0

cieszy mnie squad bardzo, ciekaw jestem postawy toure a przedewszystkim jeffrena i bojana ;]

chcialbym zobaczyc jeszcze chygre a co do henrego to mam watpliwosci czy on cos nam pomoze w tym sezonie jeszcze

0

tylko po czesci ?

0

Pytanie z innej beczki,

potrzebuje bardzo sciagnac mecz Barcelony Z chealsy z tamtego sezonu co św Andrzej Iniesta nam awans dal

oraz

final pucharu krola z tamtego sezonu

jesli ktos wie skad moge sciagnac to bede bardzo wdzieczny!

info prosze pisac na gg

3582236

z gory dzieki

0

Po raz drugi pisze ?

Z prosba aby ktos na tej strnie zajal sie informacjami na temat

grraczy ktorzy sa wypozyczeni, w tym sezonie.

Takie informacje na temat formy Hleba Caceresa Henrique Keirrsona, byly by bardzo trafnymi art, i kibice FCB napewno czytali by z zaciekawieniem.

Co na to team fcbarca.com ?

0

Chcialbym napisac cos nie na temat,

chce zapytac czemu na stronach barcelony nie ma cotygodniowych raportow na temat zawodnikow wypozyczonych do innych klubow.

Hleb? Henrique? Keirsson? Caceres? itp

przydalo by sie wiedziec jak oni graja , wkoncu moga za rok grac u nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?