1

@hazo428 to połowę składu włącznie z Rodrygo ,Vini i może Nacho jest wychowankiem :)
Szacun Julia za napisanie tego,bo sam się zdziwiłem

0

@Roxi właśnie chcialem mu to napisać ,zerwanie było najpierw że strony Barsy.

A wracając do WC to racja

0

@Commandement Roxi wyjasnił Robie ;)

0

@Commandement tylko wtedy UEFA zabroniła tego robić...

1

J.Alba 2018" jakbyśmy mieli -15 pkt do Realu w Barcelonie by nas zabili"..

2

@AmigoBlancos nie umiem zrozumieć wykonanie karnego na wysokosci rąk bramkarza (okolo 1metr nad ziemią).Przy takiej technice czemu nie strzeli metr pod poprzeczkę.

0

@batoon jaki Pique "sram"... powodzenia. Piękne uczucie:)

1

@tomek8756 wystarczy że powiedzą, że chcą sprawdzić np bagaznik to trzeba powiedzieć " poproszę protokół w takim razie" .Większość wtedy policjantów rezygnuje

1

@Worny domyślam się ,żeby uciszyć media.Druga sprawa powinni się zająć piłkarzami/aktorami i granie na czas.

2

Na efekty niedzielnego „sędziowania” Cuadry Fernándeza nie musieliśmy długo czekać. Arbiter z Komitetu Balearskiego został odsunięty od sędziowania na systemie VAR w czwartkowym meczu Espanyolu z Rayo.
No to teraz na kolejnych!!!

0

@lucca87 i gadka typu...gdybyśmy wygrali z Cadiz itp

0

@Chlebek23391 anulowali niesłusznie? Wszyscy experci zgodnie stwierdzili ,że powinien być anulowany.Nie mam bol dupy...hehehe

1

@pasquda "Od teraz każdy mecz to finał"

0

@polcza Éric García: Musimy się podnieść, bo we czwartek gramy bardzo ważny mecz

1

@Matix90 sędzia wypaczył wynik...itp

3

"Wyciągniemy wnioski", "będzie walczyć do końca " ,jakie Wasze typy ?

0

@Michu94 co im jakiś doradca/psycholog im gada o słowach " podniesiemy sie" ,że każdy tak pisze ? Jeszcze brakuje ... wyciągniemy wnioski,ten klub zobowiązuje do walki do końca....jakie Wasze typy?

1

@Michu94 czyli wyszli za karnet na zero...
Byłem w Madrycie na meczu I niestety większość w Hiszpani to piknikowcy.Tam ważne mieć karnet i przyjść na el clasico a reszta to oddawaja. Taka mentalność.

0

@monsterrize taki klub który ma problem finansowy

1

@[Oli] zgadza się,ale traci w oczach takimi wypowiedziami.Moze jeszcze niech powie "byliśmy lepsi".

1

Takimi wypowiedziami to będziesz bliżej pikusia a nie legendy Puyola, który każdy inny klub zazdrościł.Masz możliwości by nim być , albo nie wypowiadaj się lub niech ktoś Ciebie nauczy.

0

@Cule1234 taaa już to widzę, tak jak na 100% Messi miał xostac itp

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kondziubarca jeden z lepszych piłkarzy i expertow piłkarskich po alko..

0

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/obyjaknajdluzej/269113
Finał LM na stadionie Śląskim w 2035.

0

@Katalonbar a nie krócej by było ,żeby Real nie wygrał hdhehe

1

Jestes ciekaw ilu by kibiców Realu i Barsy by zostalo po odpadnieciu z LM I dziękując piłkarzom za grę.

1

Aż żałuję, że te Atletico nie przyszło,by działo się;)Sami sobie kłóceniem stracili z 6 minut.Jednak bez rudego i Walkera duzo City traci.

1

@DaPidejpi nie pij...byli lepsi i tyle

1

O co Wam chodzi, jasne że zdobedzie mistrza,ale w najbliższych może czasach.Czy tak pewny jest jak zostanie Messigo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?