@JarekS sam miałem 2 razy ACL robiony i wiem ile trzeba mieć cierpliwości i wytrwałości.Nigdy bym nikomu nie życzył takie albo innej kontuzji. Trzeba mieć pusto w tym łbie ,żeby tak życzyć. W Real było trzech i wrocili na szczęście. Młody wróci na pewno I będzie filarem reprezentacji Hiszpanii jak kiedyś Sergio...
Dla mnie otwarcie zajebiste gdyby nie te chopy w sukienkach i baby z brodą...nawet ten ubiór to palicho ...zakonczenie rewelka☝️:) Oby Polacy dali rade;)
W listopadzie 2005 roku gwiazdor Barcelony, Ronaldinho Gaucho, zadzwonił w środku nocy do Andresa Iniesty. - Słuchaj, muszę ci coś zdradzić. Po sezonie odchodzę do Realu Madryt. Proponują mi wielkie pieniądze. Mówię ci o tym w wielkim zaufaniu i proszę, byś nikomu nie przekazywał tej informacji - powiedział Brazylijczyk.
Było kilka dni do El Clasico...
Iniesta mocno się przejął. Następne dni to była walka Hiszpana z samym sobą - żeby nie puścić pary z ust. Celowo by tego nie zrobił, ale mógł coś palnąć przypadkiem, okazji było przecież mnóstwo. Nie palnął.
Ronaldinho wtedy blefował. Poza Iniestą, zadzwonił także do innych zawodników Barcelony, powiedział im to samo i oczekiwał od nich takiej samej dyskrecji. Nie zawiódł się na kumplach - zachowali tajemnicę dla siebie. W dniu meczu z "Królewskimi" na Santiago Bernabeu Brazylijczyk wyznał drużynie prawdę, po czym stwierdził: - Dziś ważne spotkanie. Wiemy, że Real jest mocny, ale sami widzicie, że my jesteśmy jak rodzina.
Barcelona tego dnia pokonała Real 3-0. Po ostatniej bramce w tym meczu, której autorem był Ronaldinho, część fanów "Królewskich" wstała ze swoich miejsc i zaczęła oklaskiwać genialnego Brazylijczyka.
@normasubiektywna w Anglii tak łatwo nie przejdzie,będzie wygwizdywany na każdym meczu wyjazdowym. Za rok tranfer,bo będzie miał dość już PL.Pojdzie do Realu bądź Barcy.A Enzo powinien mieć zawias i to konkretnie,może nie tyle co kibice Valencii,ale pokazówka powinna być!!!Debi....Prosta...
Patrick Evra o Rooneyu ;)Pamiętam, że w lutym 2011 roku przyleciała do mnie moja kuzynka. Często bywała w Manchesterze, miała tu znajomych.
Zatrzymała się u mnie i poszła na dyskotekę. Zadzwoniła w środku nocy czy mogę ją odebrać. Nie chciałem bo jutro mieliśmy mecz derbowy z City.
Byłem totalnie zesrany, że ktoś mnie zobaczy, zrobi zdjęcie i napiszę: Evra na dyskotece przed derbami. Przecież Boss by mnie zamordował albo wyrzucił z klubu tego samego dnia.
Mimo to zaryzykowałem. Ubrałem szare dresy, bluzę z kapturem, okulary i mówię jadę. Może mnie nikt nie rozpozna. Prosiła mnie, żebym po nią wszedł. Wychodzę z samochodu i czułem się zawstydzony. Bałem się, że zaraz ktoś mnie rozpozna.
Czekam na kuzynkę i nagle widzę kompletnie najebanego Wayna Rooneya z jakąś laską pod pachą.
Podchodzę do niego, ściągam okulary i mówię: -Co ty tu robisz?! Przecież jutro gramy mecz z city! -O której ten mecz? -No jak to o której? Mamy zbiórkę o 11:00 -No to właśnie, szmat czasu. Wyluzuj Patrick, wygramy ten mecz.
Odebrałem kuzynkę i wciąż nie mogłem w to uwierzyć. Ja cały spanikowany czułem się jak przestępca, a on pali papierosa przed klubem.
