0

Napisz komentarz...

0

Nie przesądzał bym tego muszą też wziąć pod uwagę że Messi był jednym z najsłabszych punktów na Copa America

0

Pamiętam doskonale nieuznaną prawidłową bramkę Shewczenki która zdecydowała o awansie Barcy ale chyba nikogo to nie dziwi w końcu Milan grał i gra z Barceloną

0

Po co Neymar niech Real powalczy o Aguero żeby za rok mieć kogoś lepszego od Messiego a Sergio pokazuje w reprezentacji że jest lepszy

0

Bzdury Kolumbia na Copa America jechała z nim jak chciała jest mały słabo gra głową i słaby fizycznie co za problem.

0

Pozbawić go Xaviego i Iniesty bez których go nie ma przykład Copa America - 0 bramek Mś w Rpa 0 bramek. Kolumbia radziła se w meczu z nim jak z nowicjuszem. kryć Xaviego i Inieste i to wystarczy.

0

Valdes czy Casillas Casillas podstawowy bram,karz i kapitan zarówno w reprezentacji jak i Realu zdobywca złotych Rękawic na mś znalazł się też w 11 na Me 2008 Iker ma gorszą obronę to wszystko. Ale co do Barcy myślę że jest faworytem ale w sezonie 2007/2008 też tak było a zostali pokonani 0-1 i 4-1 myślę że też tak będzie. Wracając do Bramkarzy większość fanów bynajmniej u mnie nawet wiernych Barcelonie przyznaje Iker jest lepszy.

0

W tym sezonie będzie powtórka z sezonu 2007/2008 1-0 i 4:1 z podobno najlepszą Barceloną był to super wyczyn. Niby Barca wygrała superpuchar ale to Real był stroną dominującą jesteśmy świadkami odrodzenia galaktycznych znów wygramy 10 raz LM.

0

Zmienia piłkarzy w lepszych zgadzam się Zidane, Figo którego świetnym krokiem było przejście do Realu Ronaldo Carlos wymieniać dalej?

0

Troszkę nie rozumiem tych co mówią że Ronaldo nic nie pokazuje w Portugali a pamiętacie 18 latka który grał na ME 2004 i przyczynił się do wicemistrzostwa które m teraz na półce. Na każdej imprezie strzela chociaż jedną bramkę jego rzuty wolne to zagrożenie dla przeciwników. i Był jednym z najlepszych strzelców Eliminacji do Me 2008. Hm Messi kapitanem myślę że chce tym selekcjoner zmotywować go dobry krok wg mnie. Oby mu się powiodło

0

Brawo Iker rozsądni kibice Realu są z tobą. Postąpiłeś z Honorem

0

Ale pragnę zwrócić uwagę że wszystkie wielkie Reprezentacje już się jakby skończyły Brazylia już nie jest wielka 19 letni Neymar na ataku to talent ale nie do gry na wysokim poziomie obrona słaba z wyjątkiem Alvesa i Marcelo. Argentyna też już nie ma zawodników takiej klasy jak Maradona i inni.Włochy się skończyły. Prawda bolesna ale rodzę się nowe potęgi Hiszpania Niemcy czy Holandia ile potrwa ich dominacja piłkarska na świecie czas pokaże. A co do Argentyny Messi nie umie grać tak szybkiej piłki on to czeka na długo rozgrywane podania itp zupełnie inaczej niż Higuain i Di Maria . Chociaż ten pierwszy nie odzyskał formy. Ale Messi wychował się w Barsie Ronaldo zaczynał od małego klubiku. Real sprzedaje wychowanków chociaż niezapominajmy że Raul najlepszy piłkarz wg w Historii był wychowankiem i Guti

0

Fluminense to Brazylijski klub z Rio De Janeiro tam właśnie teraz gra

0

Po pierwsze nie mam 16 lat moja nazwa na tyle nie sugeruje. Messi może i ma świetne wykończenie jest to wielki piłkarz o charakterze i nie zawodzi w Barcelonie. Ale mówicie że Ronaldo gra słabo w Portugali to przypomnijcie se 18 latka na me 2004 który strzelał bramki i zdobył z kadrą wicemistrzostwo europy 2004 to nie jest sukces? Jeśli chodzi o bramki był on najskuteczniejszym napastnikiem eliminacji do Euro 2008 na każdej wielkiej imprezie strzela bramki. jego siła strzału i rzuty wolne a także gra głową jest lepsza od Messiego owszem Messi potrafi skakać ale daj mu takiego obrońcę jak Vidić nie ma szans na główki. Po 3 i najważniejsze weźcie Messiego do Angielskiej ligi założę się że byłby przeciętnym graczem Ronaldo w manchesterze grał tak jak w Realu jedyne czego Ronaldo brakuje do Messiego to wykończenie i zachowania czasem sam na sam w pozostałych Aspektach przewyższa Messiego może jeszcze drybling porównywać.

