@Kondziubarca sędzia najwyżej do drugiej Ligii... w pierwszej połowie za stemple,uderzenia w twarz powinno być kilka żółtych w drugiej połowiej już nie ogarniał. Czy mógłby gwizdnac rękę Viniemu... rola gospodarza pomogła,nie zrobił błędu. Reszta wszystko dobrze.
Kochani nie mogłem się nie podzielić z Wami ???? Dość nieoczekiwane .. ale jesteśmy bardzo szczęśliwi ♥️ czasami pojawiają się nieoczekiwane rzeczy , które nadają życiu sens , JESTEM DUMNY z tego ze moge sie podzielic z wami ta wspaniała wiadomomoscią Taka cudowna niespodzianka jak widać moja wątroba jest gotowa na Boże Narodzenie ????????
0
A co może był spalony hehehehe...?
Był faul a gwizdnal spalonego.
Teraz co? Sędzia Ok?
Oni są najsłabsi w Europie.
13
"zostały jeszcze dwa trofea i będziemy walczyć " chyba z 30 osób tak powiedziało, ze odpowie...nie ma innego tekstu?
0
@Krzych teraz czas na czerwona kartkę:)
3
Hector Fort bardzo dobry mecz, ale dostanie zaraz druga żółtą kartke....
2
a teraz kto obstawia w której minucie Xavi dostanie kartke a Ernesto Valverde klęknie?
0
@Iniesta19820815 i jaki ma mieć szacunek w srodowisku? Patrz na Pereza= kultura itd.
2
@maj_lo muszą ukryć swoją nieudolność finansową plus formę.Prezes-polityk plus ogrodnik robia swoje.
0
@Iniesta19820815 specjalnie odwraca uwagę dla słabej gry....
0
@R10MatiG AM jest i tak skończony... Atletico łatwo go nie puści
0
@Kondziubarca sędzia najwyżej do drugiej Ligii... w pierwszej połowie za stemple,uderzenia w twarz powinno być kilka żółtych w drugiej połowiej już nie ogarniał. Czy mógłby gwizdnac rękę Viniemu... rola gospodarza pomogła,nie zrobił błędu. Reszta wszystko dobrze.
0
@Faro następny znalazł sobie hobby...Ma ulubionego CR7,więc jaka podszywka?
0
@kuz tak U-12;)
2
https://zapodaj.net/plik-CdZbOMr0NW
Może się uda zobaczyć w sobote piłkarzy Barcy na treningu.
Pozdrawiam kibic RM
0
@kinio006 już niestety bilety poszły...
0
Na jakiej stronie i gdzie moglbym kupić bilety na otwarty trening Barcelony w sobotę?
0
@kinio006 a otwarty 30grudni@?
0
Czy ktoś wie kiedy po świętach wracają piłkarze na trening? Real w piątek a Barca?
14
https://zapodaj.net/plik-ozGe0Q0Iht
Kochani nie mogłem się nie podzielić z Wami ????
Dość nieoczekiwane ..
ale jesteśmy bardzo szczęśliwi ♥️
czasami pojawiają się nieoczekiwane rzeczy , które nadają życiu sens ,
JESTEM DUMNY z tego ze moge sie podzielic z wami ta wspaniała wiadomomoscią
Taka cudowna niespodzianka
jak widać moja wątroba jest
gotowa na Boże Narodzenie ????????
0
@626 Żebys ty się nie rozleciał...wiesz tyle o sporcie co ja o gotowaniu.
0
@VegetaPolska o dziwo ..bardzo dobrze:)
2
"No to sie oberwie sedziemu w katalonskiej prasie jak to tak grac final bez dogrywki."
0
@FanBarcy22 powinien wpisać uwagę i najlepiej zadzwonić do rodziców o spotkanie.Nie powinien brać telefonu. Wiem ,bo to kilka razy przerabiałem
2
teraz czas coś spiepsz = czas Xaviego i jego zmiany :)
0
Po Borku drugi najwyższe Egoooo w pìlcee
0
@MateuszZerek podpinam się a gdzie można kupić bilety online...najpewniej,macie jakieś strony? Z góry dzieki
0
@barcelonaLM a może był bardzo mocny ? Moim zdaniem Źle zrobił wprowadzając Lewego i DP Ro..
0
@PatrykBarcelona trzeby się przebijać....matka miala honor,ale net nie
0
@Derean poczekaj na mecz Barca - Real..
0
@Worny a kartki zero?
0
@Emhyr poczekaj jak zagra Barca _ Real....może się odbije