Na zbiórce przed meczowej Roo wyglądał słabo. Ferguson pytał się go czy dobrze się czuję.
Nasze spojrzenia (moje i Rooneya spotkały się) patrzeliśmy na siebie chwilę i Rooney odpowiedział, że się czymś zatruł ale da radę.
Potem w tunelu podszedł do mnie i powiedział: -Oczy widzą, uszy słyszą, usta milczą. -Śmierć frajerom. Odpowiedziałem.
Potem Rooney strzelił najpiękniejszego gola jakiego w życiu widziałem z przewrotki, a my wygraliśmy 2-1. Tak właśnie Rooney zyskał w moich oczach jako największy kombinator wśród piłkarkich artystów.
@Kapitan hawk ty swoje a ja swoje... Każdy w życiu szuka,robi co chce ,ale ja mam polewkę, że Ty poświęcasz tyle czasu, szukając podszywek i ciekaw czy w swojej pracy masz podobną robotę. Bez pozdrowienia.
@NeroTFP1 Mam paru znajomych co nie piją na imprezie..i sie dobrze bawią:) Ja pijak weekendowy... ale miałem przerwe z 3miesiace i dopiero uświadomiłem sobie jaka dluga jest niedziela hhhehe:)
0
@JarekS sam miałem 2 razy ACL robiony i wiem ile trzeba mieć cierpliwości i wytrwałości.Nigdy bym nikomu nie życzył takie albo innej kontuzji. Trzeba mieć pusto w tym łbie ,żeby tak życzyć.
W Real było trzech i wrocili na szczęście. Młody wróci na pewno I będzie filarem reprezentacji Hiszpanii jak kiedyś Sergio...
1
Araujo Lubi To.. teraz już nikt nie będzie mógł Go krytykować;)
0
Czyli w meczu z Barcelona zagra mecz życia i strzeli bramke za rok wróci na rok kontraktu na emeryturkę;)
2
Komentarz usunięty
3
Dla mnie otwarcie zajebiste gdyby nie te chopy w sukienkach i baby z brodą...nawet ten ubiór to palicho ...zakonczenie rewelka☝️:)
Oby Polacy dali rade;)
0
Carlo zesrany na tej łódce;)
0
@ACRAB95 niezniszczalny i wogule nie był na L4...
2
Ciekawostka;)
W listopadzie 2005 roku gwiazdor Barcelony, Ronaldinho Gaucho, zadzwonił w środku nocy do Andresa Iniesty. - Słuchaj, muszę ci coś zdradzić. Po sezonie odchodzę do Realu Madryt. Proponują mi wielkie pieniądze. Mówię ci o tym w wielkim zaufaniu i proszę, byś nikomu nie przekazywał tej informacji - powiedział Brazylijczyk.
Było kilka dni do El Clasico...
Iniesta mocno się przejął. Następne dni to była walka Hiszpana z samym sobą - żeby nie puścić pary z ust. Celowo by tego nie zrobił, ale mógł coś palnąć przypadkiem, okazji było przecież mnóstwo. Nie palnął.
Ronaldinho wtedy blefował. Poza Iniestą, zadzwonił także do innych zawodników Barcelony, powiedział im to samo i oczekiwał od nich takiej samej dyskrecji. Nie zawiódł się na kumplach - zachowali tajemnicę dla siebie. W dniu meczu z "Królewskimi" na Santiago Bernabeu Brazylijczyk wyznał drużynie prawdę, po czym stwierdził: - Dziś ważne spotkanie. Wiemy, że Real jest mocny, ale sami widzicie, że my jesteśmy jak rodzina.
Barcelona tego dnia pokonała Real 3-0. Po ostatniej bramce w tym meczu, której autorem był Ronaldinho, część fanów "Królewskich" wstała ze swoich miejsc i zaczęła oklaskiwać genialnego Brazylijczyka.
***
0
@normasubiektywna w Anglii tak łatwo nie przejdzie,będzie wygwizdywany na każdym meczu wyjazdowym. Za rok tranfer,bo będzie miał dość już PL.Pojdzie do Realu bądź Barcy.A Enzo powinien mieć zawias i to konkretnie,może nie tyle co kibice Valencii,ale pokazówka powinna być!!!Debi....Prosta...
