0

A co do Messiego nie strzela z wolnych i głowką może i ma lepsze wykończenie dla mnie obaj są równi

0

Ale dla mnie itak jest jasnę że sędziowie lubią Barcę gol Bojana owszem powinno się unać ale za co kartka dla Motty za popisy Busquetsa.Gol Milito na 3-1 za spalonego ale przecież on wychodził 2 razy sam na sam i wtedy strzeliłby gdyby niesłuszne spalone.Co do chelsa Abidal by nie pomógł skoro Barca nawet na Camp nou zremisowała to na stamfort Bige mogli wygrać 5-1 4 ewidentne karne.Arsena może i był gorszy ale widywałem mecze w których słabsi przegrywali.Alves wymusił kartke.A w rewanżu jak można gwizdać faul Ronaldo na Mascherano skoro Pique sfaulował pierwszy powinien być przywilej korzyści i gol. Czemu nie daje kartki za nakłakę Busquetsa na Alonso a daje za mniej groźna Pepe?

0

Prawda wszystko prawda sorry poniosło mnie

0

Co tu mówić o gran derbi są zmiennie w 2008 po zwycięstwie 4-1 nad Barcą i mistrzostwem kto przewidział że Real nie wygra przez kolejne 5 meczy i zostanie zdominowany kto po zwycięstwie 3-0 barcy przewidział że kolejne 5 meczy Barca nie wygra los jest zmienny jak będzie tym razem czas pokaże

0

Wiem co piszę mam namyśli że Messi lepiej wykańcza akcję gdy znajdzie się w polu karnym

0

Ale czemu porównujemy Barcę i Real Messsim i Ronaldo Ronaldo to Snajper strzela główką i rzuty wolne robi triki i dysponuje świetnym potężnym strzałem z dystansu włada świetnie prawą i lewą nogą. Massi mimo braku tych waloró jest świetnym Egzekutorek potrafi po dograniu piłki okiwać dwóch obrońców i strzelić bramke obaj mają cechy które łącząc wyszedłby prawie idealny piłkarz. Real ma lepsze boki obrony barca środe Barca ma xabiego i Iniestę wspaniałych asystentó a Real Mesuta Oezila któla Asys.Co do Lini ataku Benzema Higuain czy kiedy już wkrótce dojdzie Neymar nie są tak pewni z formą dwóch pierwszych bywa różnie z Neymarem poczekam do styczna.Co do taktyki Mourinho jest lepszy od Guardioli ale nie ma tak dobrze zgranej drużyny nie zapominajmy że dawni liderzy Realu odeszli i to jest nowa drużyna więc powiedzmy tak Barca jest faworytem ale nie aż tak wielkim/Piłka nożna jest w takim poziomie meczu grą szczęścia w 30%

Podsumowując wszystko może się zdarzyć!

0

Pozatym do momentu czerwonej było 1-1

0

A na Emiret Stadium ile było kiedy Arsenal grał w 11

0

Nie mżoecie zapomnieć że gdyby Arsena w 11 dograł do końca to Barca by odpadła gdyby sędzia gwizdną karny dla chelsa byście odpadli

0

Ale to po Valdesa błędach Barcelona poległ Arsenalowi w rewanżu tylko kartka dla Robina Van Persie uratowała Barcę.Pozatym Valdes wpuszcza mniej dzięki lepszej obronie.Casillas jest też kapitanem reprezentacji to on zdobył złote rękawice a valdez przesiedział cały turniej na rezerwie

0

przecież Real też ma najlepszych zawodników najlepszy bramkarz Casillas nalepszy prawy obrońca Ramos lewy Marcelo Coentrao asystent Mesut Ozil snajper z podkreśleniem snajper z szacunkiem do Messiego szpica troszkę niepewny Higuain i Benzema troszkę Pewniejszy mimo to słabszy od Villi

0

Zapomniałeś o Realu Galaktycznych kto wie czy ten Real w tym roku nie będzie taki sam Zidane jako dyrektor Real też miał swój czas dominacji i wtedy jakoś nikt nie mówił że real przegra

0

Hm ale liczę że oba gran Derbi będą równe i wygraa lepszy Barca wzmocniona Fabregasem i Sanchezem Real Sahinem Contrao szkoda Puyola ale to już jego czas Mourinho daje wreszcie pograć wychowankom.Twierdzę że Mourinho troszkę przesadził z ty=ą faworyzacją sędzia Stark miał 10 sekund na podjęcie decyzji mógł się pomylić chociaż nie on tylko jego asystent wprowadził go w błąd mimo to Alves nie powinien symulować. Szacunek dla Barcelony ale nie mam wątpliwości że Alvesa wygwiżdżą na Bernabeu a Mourinho na Camp Nou

