smurfsoles2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Yoshi94 wlasnie wpadłes na liste podszywko. Od teraz uważaj ;)
1
@Oskar00 Własnie wpadłes na listę.. Najlepsze jest to że to fani Barcelony którzy piszą tylko o Realu/Ronaldo. Ale tak jak mówisz, to odpad który ma smutne życie
17
@LeoMessiah i po podaniach/wrzutkach kolegów.
0
Komentarz usunięty
0
@Sysia11 W Lidze Mistrzów
1
Komentarz usunięty
5
@Djzordon wydaje mi się ze 3-3 z Hiszpanią to jego Hat trick? Czy nie pasuje pod narrację? Albo 2 bramki Francji. Tu masz pierwsze z brzegu
3
@Grzbiet tu jest paru takich zaślepionych nienawiścią do Ronaldo i każdego klubu w którym gra lub grał + Portugalii.
5
@Sysia11 jak nie przedryblował 5 przeciwników bez asysty to nie zaliczamy? :O
0
@tomek8756 jest normalnie
2
@Oskar00 cooo? weź powtórz
0
@Djzordon jaki kurs na to? Bo widze że ty bardziej antyfan Realu niz fan Barcelony
1
@arasz1819 no chłopie Twoj klub w najlepszym wypadku cudem uniknie bankructwa i degradacji, a Ty sie przejmujesz ze Real nie sciagnał Mbappe o ktorym marzył? Te pieniądze dalej są i będą, czy Mbappe przyjdzie czy nie, bo jeśli gdzies pojdzie to więcej niż pewne ze do Realu. A jak nie, to te ogromne pieniądze pojdą gdzies indziej ;) Na pewno nie na De Jonga lub Mandziukicia ;) Masz nową '9' , ciesz się ;)
1
@puyol_presidend5 Totki nawet w Lidze Europy nie grają mordo ( chociaz jesli chodzi o ich poziom to wrzuciłbym ich szczebel wyżej)
0
@RichardWinters nie tlumacz mu, ten gosc na tym forum nawet nie pisze o swoim klubie, tylko szpilki w Real ;) podchodzi pod schorzenie
0
@arasz1819 31 + add onsy zapłacili za chłopaka 18 letniego. To tak nawiasem, żeby Ci do zakompleksionej narracji pasowało ;)
Wirtualne pieniądze z audeytem na plus? Real miał czystą gotówke 120mln przed sprzedażą Varana 40 + add onsy i Odeegarda30/35 + add onsy, to policz sobie,synku :) 160mln plus, na teraz ;) Ale no cóż, jakoś sobie trzeba odbić. Rozumiem leczyć kompleksy po tym co się dzieję, ale racjonalnie.
0
@arasz1819 to spoko zostaje 180 na czysto na inne wzmocnienia + Bale/Isco/Marcelo out za rok. Jak tam w Katalonii zbeiranie na De Jonga idzie? :D
1
@macio_944 no a w sumie co mu zostało? ;d
0
@meteo100 moze byc tak ze bedzie walka o 3-4 miejsce, Depay ogromną robotę bedzie robił. Ale bardziej zmierzam do tego, że nie ma wyjscia chyba innego niż "odcedzenie" całego ogródka z chwastów i sianie na nowo. Moze to potrwa kilka lat, chyba że odpalą młodzi i przyjdzie kumaty trener ;)
1
@meteo100 Wydaje mi się, że skoro odszedł Messi, to Laporta sprząta cały ten syf już po całosci. Szybsza i mocniejsza rewolucja, z Griezmanem czy bez i tak raczej sezon/sezony przejsciowe, przynajmniej w LM.
1
@FafitFCB Emerson Loyal
0
@Mizander bardziej życzeniowo niż racjonalnie piszę, no ale cóż ;) Ja nie wierzę w to okienko, prawdopodobnie styczeń siądą do rozmów
0
@Kinginiesta Jeden i drugi, ma profil odwrotny, niż kluby w których grają. Genialny swap by to był
0
@Vebrol skąd info i jaki tier?
2
@Woland10 aaaa to płaci się za ładne gole wiecej. Już rozumiem :) tu juz nie ma ratunku
0
@Woland10 Co mam czytać z internetu, skoro Allegri nie widział dla Ronaldo miejsca i mówił to juz 3 lata temu, chcąc zrobić Dybale głownym odnośnikiem gry ofensywnej druzyny. Możesz sobei tak uważać, ale jestes w mniejszości. Facet ma za kilka miesięcy 37 lat, taka cena ( 15 + 8 bodajże ) to jest i tak precedens. Ale grunt, że się na tym znasz, to muszę schowac głowe w piasek ^^
6
@Woland10 jak dla Ciebie przecietny piłkarz zostaje Królem Strzelców EURO i Seria A, to tutaj już Ci nie pomogę
0
@Woland10 to poczytaj o amortyzacji + polecam zaznajomić się z sytuacją ( czyt. Juve też chciało go sprzedać, a biorąc pod uwagę jego pensję, kwota transferu nie mogła być duża. Porównaj też ile oboje zarabiają, Bklasowy znawco
0
@DaPidejpi techniki?
0
@Majkel12 nie czytaj gościa, na 10 postów 8 to kompleks Realu