11
Patrick Evra o Rooneyu ;)Pamiętam, że w lutym 2011 roku przyleciała do mnie moja kuzynka. Często bywała w Manchesterze, miała tu znajomych.
Zatrzymała się u mnie i poszła na dyskotekę. Zadzwoniła w środku nocy czy mogę ją odebrać. Nie chciałem bo jutro mieliśmy mecz derbowy z City.
Byłem totalnie zesrany, że ktoś mnie zobaczy, zrobi zdjęcie i napiszę: Evra na dyskotece przed derbami. Przecież Boss by mnie zamordował albo wyrzucił z klubu tego samego dnia.
Mimo to zaryzykowałem. Ubrałem szare dresy, bluzę z kapturem, okulary i mówię jadę. Może mnie nikt nie rozpozna. Prosiła mnie, żebym po nią wszedł. Wychodzę z samochodu i czułem się zawstydzony. Bałem się, że zaraz ktoś mnie rozpozna.
Czekam na kuzynkę i nagle widzę kompletnie najebanego Wayna Rooneya z jakąś laską pod pachą.
Podchodzę do niego, ściągam okulary i mówię:
-Co ty tu robisz?! Przecież jutro gramy mecz z city!
-O której ten mecz?
-No jak to o której? Mamy zbiórkę o 11:00
-No to właśnie, szmat czasu. Wyluzuj Patrick, wygramy ten mecz.
Odebrałem kuzynkę i wciąż nie mogłem w to uwierzyć. Ja cały spanikowany czułem się jak przestępca, a on pali papierosa przed klubem.
Na zbiórce przed meczowej Roo wyglądał słabo. Ferguson pytał się go czy dobrze się czuję.
Nasze spojrzenia (moje i Rooneya spotkały się) patrzeliśmy na siebie chwilę i Rooney odpowiedział, że się czymś zatruł ale da radę.
Potem w tunelu podszedł do mnie i powiedział: -Oczy widzą, uszy słyszą, usta milczą.
-Śmierć frajerom. Odpowiedziałem.
Potem Rooney strzelił najpiękniejszego gola jakiego w życiu widziałem z przewrotki, a my wygraliśmy 2-1. Tak właśnie Rooney zyskał w moich oczach jako największy kombinator wśród piłkarkich artystów.
0
@KapitanMulti nie...ale po co.... za 1euro mógł zagrać:) pod publikę...kasa się liczy i poszedł $$$$
0
@Kapitan hawk prawie nigdy się nie zgadzam z Tobą...ale teraz ????????
2
@Robert1603 lewe kolano przeprost widzialem
0
@KapitanMulti a kiedyś mówił,że w Barcelonie to i za darmo może grać:))
1
Komentarz usunięty
0
@okiemtypera_lucaxx95
Spotkanie: Urugwaj - Kolumbia 6 i więcej kartek plus czerwona
1
@Arden powinni za aktorstwo zawiesic jeden pausy,to by się odechciało....
0
Gdzie moge sprawdzić czy zawodnik jest zagrozony meczem przerwy za kartki ...myślę o meczu Francja-Portugalia?
0
@NeroTFP1 tyle razy wkurzył,że nie dziw się i jeszcze decydującą bramę w 93' to będzie aktywnie;)
0
Ciekaw ile poszło kasy wpi... u mnie 250zl...ale rekordziści na pewno konkret
0
@Kapitan hawk ty swoje a ja swoje... Każdy w życiu szuka,robi co chce ,ale ja mam polewkę, że Ty poświęcasz tyle czasu, szukając podszywek i ciekaw czy w swojej pracy masz podobną robotę. Bez pozdrowienia.
0
@Amidamaru tylko widocznie tyle mu zostało...kompleks
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
@NeroTFP1 Mam paru znajomych co nie piją na imprezie..i sie dobrze bawią:)
Ja pijak weekendowy... ale miałem przerwe z 3miesiace i dopiero uświadomiłem sobie jaka dluga jest niedziela hhhehe:)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Muevertigo On jest wszedzie i wszystko wie:) uważaj tutejszy pegasus białych :))