0

A co może był spalony hehehehe...?
Był faul a gwizdnal spalonego.
Teraz co? Sędzia Ok?
Oni są najsłabsi w Europie.

13

"zostały jeszcze dwa trofea i będziemy walczyć " chyba z 30 osób tak powiedziało, ze odpowie...nie ma innego tekstu?

0

@Krzych teraz czas na czerwona kartkę:)

3

Hector Fort bardzo dobry mecz, ale dostanie zaraz druga żółtą kartke....

2

a teraz kto obstawia w której minucie Xavi dostanie kartke a Ernesto Valverde klęknie?

0

@Iniesta19820815 i jaki ma mieć szacunek w srodowisku? Patrz na Pereza= kultura itd.

2

@maj_lo muszą ukryć swoją nieudolność finansową plus formę.Prezes-polityk plus ogrodnik robia swoje.

0

@Iniesta19820815 specjalnie odwraca uwagę dla słabej gry....

0

@R10MatiG AM jest i tak skończony... Atletico łatwo go nie puści

0

@Kondziubarca sędzia najwyżej do drugiej Ligii... w pierwszej połowie za stemple,uderzenia w twarz powinno być kilka żółtych w drugiej połowiej już nie ogarniał. Czy mógłby gwizdnac rękę Viniemu... rola gospodarza pomogła,nie zrobił błędu. Reszta wszystko dobrze.

0

@Faro następny znalazł sobie hobby...Ma ulubionego CR7,więc jaka podszywka?

0

@kuz tak U-12;)

2

https://zapodaj.net/plik-CdZbOMr0NW
Może się uda zobaczyć w sobote piłkarzy Barcy na treningu.
Pozdrawiam kibic RM

0

@kinio006 już niestety bilety poszły...

0

Na jakiej stronie i gdzie moglbym kupić bilety na otwarty trening Barcelony w sobotę?

0

@kinio006 a otwarty 30grudni@?

0

Czy ktoś wie kiedy po świętach wracają piłkarze na trening? Real w piątek a Barca?

14

https://zapodaj.net/plik-ozGe0Q0Iht

Kochani nie mogłem się nie podzielić z Wami ????
Dość nieoczekiwane ..
ale jesteśmy bardzo szczęśliwi ♥️
czasami pojawiają się nieoczekiwane rzeczy , które nadają życiu sens ,
JESTEM DUMNY z tego ze moge sie podzielic z wami ta wspaniała wiadomomoscią
Taka cudowna niespodzianka
jak widać moja wątroba jest
gotowa na Boże Narodzenie ????????


0

@626 Żebys ty się nie rozleciał...wiesz tyle o sporcie co ja o gotowaniu.

0

@VegetaPolska o dziwo ..bardzo dobrze:)

2

"No to sie oberwie sedziemu w katalonskiej prasie jak to tak grac final bez dogrywki."

0

@FanBarcy22 powinien wpisać uwagę i najlepiej zadzwonić do rodziców o spotkanie.Nie powinien brać telefonu. Wiem ,bo to kilka razy przerabiałem

2

teraz czas coś spiepsz = czas Xaviego i jego zmiany :)

0

Po Borku drugi najwyższe Egoooo w pìlcee

0

@MateuszZerek podpinam się a gdzie można kupić bilety online...najpewniej,macie jakieś strony? Z góry dzieki

0

@barcelonaLM a może był bardzo mocny ? Moim zdaniem Źle zrobił wprowadzając Lewego i DP Ro..

0

@PatrykBarcelona trzeby się przebijać....matka miala honor,ale net nie

0

@Derean poczekaj na mecz Barca - Real..

0

@Worny a kartki zero?

0

@Emhyr poczekaj jak zagra Barca _ Real....może się odbije

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?