0

Zgadzam się szczególnie pokazuje to w Argentynie kiedy nie ma przy nim Xabiego i Iniesty. Na Copa America czy Mś w Rpa

0

Chamstwo macelo nie umie przyjąć porażki

0

Alves symulował wynieśli go na noszach nie mija pół minuty wraca na boisko i zapieprze szybciej niż przed kontuzją. Nie mówmy już o tej sytuacji Busquets wszedł groźniejsza nakładką i kartki nie zobaczył

0

Wy chyba zapominacie 5-0 a ja wam wypomnę 11-1 i co przeszłość niezapominajcie 2006-2008 Barca nie umiała wygrać z Realem 0-1 na Camp Nou po Golu Julio Batisty i 4-1 na Bernabeu może już nie pamiętajcie szpalera Barcelony wejdzcie na youtube i zobaczcie se go teraz w tym sezonie będzie tak samo to jest pewne koniec dominacji Barcelony 5-0 haha 11-1

0

Nie trać czasu na interpunkcję a co do meczu nie wątpię że Barca będzie u siebie mocniejsza ale myślę że Mou kieruje dobrze Real przestali sprzedawać wychowanków. Błędem było wpuścić Callejona lepszy byłby Kaka

0

Nie macie czym świecić bramki dla was padały z niczego nie będę mówił o karnych ale w Realu nie grał Sahin i nie mają też Higuaina tego w formie skutecznego troszkę cód uratował Barcę ale nie skreślajmy realu jeszcze

0

Nikt z mądrych kibiców nie będzie płakał Ronaldo w tym Faulu dodał trochę symulacji sędzia mógł podyktować karny albo nie

0

Ja się cieszę że sędzia nie dał się nabrać na sztuczki Alvesa widać Lm nauczyła sędziów uważać do środy mam nadzieję że Real przełamię tą presję i wygra

0

2:2 Hm Real był znacznie lepszy troszkę przypadkowy wynik ale teraz obie drużyny mają równe szanse.

Ps Barca będzie miała atut własnego boiska ale myślę że niewiele będzie się rewanż różnić od tego meczu :p

0

Chociaż kibicuję Realowi nie wróżę im zwycięstwa chociaż Barca osłabiona nadal mocna jest.Jestem ciekaw czy mourinho ustawi Di Marie czy Coentrao.

0

Mam wielką nadzieję że Pique Xavi i Busquets zagrają od początku do końca możliwe że w Realu RAmos nie zagra. I liczę że na jutrzejszym gran Derbi nie będzie żadnych czerwonych kartek dla Realu. Liczę też na mecz bez symulacji czysty wyrównany a oto sklady jeśli dobrze pójdzie.

Barcelona

Valdes- Alves - Pique - Mascherano - Abidal - Busquets - Xavi - Iniesta - Villa - Messi - Pedro

Real

Casillas - Ramos - Pepe - Carvalho- Marcelo- Alonso - Khedira -

Di Maria - Ozil - Ronaldo- Benzema.

Być może Mourinho zamiast Di Mari zdecyduje się na Fabio Coentrao Guardiola mógłby też spróbować manewru z Busquetsem na stoperze.

0

A ty się nie wymądrzaj to że mam 95 nie znaczy że jestem z tego rocznika idioto

0

Nasza stronka RealMadryt.pl też podaje tą informację ale skoro my mamy Neymara to życzę Barsie Fabregasa będzie mocnym wzmocnieniem ławki. A wszystkim madritistą radzę milczeć to nie strona na to jeśli natomiast chcecie faktycznie dać upust nerwą proszę o robienie tego na naszych stronkach wszystko rozstrzygnie się 14 i 17 sierpnia

0

Muszę was zawieść Real i Santos podpisały umowę Neymar od 20 Grudnia będzie w Realu nie da się tego zmienić

0

Ale po co Barsie Fabregas tylko wybuli kase na wzmocnienie rezerw? On powinien grac regularnie. Jest kapitanem Arsenalu to marzenie w Barsie bedzie rezerwowym

0

Fart popatrz Manchester pokonał Schalke Schalke pokonało Inter Mediolan a Inter jest lepszy od Barcy przynajmniej w 11 w 10 minimum gorszy więc statystyki mówią za siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?