0

Na ławce?

0

Ej nie oglądałem dzisiaj meczu Southampton, ale czytam, że grał Bednarek, wchodzę na Flashscore, patrzę a tam on w ustawieniu na skrzydle, to błąd w grafice nie? Grał na stoperze normalnie?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.

3

A za Guardioli ile było meczów, które także Leo sam w pojedynkę wygrywał? Wyjdźcie już z tego marazmu Guardioli, zapomnieliście kompletnie, że za jego czasów również było wiele bezbarwnych meczów, zdarzały się porażki, a okres ten strasznie idealizujecie (oczywiście czasy w których Pep był trenerem były dla nas świetne, jednak nie zawsze byłko kolorowo).

0

No nie XD co ci nie pasuje w grze Miny?

0

Tak tak, dobrze że ty lepiej wiesz, co powinno być. ;)

0

Składy zawsze godzinę przed meczem. ;)

0

No jeśli o to chodzi to masz rację, na pewno jakie doświadczenie choćby z treningów Realu złapał, jeśli odejdzie lato do innego klubu to jest szansa, że będzie grać na poziomie, o ile będzie grać.

1

W ogólne przypomniałem sobie o istnieniu takiego zawodnika jak Ceballos, i to jak w jednym meczu z nami kręcił niemiłosiernie. Jednak przejście od razu do klubu kalibru Realu nie zawsze wychodzi zawodnikowi na plus.

0

Przeczytałeś artykuł czy tylko nagłówek?

0

Nikt nie pytał.

2

Ciebie lepiej byłoby pożegnać.

1

Boże, te statystyki przebiegniętych kilometrów, które w przypadku Barcelony wyglądają zazwyczaj tak samo, czy wygrywamy z Realem na Santiago 3:0 czy przegrywamy z Romą, tylko przeważnie przy porażkach są wykopywane na wierzch i szuka się tutaj przyczyn odpadnięcia.

0

Zamknij mordę.

0

Oby City odpadło.

1

Niestety ale masz rację. Trudno jest się przebić dzisiaj w Barcelonie mając 17-18 lat, więc zawodnicy odchodzą do klubów, żeby móc grać.

0

Zależy czy kierujesz się rozumem czy emocjami. Jeśli emocjami to wiadomo nikt nie lubi z kibiców Barcy, gdy wygrywa Real, jeśli rozumem to jest się w stanie pojąc, że przez zwycięstwo Realu Barca ma spokojniejszą sytuację.

3

Jego najlepszy występ w Barcelonie, to w tamtym sezonie z Atletico w PK gdy grał cały mecz na "szóstce". Ale dzisiaj też całkiem dobrze.

1

I co my teraz zrobimy? :(

0

Robić reklamę mając QA na koszulce będąc wielką marką, co Barcelona wypracowała przez całą swoją historię, to zupełnie co innego niż jak jakiś bogaty Arab zechce sobie kupić klub i inwestuje w niego. Nie wiem, ty nie widzisz tej różnicy?

1

Ty to lubisz marudzić jak taka baba nawet gdy wszystko idzie dobrze?

0

O matko, porównanie tak bez sensu ale dobra.

0

Jak lubię Guardiolę jako trenera, to politycznie kompletnie się z nim nie identyfikuję i brzydzę się jego poglądami.

0

Kto to jest w ogóle? Serio pytam, bo nie wiem.

0

Na ten moment pisanie, że tylko Barca może ich wyeliminować jest bardzo prawdziwe bo z całej LM my, City i Real jesteśmy najgroźniejsi.

3

Nie nauczyłeś się jeszcze, że świat nie jest sprawiedliwy?

16

Zawsze to w grze wygląda inaczej.

0

No właśnie nie dawno skończyłem Czas Honoru i szukam czegoś podobnego. :D

0

Wojenne dziewczyny, polecacie ten serial? Oglądał ktoś?

2

Myślę, że wiedział na co się pisze przechodząc do Barcy. Granie w środku obrony w Barcelonie jest bardzo trudne, więc nikt go jeszcze nie rzuca na głęboką wodę, na razie spokojnie trenuje i uczy się od bardziej doświadczonych kolegów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?