skubus1995
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2011
Trzemeszno
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja się obawiam że Real przed gran derbi będzie za dużo gadał i znowu zejdą na ziemię owszem ggra Barcy zadowala ale tylko na Camp Nou. Jeśli chodzi o Gd powiem wam szczerze Barca może nic nie grać a wygrać więc nic nie będę omówił kto wygra wierzę w Real ale Faworyt nie zawsze zwycięrza 50 na 50 oto co powiem.
0
Optymistycznie patrzą Xavi . Messiego wzieli by do angielskiej ligi 2 bramki na sezona a Ronaldo w Angli no wiadomo.
1.Xavi
2.Ronaldo
3.Messi
0
Antimadridista
Myślisz co mówisz Ronaldo nie błyszczy ostatnio 2 bramki jakis czas temu 2 bramki i asysta ma 32 bramki. Przypomnij se 18 latka na me 2004 który najwięcej przyczynił się do wicemistrzostwa europy które Ronaldo ma na półce a Messi ma 2 - 3 miejsce w copa America? Nie Ronaldo strzelił na Mś w Rpa tak Messi? nie była impreza bez chociał 1 bramki ronaldo nie Messiego tak i to za wiele. Nie błyszczy już jako 18 latek błyszczał
0
Xavi! ludzie pamiętajcie że Messi miał zgarnąć copa america a z jego winy Argentyna odpadła był najgorszym zawodnikiem. Ronaldo za Argument ma tylko pichici i złoty but Messi strzela bo ma Xaviego nie ma go Messi przeciętny piłkarz
0
Przestańcie już dziś gracie z Rayo Real w sobotę z gijon a wy myślami 2 tyg naprzód wszystko może się zmienić na gorsze lub lepsze
0
Panowie słuchajcie Barca miała przez te trzy sezony swój czas swoją erę. To był wielki czas jej i kibiców. Jenak większość z was to sezonowcy to jest dla każdego z was próba jeśli Barca przegra jeśli mówię jeśli bo nic nie przesądzam nic nie wygra jak liczna będzie ta rzesza każdy kibic realu to nie sezonowiec obecnie .
0
Nie zapominajcie że poprzednio Barca z taką pasą weszli na sb klaskając w szapalerze aa potem 4 kasty.
0
Faworytem jest Real co nie znaczy że wygra lub zremisuje może przegrać nie zapeszam ale możliwe.
0
Hm szczerze ja nie wydaje na Barcę wyroków 5-0 do dziś kibice królewskich pamiętają. 2-6 tak samo oby real zachował szacunek i za dużo nie gadał. Piłka nożna jest różna. Ale dlaczego redaktorzy stron piszą 6 pkt przewagi jest jeszcze mecz z Gijon a barca z Levante i Rayo o tym powinni myśleć kibice wszystko może się zmienić.
0
Panowie powiem wam szczerze Real jest Faworytem nie będzie się bronić zagra wysokim pressingiem i szczelną obroną z Pepe i Ramosem tzn parze najlepszych stoperów. Alee jest jedno ale co przemawia za wami Real obecnie nie posiada tak wielkiego snajpera który by strzelał gole. Ronaldo w meczach z Barcą jest pomocnikiem pilnowanie go będzie mocną stroną pamiętajcie 2:2 na santioago Barsa słabsza wyglądała bezradnie jednak zabójczo skuteczna. Ja bym upatrywał wasze szanse w tym głównie że Real nie ma pewnego wysuniętego napastnika to może być wasz klucz do sukcesu. Jednak czemu wszyscy piszą że Real mma przed Gran derbi 6 pkt przewagi jest mecz z Gijon a Barca z levante i Rayo. Sami ocencie Benzemę czy Higuaina który zagra?
0
Jak czytam wasze komentarze to robi mi się żal 6 pkt jest do odrobienia Real jest faworytem ale tak też było w Superpucharze Real przeważał a jednak barca wygrała jeśli będziemy zapatrzeni w zwycięstwo to Real je straci.
