0

ktoś oczytany mógłby doinformować mnie, kiedy jest losowanie 1/8?
16.12 o godz. 12.00 to poprawna data?

0

po czym wnosisz?

0

sfrustrowany jestem jak każdy wczorajszym wynikiem, chcę zapomnieć o tym meczu, dlatego moje pytanie dotyczy już kolejnego
czy ktoś mocno poinformowany wie, czy można gdzieś na NC+ zobaczyć mecz CDR w najbliższy piątek?

0

przepraszam, że nie na temat,
Panowie, ale musimy wygrać, aby nie oglądać meczu na necie, a Chelsea blisko

głosujcie!
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

przepraszam, że nie na temat,
Panowie, ale musimy wygrać, aby nie oglądać meczu na necie, a Chelsea blisko

głosujcie!
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

wydaję mi się, że obarczyć bardziej za stratę bramki należy Alvesa, niż samego "strzelca", Gerard po prostu nie miał szczęścia, za to Dani nie dał sobie rady w pojedynku z Kaka

zastanawia mnie jak redakcja liczy choćby odbiory, liczba 8 przy Busim nijak się ma do poprzedniego artykułu dotyczącego statystyki z meczu
"Busi był również tym, który zanotował najwięcej odbiorów (15). "

Oceny najlepszych graczy meczu jak najbardziej trafne
mocno wyróżniali się Masche Neymar i Busi
ocena messiego adekwatna do udziału w samym wyniku

0

pytanie dla mocno zorientowanych

Pan Brau to osoba ze zdjęcia i tym samym jedna z osób, która dostała największe owację na PGE Arena?

To ten sam człowiek, który rozgrzewał Jose Manuela?

0

destro jak już chcesz mojej opinii szerszej to powiem tak, bardzo lubię "zerkać" na ustawienia w danych momentach, lub co się dzieje w sektorach boiska, które w danej chwilii są po za grą

widziałem nie raz, po przejęciu (zazwyczaj Busiego) momentalnie ustawioną obronę Milanu przed nami 4-3
zwolnienie tempa przez Xaviego/Inieste itd i po kilku sekundach zdarzały się nawet dwie linie w ilościu 4-5 ustawione bardzo blisko siebie,
masz rację, nie dało się niezauważyć jak szybko ACM zmieniał ustawienie z obronnego na "autobus", a my nie potrafiliśmy temu zapobiec i czymś zaskoczyć
ale do czego dąże, to nie zrozumienie przeze mnie, że po każdym meczu głównym winowajcą jest Xavi, skoro on często nie ma komu rzucić otwierającej piłki, brakuję zazwyczaj 9, a skrzydłowi nie nadąrzają schodzić do środka, lub są przyklejeni do linii bocznej

0

powtarzam się ponownie,
komu on te piłki ma zagrywać, przeanalizuj ponownie mecz, i zobacz ile znajdziesz sytuacji, gdzie faktycznie akcja została zatrzymana, podczas gdy ktoś w tempo wychodził na pozycję

nikt nie widzi, że biegał znacznie więcej do piłki niż choćby iniesta?

0

jeszcze będziesz wzdychał jaki to Neymar nie jest zajebisty

ze skrajności w skrajność po zwycięstwie, póżniej po stracie pkt

0

człowieku co ty oczekujesz od Xaviego?
komu on te piłki ma zagrywać jak 9 ciągle cofnięta, skrzydła często mocno przyklejone do lini bocznej
ciągle biadolenie o zwalnianiu tempa gry przez generała, a co ma na ślepo piłkę rzucać w pole karne?

0

xavi słabo?
iniesta dobrze?
jak ktoś proponuję inieste w pierwszym składzie na real to myślę sobie, że oglądam ostatnio chyba inne mecze,

0

również widzę Cesca w pierwszym
na tą chwilę Iniesta powinnien siedzieć na ławce

0

nie mogę już czytać negatywnych komentarzy w stronę Xaviego,
czy wszyscy oglądają te same mecze? warto zwrócić uwagę, że jest prawie cały czas pod grą, jeden z najbardziej aktywnych zawodników,
odnośnie jego niebanalnych prostopadłych piłek? może warto zwrócić uwagę, że zazwyczaj to nie ma po prostu komu zagrać, a nie tylko powtarzać w kółko, że Xavi to cień samego siebie, który zapomniał jak zagrać otwierającą piłkę

odnośnie Songa, jestem jego wielkim zwolennikiem, chciałbym żeby częściej grał, wczoraj również widziałem go w pierwszym składzie, ale trzeba dzisiaj się zamknąć, ponieważ Busi zagrał mecz bliski ideału

