@AmigoBlancos nie umiem zrozumieć wykonanie karnego na wysokosci rąk bramkarza (okolo 1metr nad ziemią).Przy takiej technice czemu nie strzeli metr pod poprzeczkę.
@tomek8756 wystarczy że powiedzą, że chcą sprawdzić np bagaznik to trzeba powiedzieć " poproszę protokół w takim razie" .Większość wtedy policjantów rezygnuje
Na efekty niedzielnego „sędziowania” Cuadry Fernándeza nie musieliśmy długo czekać. Arbiter z Komitetu Balearskiego został odsunięty od sędziowania na systemie VAR w czwartkowym meczu Espanyolu z Rayo. No to teraz na kolejnych!!!
@Michu94 co im jakiś doradca/psycholog im gada o słowach " podniesiemy sie" ,że każdy tak pisze ? Jeszcze brakuje ... wyciągniemy wnioski,ten klub zobowiązuje do walki do końca....jakie Wasze typy?
@Michu94 czyli wyszli za karnet na zero... Byłem w Madrycie na meczu I niestety większość w Hiszpani to piknikowcy.Tam ważne mieć karnet i przyjść na el clasico a reszta to oddawaja. Taka mentalność.
Takimi wypowiedziami to będziesz bliżej pikusia a nie legendy Puyola, który każdy inny klub zazdrościł.Masz możliwości by nim być , albo nie wypowiadaj się lub niech ktoś Ciebie nauczy.
1
@hazo428 to połowę składu włącznie z Rodrygo ,Vini i może Nacho jest wychowankiem :)
Szacun Julia za napisanie tego,bo sam się zdziwiłem
0
@Roxi właśnie chcialem mu to napisać ,zerwanie było najpierw że strony Barsy.
A wracając do WC to racja
0
@Commandement Roxi wyjasnił Robie ;)
0
@Commandement tylko wtedy UEFA zabroniła tego robić...
1
J.Alba 2018" jakbyśmy mieli -15 pkt do Realu w Barcelonie by nas zabili"..
2
@AmigoBlancos nie umiem zrozumieć wykonanie karnego na wysokosci rąk bramkarza (okolo 1metr nad ziemią).Przy takiej technice czemu nie strzeli metr pod poprzeczkę.
0
@batoon jaki Pique "sram"... powodzenia. Piękne uczucie:)
1
@tomek8756 wystarczy że powiedzą, że chcą sprawdzić np bagaznik to trzeba powiedzieć " poproszę protokół w takim razie" .Większość wtedy policjantów rezygnuje
1
@Worny domyślam się ,żeby uciszyć media.Druga sprawa powinni się zająć piłkarzami/aktorami i granie na czas.
2
Na efekty niedzielnego „sędziowania” Cuadry Fernándeza nie musieliśmy długo czekać. Arbiter z Komitetu Balearskiego został odsunięty od sędziowania na systemie VAR w czwartkowym meczu Espanyolu z Rayo.
No to teraz na kolejnych!!!
0
@lucca87 i gadka typu...gdybyśmy wygrali z Cadiz itp
0
@Chlebek23391 anulowali niesłusznie? Wszyscy experci zgodnie stwierdzili ,że powinien być anulowany.Nie mam bol dupy...hehehe
1
@pasquda "Od teraz każdy mecz to finał"
0
@polcza Éric García: Musimy się podnieść, bo we czwartek gramy bardzo ważny mecz
1
@Matix90 sędzia wypaczył wynik...itp
3
"Wyciągniemy wnioski", "będzie walczyć do końca " ,jakie Wasze typy ?
0
@Michu94 co im jakiś doradca/psycholog im gada o słowach " podniesiemy sie" ,że każdy tak pisze ? Jeszcze brakuje ... wyciągniemy wnioski,ten klub zobowiązuje do walki do końca....jakie Wasze typy?
1
@Michu94 czyli wyszli za karnet na zero...
Byłem w Madrycie na meczu I niestety większość w Hiszpani to piknikowcy.Tam ważne mieć karnet i przyjść na el clasico a reszta to oddawaja. Taka mentalność.
0
@monsterrize taki klub który ma problem finansowy
1
@[Oli] zgadza się,ale traci w oczach takimi wypowiedziami.Moze jeszcze niech powie "byliśmy lepsi".
1
Takimi wypowiedziami to będziesz bliżej pikusia a nie legendy Puyola, który każdy inny klub zazdrościł.Masz możliwości by nim być , albo nie wypowiadaj się lub niech ktoś Ciebie nauczy.
0
@Cule1234 taaa już to widzę, tak jak na 100% Messi miał xostac itp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kondziubarca jeden z lepszych piłkarzy i expertow piłkarskich po alko..
0
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/obyjaknajdluzej/269113
Finał LM na stadionie Śląskim w 2035.
0
@Katalonbar a nie krócej by było ,żeby Real nie wygrał hdhehe
1
Jestes ciekaw ilu by kibiców Realu i Barsy by zostalo po odpadnieciu z LM I dziękując piłkarzom za grę.
1
Aż żałuję, że te Atletico nie przyszło,by działo się;)Sami sobie kłóceniem stracili z 6 minut.Jednak bez rudego i Walkera duzo City traci.
1
@DaPidejpi nie pij...byli lepsi i tyle
1
O co Wam chodzi, jasne że zdobedzie mistrza,ale w najbliższych może czasach.Czy tak pewny jest jak zostanie Messigo?