Ale wy macie ból dupy. Teraz na ty forum co 3 komentarz jest o Ronaldo i jego karnych. Ok może symuluje, ale skupcie się na Barcelonie, a jak was tak bolą te jego gole, to tak jak kolega wyżej proponował jakiegoś specjalistę.

0

Mógłby zająć miejsce Pedro.

0

Najpierw niech Montoya zagra dobre co najmniej pół sezonu, a dopiero potem się martwmy czy będzie chciał do nas wrócić, bo wcale nie jest taki dobry jak go tu opisują wszyscy.

0

Ale na razie mamy bana więc...

0

Żeby coś odzyskać, trzeba to najpierw posiadać.

0

Tylko, że na PO Guardiola ma Lahma i Rafinhe (średniak a i tak o wiele lepszy od Montoi). Jak widzisz, żaden gigant nie bije się tak o tego waszego świetnego Martina.

0

No, a ty jesteś mądrzejszy od każdego z zarządu i od trenera i na pewno wiesz który zawodnik jest w jakiej dyspozycji. ;)

0

I ciekaw jestem, co mu zrobisz za takie traktowanie. ;)

2

To chyba nie oglądałeś tamtego meczu. Nie wiem dlaczego, ale on był kozłem ofiarnym a grał w meczu z Bayernem bardzo dobrze.

0

Czy ja wiem, czy w tamtym sezonie Neymar był lepszy od Bale'a? Za to w tym, nie ma co do tego wątpliwości.

0

Najbardziej chciałbym trafić na Arsenal. ;)

1

I trzeba tez powiedzieć, że popisał się bardzo dużym spokojem jak bodajże Cavani go atakował, a on lobnął nad nim i go przeszedł. Świetny mecz Bartry.

0

Gdzie ty masz Masche na ŚO?

1

Najlepszy strzelec w historii Barcelony? Rekord uświetniony hat trickiem.

0

Na pewno ty jesteś o wiele mądrzejszy od niego, i lepiej wiesz, który zawodnik jest w jakiej formie.

0

Lepiej nie lekceważ Espanyolu.

2

Jak Enrique to śmieszny pajac, to nie wiem kim ty jesteś.

1

A ty narzekasz jak baba...

0

W kibicach - panienkach już przebiła na pewno.

0

Ty się upokorzyłeś.

0

Gdzieś czytałem (ale nie wiem czy to prawda), że Vermaelen nie będzie mógł w tym sezonie w ogóle zagrać.

2

A wy tylko kogoś wytykać palcem umiecie...

5

Już się wypowiedziałeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?