0

ciekaw jestem czy znajdą się osoby, które zaproponowały by taki skład jak jak lub podobny

bramka - ofc valdes
po - alves - jest już miejmy nadzieje wystarczający wypoczęty, aby zagrać 90min dziś i w sobotę
śo - bartra - najlepsza forma wśród obrońców - dobrą formą dzisiaj zasłuży na pierwszy skład w sobotę
śo - pique - jeśli jest w stanie zagrać dziś i w sobotę 90min, to powinnien zagrać, ew. zejść w drugiej połowie
lo- adriano
śpd - song - wydaję się być w odpowiedniej formie na milan, przyda się jego siła, busi powinnien odpocząć przed realem
śp - iniesta - nie widzę go w pierwszym składzie na real, dlatego dzisiaj powinnien zagrać
śp - roberto - wierzę w niego, że jest w stanie zagrać dobry mecz mimo, że przeciwnikiem będzie ACM, xaviemu i cescowi przyda się odpoczynek, któryś z nich może wejść w drugiej połowie
pn - sanchez - odpoczywał na weekend, dlatego zapewne nie tylko ja liczę na jego wysoką formę dzisiaj oraz w sobotę
śn - messi - myśle, że jeste w stanie wyjść w pierwszym składzie, jeśli nie to sanchez na 9
ln - tello - kolejny raz chciałbym go zobaczyć, ew. pedro

skład z dużą dozą świeżości i rotacji, lecz dla mnie zwycięstwo nie jest najważniejsze dzisiaj, liczyły się 3pkt w Pampelunie oraz w meczu z Realem, dlatego prrzyda się nie którym odpoczynek, przede wszystkim Neymarowi
mimo słabszej 11stki i tak jest realne zwycięstwo,
w LM mamy dwa zwycięstwa, nie wątpie w wyjście z pierwszego miejsca, a mecz z realem musi być wygrany

0

ostatnia nadzieja dla Montoy'i bo jak nie teraz to kiedy?

0

mi również nie działa, zastanawiam się tylko czy jak kupię pełną wersję gry to będzie taki kwas... w tamtym roku z oryginalną pełną wersją męczyłem się dwa dni, żeby zadziałało

0

popieram!

0

chyba się w dupie poprzewracało,
dopiero będzie stał na 9 bez żadnego ruchu..

0

a przypominasz sobie czasy, kiedy cules nie wyobrażało sobie FCB bez Cruyffa, Figo,
Rivaldo, Kluiverta, Ronaldinho ??
niestety taka kolej rzeczy, za nim Xavi odejdzie, być może Roberto będzie już rządził w środku pola

celowo wymieniłem takie nazwiska, bo moje pierwsze rozterki rozpoczeły się od Rivaldo i Kluiverta :P

0

otóż to!

0

nie rozumiem podwyższania pensji, tylko dlatego, że przyszedł Neymar, który dostaję grubą kasę, na siłe utrzymywanie nie których osób w danym miejscu w hierarchi płacowej, doprowadzi, do podwyższania każdemu po kolei zarobków.. i za rok lub dwa nie usłyszymy, że stać nas na dobrego ŚO tylko nie było takiego dostępnego, tylko usłyszymy, że nas nie stać na kolejny transfer..

ps. Iniesta nie zdązył za pewne nawet pomyśleć, że należy mu się podwyżka

0

NeymarJ
nie przesadzaj, że Masche to zły transfer, ciekawe kto by grał za niego w tym poprzednim sezonie gdy Puyol się leczył, obiektywnie patrzać należy mieć na uwadze nie jeden jego błąd wręcz amatorski, ale również, że nie w jednym meczu był ostoją obronny przy zaspanym Pique,
również na plus jego przystosowanie się do nowej pozycji w momencie kiedy drużynie brakowało solidnego ŚO
co do Songa, uważam, że chłopak jest bardzo potrzebny drużynie, tylko nie kiedy nie wykorzystuję się jego atutów, czyt. przede wszystkim siła

0

powtórzę się, ale mam nadzieję, że Montoya i Song dostaną swoję minuty w sobotę,

0


naprawdę uważacie, że motto Więcej niż klub równa się rozpierdalania pieniędzy w każdą stronę? finansowanie każdego i każdej sprawy?
a za co klub by funkcjonował?
widocznie był jakiś zapis w kontrakcie/być może Abidal ma rację,
ale nie pierwszy raz ktoś neguję motto klubu tylko dlatego, że FCB nie rozdaję każdemu kasy na cele charytatywne
chyba nie którym myli się klub, który musi zarabiać na siebie, abyśmy mogli cieszyć się sukcesami z organizacją czysto charytatwyną

0

poczekajmy do powrotu meczy klubowych, w ciągu 3 tyg rozegramy 6 spotkań,
rotacje są w mojej opinii nie uniknione..
i miejmy nadzieję, że każdy dostanię swoją szanse

0

jak dla mnie
Montoya Masche Pique Adriano Tello powinni wyjść w pierwszym składzie na Seville ze w zględu na odpoczynek
przy korzystnym wyniku Bartra zmienia, któregoś z ŚO,

0

szczęście, że Tata rotuje składem..

0

dodam jeszcze, że przy korzystnym wyniku wchodzi, Roberto i Montoya

0

strzały z daleka tego brakuję najbardziej,
na siłę szukanie Messiego, w momencie gdy można zaje^^ć,
przede wszystkim Fabs, miał kilka piłek na nodze, a zamiast strzału akcja kończyła się stratą bo kombinowało na siłę pomimo, że akcja toczyła się już w 16..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?