0

@Yoshi94 wlasnie wpadłes na liste podszywko. Od teraz uważaj ;)

1

@Oskar00 Własnie wpadłes na listę.. Najlepsze jest to że to fani Barcelony którzy piszą tylko o Realu/Ronaldo. Ale tak jak mówisz, to odpad który ma smutne życie

17

@LeoMessiah i po podaniach/wrzutkach kolegów.

0

Komentarz usunięty

0

@Sysia11 W Lidze Mistrzów

1

Komentarz usunięty

5

@Djzordon wydaje mi się ze 3-3 z Hiszpanią to jego Hat trick? Czy nie pasuje pod narrację? Albo 2 bramki Francji. Tu masz pierwsze z brzegu

3

@Grzbiet tu jest paru takich zaślepionych nienawiścią do Ronaldo i każdego klubu w którym gra lub grał + Portugalii.

5

@Sysia11 jak nie przedryblował 5 przeciwników bez asysty to nie zaliczamy? :O

0

@tomek8756 jest normalnie

2

@Oskar00 cooo? weź powtórz

0

@Djzordon jaki kurs na to? Bo widze że ty bardziej antyfan Realu niz fan Barcelony

1

@arasz1819 no chłopie Twoj klub w najlepszym wypadku cudem uniknie bankructwa i degradacji, a Ty sie przejmujesz ze Real nie sciagnał Mbappe o ktorym marzył? Te pieniądze dalej są i będą, czy Mbappe przyjdzie czy nie, bo jeśli gdzies pojdzie to więcej niż pewne ze do Realu. A jak nie, to te ogromne pieniądze pojdą gdzies indziej ;) Na pewno nie na De Jonga lub Mandziukicia ;) Masz nową '9' , ciesz się ;)

1

@puyol_presidend5 Totki nawet w Lidze Europy nie grają mordo ( chociaz jesli chodzi o ich poziom to wrzuciłbym ich szczebel wyżej)

0

@RichardWinters nie tlumacz mu, ten gosc na tym forum nawet nie pisze o swoim klubie, tylko szpilki w Real ;) podchodzi pod schorzenie

0

@arasz1819 31 + add onsy zapłacili za chłopaka 18 letniego. To tak nawiasem, żeby Ci do zakompleksionej narracji pasowało ;)
Wirtualne pieniądze z audeytem na plus? Real miał czystą gotówke 120mln przed sprzedażą Varana 40 + add onsy i Odeegarda30/35 + add onsy, to policz sobie,synku :) 160mln plus, na teraz ;) Ale no cóż, jakoś sobie trzeba odbić. Rozumiem leczyć kompleksy po tym co się dzieję, ale racjonalnie.

0

@arasz1819 to spoko zostaje 180 na czysto na inne wzmocnienia + Bale/Isco/Marcelo out za rok. Jak tam w Katalonii zbeiranie na De Jonga idzie? :D

1

@macio_944 no a w sumie co mu zostało? ;d

0

@meteo100 moze byc tak ze bedzie walka o 3-4 miejsce, Depay ogromną robotę bedzie robił. Ale bardziej zmierzam do tego, że nie ma wyjscia chyba innego niż "odcedzenie" całego ogródka z chwastów i sianie na nowo. Moze to potrwa kilka lat, chyba że odpalą młodzi i przyjdzie kumaty trener ;)

1

@meteo100 Wydaje mi się, że skoro odszedł Messi, to Laporta sprząta cały ten syf już po całosci. Szybsza i mocniejsza rewolucja, z Griezmanem czy bez i tak raczej sezon/sezony przejsciowe, przynajmniej w LM.

1

@FafitFCB Emerson Loyal

0

@Mizander bardziej życzeniowo niż racjonalnie piszę, no ale cóż ;) Ja nie wierzę w to okienko, prawdopodobnie styczeń siądą do rozmów

0

@Kinginiesta Jeden i drugi, ma profil odwrotny, niż kluby w których grają. Genialny swap by to był

0

@Vebrol skąd info i jaki tier?

2

@Woland10 aaaa to płaci się za ładne gole wiecej. Już rozumiem :) tu juz nie ma ratunku

0

@Woland10 Co mam czytać z internetu, skoro Allegri nie widział dla Ronaldo miejsca i mówił to juz 3 lata temu, chcąc zrobić Dybale głownym odnośnikiem gry ofensywnej druzyny. Możesz sobei tak uważać, ale jestes w mniejszości. Facet ma za kilka miesięcy 37 lat, taka cena ( 15 + 8 bodajże ) to jest i tak precedens. Ale grunt, że się na tym znasz, to muszę schowac głowe w piasek ^^

6

@Woland10 jak dla Ciebie przecietny piłkarz zostaje Królem Strzelców EURO i Seria A, to tutaj już Ci nie pomogę

0

@Woland10 to poczytaj o amortyzacji + polecam zaznajomić się z sytuacją ( czyt. Juve też chciało go sprzedać, a biorąc pod uwagę jego pensję, kwota transferu nie mogła być duża. Porównaj też ile oboje zarabiają, Bklasowy znawco

0

@DaPidejpi techniki?

0

@Majkel12 nie czytaj gościa, na 10 postów 8 to kompleks Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?