1

Myślę, że jak ktoś już doszedł do 1/4 LM, a specjalnie często tam nie dochodzi, to nie kalkuluje i rzuca wszystkie siły na LM i w lidze dalej walczy, nie ma nigdzie odpuszczania. Ale co do tego, że mecz z Sevillą będzie trudny się zgadzam.

4

Co komentarz to głupszy.

2

Nigdzie nikt ci nie napisał, że masz w nich wierzyć. Ale snucie takich wnioskow po sparingu jest po prostu niemadre.

12

O matko, już wyrokowanie i przeżywanie jak 12 latka pierwszy okres i to na podstawie meczu towarzyskiego z uwaga Hiszpania.

0

No wiadomo przecież.

4

Naprawdę dziwnie czyta się ten nagłówek. :D

15

Po co De Gea, jak jest ter Stegen?

0

To jest oficjalne informacja, że Arthur dołączy do Barcy dopiero w następną zimę, a nie w to lato?

0

Dowiedz sie najpierw co to za pozycja typowa szóstka i bedziesz wiedzial.

1

Jesli ma rywalizowqć z Busquetsem, to lepiej niech odejdzie, bo z nim nie ma zadnych szans, a i tak w wypadku jego absencji role szóstki pełni Rakitić.

0

Mi się wydaje, że to taki nowy MikiMessi.

12

Weź już skończ..

2

W tym, że transfer ocenia się po jakimś czasie.

2

Obejrzyj sobie pierwszy mecz Realu z PSG i mecz Barcelony z PSG z tamtego sezonu w Paryżu, nie wiem czy to "trochę lepsza wersja Andre Gomesa".

5

Ty uważasz, że Barca sie cofnie i ustawi autobus przed Chelsea?

0

No za tyle pieniędzy to rzeczywiście mogą nie mieć motywacji.

0

Drewniany Rabiot I Motta, idz juz spac.

5

Uwielbiam te opinie i proroctwa "Panów Ekspertów"...

2

Tylko laik uważa, że grafika odzwierciedla rzeczywistość. W trakcie meczu następują rotacje, obiegi, "szóstka" bardzo często wchodzi w linie. Na przyszlość, nie kieruj się systemem, który jest pokazany, on w trakcie meczu i tak ulega transformacji w zależności od przeciwnika.

20

Stara święta zasada, którą sobie zapamiętaj: mecz meczowi nie równy.

0

Odpaliłem w telefonie snapa, nagle telefon sam się wyłączył. Bywało już tak czasami, zazwyczaj po chwili się włączał z powrotem, albo trzeba było go na chwilę podłączyć, żeby dać mu bodziec i pracował dalej. Teraz w ogóle nie chce się włączyć, mimo że jest podłączony do prądu. Miał tak ktoś z was?

0

Mieszkam.

12

Złego..

4

Smutne odnośnie pani Ireny Sendlerowej jest to, że Polacy o niej w ogóle nie wiedzieli, dopóki studenci z USA się nią nie zainteresowali i nie przyjechali tutaj zdobywać materiały o niej. Nie mniej jednak, wielki szacunek dla tej pani.

40

Nie stracili bramki na terenie jednego z najlepszych zespołów w Hiszpanii, a żaden obrońca nie na noty na poziomie 7. To jest hit jak Barcelona rozpieściła swoich kibiców. Nie dziwota, że później po jednej porażce sprzedawanie pól składu, jak nawet redakcja wystawia takie noty po meczu.

0

Odpoczywał przecież przed Valencią. A po z tym jak piłkarz jest w formie to powinien grać, a nie odpoczywać.

2

Nie ma zapewne pojęcia, a pisze takie pierdoły nie do udowodnienia w żaden sposób, tylko po to, żeby sprowokować innych, którym rząd PiS bardziej odpowiada.

0

No to jest bardzo ważna część kolana.

1

Obecność w sumie była straszna.

0

Kto według was jest silniejszy, Ramos czy Suarez?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?