0
Panie sędzio co pan robi drukuje pan mecz
0
wiem że lubisz Messiego ale Milan też jest
0
sędzia co ty odwalasz
0
Przecież sędzia wam pomaga
0
zgadzam się on nigdy nie powie zle o rywalu. Szacunek dla Pepa
0
Nie zapominajcie że Busquets znacznie gorzej wszedł nakładką Xabiemu Alonso nie zobaczył w Copa del rej nawet zółtej kartki. Pepe fakt gra brutalnie a pecha miał że trafił na aktora. Powtarzam wejście Busquetsa było gorsze
0
Gran Derbi rozstrzygnie kwestię złotej piłki
0
Ludzie jeśli VV jest lepszy od Ikera to czemu grzeje ławę w kadrze czemu nie ma przydomku święty i złotych rękawic mniej wpuszczonych bramek to zasługa obrony od Valdeza Szczęsny jest lepszy
0
Nikt z Realu nie cieszy się 3 pkt w grudniu się wszystko rozstrzygnie nie raz real będzie prowadził i spadał a co do meczu w valencji Real dobrze se tak radzi ostatnio ograł Valencję 3:6 o finale copa nie wspomnę tak więc o mistrzostwie w maju pogadamy
0
Oby nie okazał się drugim Tomem Ovrebo
0
Valdeza porównujecie do Ikera Kapitana Realu i Reprezentacji zdobywcę złotych rękawic na ms i najlepszego bramkarza euro 2008.jak bym miał taką obronę jaK Valdez cały sezon bym nic nie wpuści juz nie pamiętacie jego błędów w meczu z Arsenalem przegranym 2:1 w rewanżu czerwona kartka dla Van Persiego ocaliła Barcelonę. Dodam iż Valdez całą karierę w reprezentacji przesiedzi na ławce chyba że iker pierwszy skończy a nie sry Valdez jest nawet 3 bramkarze Reprezentacji to sorki jednak dłużej po grzeje ławkę jakby nie patrzeć szczęsny jest już lepszy od Valdeza.
0
Człowieku jeden dobry mecz Messiego w Argentynie nie zmienia że Messi jest tak 0 Ronaldo jako 18 latek dał portugali wicemistrza zdobył na każdej Imprezie choćby jedną bramkę ostatnio 2 bramki i asysta w czym tu porównywać
0
Ale jeśli chcecie porównania ok Casillas to kapitan Realu i reprezentacji Hiszpani Valdez to podstawowy Barcelony i Rezerwowy Hiszpani Casillas jest w ostatnich jedenastkach sezonu a w kadrze zdobył złote rękawice jemu Hiszpania zapewnia mistrza świata i Europy
0
O czym my mówimy Neuer nie ma formy co do Valdeza to najlepiej grający nogami bramkarz świata ale co do aspektów sszczęsny jest mu równy Casillas obecnie dominuje.Ale jeszcze rok i Szczęsny będzie lepszy
0
Ronaldo Teraz mniej symuluje chociaż nadal to ma a widzieliśie ostatnio Alonso jak mu weszli.
0
Jedyne za co szauję Messiego to za to że nie jest takim symulantem jak Alves Di Maria Busquets Pedro czy Mascherano.Widzę Alvesa gdyby dostał tak w nogę jak Alonso w ostatnim meczu
0
Ale dodam że gdyby Messi grał w Angli byłby przeciętnym piłkarze Ronaldo grał i też gwiazda
0
Ronldo Pamiętacie 18 latka na ME 2004 gdzie był wtedy Messi.Nic w Argentynie nie pokazuje ostatnio strzelił 1 Bramkę przy 3 Higuaina i wielkie halo Ronaldo strzelił 2 Bramki i Asyste miał. On ma prawo się wypowiedzieć na ten temat
0
Pragnę przypomnić że milan ma 7 zwycięstw w Lm co daje mu drugą lokatę za Realem. Co do prowadzenia przypominam wam bramka na wyjezdzie jest liczona podwójnie. A co do rewanżu ostatnia wizyta Barcy na San Siro skończyła się tęgim i zasłużonym mantem 3:1 co zdecydowało o jej porażce z Interem