0

Nic nie przesądzam ale któryś z zawodników Barcy symuluje i ktoś z Realu wyleci.Proszę nie mówcie mi że Alves nie symulował bo jak wytłumaczyć to że wynieśli go na noszach a po pół minuty wrócił na boisko i latał szybciej niż przed wyniesieniem.Ale to przeszłość wy powinniście sobie przypomnieć 2006-2008 kiedy to w 5 meczach Barca nie pokonała Realu teraz się odwróciło i znów odwróci.Jedyne z 4 gran derbi które real zagrał najlepszym składzie i do 120 minuty wiemy jak się skończyło.Nie mówcie że Barca jest zwycięzcą 4 gran derbi 2 remisy zwycięstwo Realu i zwycięstwo Barcy z grającym w 10 Realem wychodzi na temis

0

Nie mów o Messim on nie ma na półce żadnego trofeum z seniorką Argentyną a wiesz ile Bramek strzelił 16 w 59 Meczach podobnie jak Maciek Żurawski

0

Valdes słabszy od Casillasa. Casillas to kapitan Realu i Hiszpani gdyby nie on Hiszpania nie miała by mistrza nie gole się liczą ale obrony hnogi Casillasa są jak sprężyny

0

I ciesze sie przynajmniej mecze beda uczciwe i oba kluby wystawia najmocniejsze sklady

0

Wierzcie mi Barca to legendarny klub i nigdy nie przeczylem ich wielkosci i oni szkola malo kupuja Real wychowankow sprzedaje lubilem Barce zawsze i naleze do okrzesanych kibicow realu

0

O prosze to jest przyklad nieokrzesanych kibicow Barcelony nie mow ze Barca jest o wiele lepsza wygrala lige mistrzow 4 razy Real az 9 Real w tytulach przewyzsza Barcepopatrz ile Barca zwyciezyla gran Derbi znacznie mniej niz Real wygrala najwiecej 5-0 REal 11-1 na chwile obecna moze i jest lepsza ale napewno real powalczy a co do Ronaldo i Messiego obaj to wielcy Pilkarze ktorzy zapisza sie w histori

PS Nie mowie ze Messi nie istnieje bez Iniesty czy Xawiego tylko ze z nimi gra gra najlepiej Pozdro dla fanow Barcy ktorzy maja inteligencje i rozumieja Sport a takich jest tu wiekszosc

0

Niedlugo dowiemy sie ze Barca kupije Grzeska Rasiaka za 30 mln Euro

0

Coz Real musi sie odbudowac Barca jest Lepsza druzyna a bynajmniej byla w poprzednim sezonia. Real stracil dawnych liderow Zidane Figo Carlos Ronaldo Brazylijczyk Salgado Helguera Morientesa czy Raula on potrzebuje Bardziej Ronaldo niz Barca Messiego Barca moglaby go sprzedac a i tak bylaby wielka Real narazie nie moglby bo by mu trudno bylo sie odbudowac

PS Szacunek dla Messiego Barcelony i ich Fanow

0

Obydwoch sa najepsi na swiecie nie ma porownania messi lepszy w tym Ronaldo w tym. Ale dwaj najlepsi zawodnicy swiata w dwoch najwiekszych klubach.To jest podwojne piekno Gran Derbi nie sadzisz!

0

nie mowmy ze tylko w tym lepszy rzty wolne glowkowanie czy straly z daleka tom przewyzsza.messi lepiej wykancza od ronaldo bo to glownie egzekotor

0

Ale wezmy tez pod uwage ze Messi jest od dziecka szkolony w Barcelonie Ronaldo zaczynal od malego klubiku. Jestem ciekawy wakacyjnych gran derbi tam napewno zobaczymy cos wiecej niz w LM i Copa del Rey bez chamskich zaczepek symulacji czy prowokacji licze na czysty mecz

0

Mam na mysli triki i kiwki ale nie mowie zae Ronaldo jest lepszy uwzgledniam tylko roznicie lubie Real i jestem fanem ale nie Ciota! Szanuje Barcelone i Messiego

0

Ale po co Neymar Barsie czy nie lepiej dac go Realowi a kase dac za Fabregasa

0

Mimo iz jestem za Realem to forum Barcelony wiec nie bede obrazliwie pisal. Nie mozna mowic ktory jest lepszy Ronaldo ma lepszy drybling strzela lepiej wolne i glowka ponadto operuje znacznie mocniejszym strzalem i technika robi swietnie tricki.Ale Messi lepiej gra zespolowo.Pytanie czemu Messiemu nie wyszlo w RPA czy na Copa America za duzo od niego wymagaja Barsie Messi nie jest liderem tylko egzekotorem gra kieruje Xavi i pomaga mu Iniesta to najlepsi pomocnicy swiata.Nie umniejszam Messiemu talentu wspaniale wykancza akcje ale najpierw musi dostac pilke to jest ta roznica.Niezapominajcie ze Henry tez przyznal ze Ronaldo jest lepszy

PS.Dla mnie obaj sa najlepsi na swiecie i rowni z tym ze Ronaldo ma lepsze atuty techniczne jesli juz pytacie co Portugalia z nim odniosla to odpowiem Wicemistrzostwo Europy 2004 Messi musi powoli uczyc sie byc liderem inaczej w Argentynie nigdy sie nie odnajdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?