0

nie jestem pewny co do pozycji 4, być może swieży Song ze swoją siłą to lepsze rozwiązanie,
przekonamy się w środę

0

dobrze powiedziane,
będzie płacz i zgrzytanie zębów jak niektórzy zrozumieją, że wysoka wygrana z Levante i męka Realu nie jest równa wygraniu La Ligi

poczekajmy, aż spotkamy się z mocniejszym rywalem,
i zachowajmy nieco respectu dla Madrytu bo w Gran Derbi może być różnie

0

granie, aż tak wysoko z takim pressingiem jest również ryzykowne,
przy rywalu z wyższej piłki, np Real gdy jest w formie, jego przenoszenie ciężaru gry z własnej połowy na połowe rywala jest strasznie syzbkie,
pressing może nic nie pomóc, a wykazać będzie musiała się obrona,
pomimo wysokiego wyniku, na ocene FCB trzeba poczekać,
formę zweryfikuę lepszy rywal
a konieczność sprowadzenia obrońcy uważam za obowiązujące, pomimo wczorajszej gry

0

a wcześniej jeszcze na liśćie GK był Reina, Canizares

0

mecz nie jest przypadkiem o 23.00?

0

nic dodać nic ująć

0

no i tego się boję, bo drugi Pique to nam nie bardzo potrzebny,

0

bardzo dużo czytam komentarzy, aby ściągać Sakho
zastanawiam się, bo szczerze nie widziałem jego meczy czy to odpowiedni profil?
ktoś może krótko go scharakteryzować?
rozumiem, że jego atutem jest przede wszystkim szybkość?

0

Po prostu nie czytaj art. o Pepie jeśli uważasz, że są to dla Ciebie zbędne informację
weź pod uwagę dużo osób ma ochotę czytać o nim,

0

chyba coś ci się pomyliło z tym Grygerą bo Messi doznał kontuzji po ataku Tomáša Ujfaluši'ego

0

Chetnie poczytal bym jakas ksiazke o tamtych czasach, poczatkach FCB, o mękach z Gen. Franco i i przekretach Madrytu,
ktos cos poleci ?

0

Ku**a zacina mi sie mniej niz na City ale dalej trAgedia, komentarz mnie wiec moze tez obraz ci wariuje

0

Ponawiam pytanie canal + gol strasznie sie zacina co zrobic zeby mecz obejzec

0

Czy ma tez ktos problem z canal+ gol? Strasznie sie zacina. Co moge zrobic?

0

Pytanie mam czy maja CYFRE + oraz CYFROWY POLSAT obejze gdzies mecz na zagranicznych kanalach

0

podbijam do standardowego pytania do kolegi poniezej

0

poczucie humoru masz niezle -.-

0

wszyscy co napisali te dowcipy na real poprawili mi na maxa humor ! podajcie wiecej bo sa genialne ;d;d;d

0

przepraszam ze poza temat ale trapi mnie jedna rzecz o Afellay'u

skoro on gral to w LE to nie moze grac w LM

czy to te rozgrywki nie sa w jednym przepisie ?

0

mam nadzieje ze real odpanie bo jesli tak byloby ze 4x w kwietniu to ja nerwowo nie wytrzymam...

0

Ujfalusi

ludzie wiedza co z toba zrobic

0

palson

od marca nie ogladalem meczy na goltv

a dzisiaj musze ogladac na kompie mecz i mam pytanie

czy na goltv dalej komentuje ten przez@jebisty dziadek ?

0

zawszebarca

piszac to myslalem np o Eto'o

Ibra przyszedl do barcy z wyrobiona renoma i nadzieja i dostal na starcie miano 9 inna sprawa taka ze gdyby ibra zasluzyl na kwote wydana nie mowiac juz o numerze to napewno nie strzelal by teraz bramek realowi w lidze mistrzow tylko w La liga :D :D :D

a bojan ani nie zasluzyl ani narazie nikt nie moze od niego oczekiwac ze w nastepnym sezonie bedzie walczyl o krola strzelcow

0

na numer 9 trzeba sobie zasluzyc ;]

niech chlopak zacznie strzelalac bramki na stale pierwszy sklad wywalczy to bedzie biegal z 9

o ile nie spelnia sie nie ktorych przepowiednie o cudownym transferze nowej 9 o polnocy

kto wie

jak dla mnie - przydal by sie ktos

0

que aprenguin

świete słowa i nic wiecej dodac

0

lukasoon15

molgbys juz czegos nie wykrakac na poczatku sezonu ? ;)

0

FCB_dimiC

dokladnie!

0

Jaro88

Bog/ Los lubi trzymac za slowo, abysmy przez ciebie nie cierpieli

lec do kosciola ;p z kasa

0

a jeszcze kamil~~ co do twoich słow to klub taki jak barcelona jest miejscem gdzie sentymentalizm istnieje to tak dla twojej swiadomosci

to nie jest real gdzie pozbywa sie pilkarzy bez szacunku i traktuje jak nie wiadomo co

0

Ale za to jaki byl , co zrobil dla naszego klubu nalezy mu sie wielki szacunek, i wspominac go trzeba cieplo ,a jesli ma odejsc to trzeba go pozegnac z wielkim szacunkiem i podziekowaniem za wiele laat jego zycia ktore oddal po to bysmy mogli sie cieszyc z gry FCB i wygranych,

a ty teraz probojesz sie bronic jakimis smiesznymi argumentami...

Za co to zrobil i jak grał nie ma mowy aby on byl wyzywany

a jesli ktos tak robi to jestem sam zerem albo naparwde sezonowiec

wiec przestan juz wiecej pisac...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?