skubi99
Dołączył/a: kwiecień 2014
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Historia łatwa jest. ;)
0
Jakieś źródło?
6
Właśnie, on lubi raczej, jak murawa jest mokra, bo szybciej piłka chodzi.
0
To Pique. 15 znaków
0
Pamiętam, jak jeszcze kibice Realu jechali po Ancelottim ostro w pierwszej fazie sezonu... a co jest teraz? Ja nie wiem, wiecie co to jest cierpliwość? W piłce jest ona bardzo ważna.
2
O widzę, że nowy kibic, chyba nie wiesz co to jest Liga Mistrzów i jakie rzeczy się tam dzieją.
0
"Tylko" wygrać z Atletico. Nie ma co, z ekipą Simeone będzie ciężko.
4
Ale wy macie ból dupy. Teraz na ty forum co 3 komentarz jest o Ronaldo i jego karnych. Ok może symuluje, ale skupcie się na Barcelonie, a jak was tak bolą te jego gole, to tak jak kolega wyżej proponował jakiegoś specjalistę.
0
Mógłby zająć miejsce Pedro.
0
Najpierw niech Montoya zagra dobre co najmniej pół sezonu, a dopiero potem się martwmy czy będzie chciał do nas wrócić, bo wcale nie jest taki dobry jak go tu opisują wszyscy.
0
Ale na razie mamy bana więc...
0
Żeby coś odzyskać, trzeba to najpierw posiadać.
0
Tylko, że na PO Guardiola ma Lahma i Rafinhe (średniak a i tak o wiele lepszy od Montoi). Jak widzisz, żaden gigant nie bije się tak o tego waszego świetnego Martina.
0
No, a ty jesteś mądrzejszy od każdego z zarządu i od trenera i na pewno wiesz który zawodnik jest w jakiej dyspozycji. ;)
0
I ciekaw jestem, co mu zrobisz za takie traktowanie. ;)
2
To chyba nie oglądałeś tamtego meczu. Nie wiem dlaczego, ale on był kozłem ofiarnym a grał w meczu z Bayernem bardzo dobrze.
0
Czy ja wiem, czy w tamtym sezonie Neymar był lepszy od Bale'a? Za to w tym, nie ma co do tego wątpliwości.
0
Najbardziej chciałbym trafić na Arsenal. ;)
1
I trzeba tez powiedzieć, że popisał się bardzo dużym spokojem jak bodajże Cavani go atakował, a on lobnął nad nim i go przeszedł. Świetny mecz Bartry.
0
Gdzie ty masz Masche na ŚO?
1
Najlepszy strzelec w historii Barcelony? Rekord uświetniony hat trickiem.
0
Na pewno ty jesteś o wiele mądrzejszy od niego, i lepiej wiesz, który zawodnik jest w jakiej formie.
0
Lepiej nie lekceważ Espanyolu.
2
Jak Enrique to śmieszny pajac, to nie wiem kim ty jesteś.
1
A ty narzekasz jak baba...
0
W kibicach - panienkach już przebiła na pewno.
0
Ty się upokorzyłeś.
0
Gdzieś czytałem (ale nie wiem czy to prawda), że Vermaelen nie będzie mógł w tym sezonie w ogóle zagrać.
2
A wy tylko kogoś wytykać palcem umiecie...
5
Już się wypowiedziałeś.