smurfsoles2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pilka_jest_okragla Dobrze napisane. Niestety większość narzekających, nie ma o tym pojęcia, bo w FMie czy FIFIE tak mozna zrobić ;)
2
@ptrx no ale piszesz ze slepy by strzelil barcelonie hattrika? Kurde, ale ma chłop farta, ze akurat jemu sie udało ;d ten sam co jest królem strzelcow swojej ligi 3x z rzedu i ładuje bramke w Finale Mistrzostw Swiata w wieku 19 lat. A tylko szybko biega! No powiem ci duzo wiesz o piłce ;d
0
@ptrx czyli co mecz ktos ładuje hattrika barcelonie w LM? Ty no mocny towar ;d
0
@barcelonaLM aaa to 1v1 grali? ty no nieźle. Ile meczow ma Lenglet?? ze 100? i Co mecz ktos hattrika ładuje?
18
@ptrx błazen zapakował hattrika na camp nou tak nawiasem
0
@Bykunn Wątpie by on odczuł takie 160 mln. Tu bardziej chyba chodzi o sam fakt, potencjalnego, wypuszczenia takiego piłkarza za darmo. Opinia publiczna/kibice by ich wyśmiali
0
@Firestone Ego to akurat wartosc dodana w tej dyscyplinie. Tacy gracze chcą się polepszać, nie stać w miejscu ( via Hazard, poniekąd)
1
@Colon jeszcze chodzi o lepsze filmi w ktorych grał? Kevin.
Jesli chodzi o poziom aktorski?Kevin.
Kogo bardziej lubie? Kevin.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@szkutnik91 mówią o kwocie 40+ wiec Real tak czy siak czysty dobry zarobek. Szkoda Odeegarda mi osobiscie bo umiejetnosci niesamowite, ale psychika i głowa nie nadążają.
0
Komentarz usunięty
0
@MaTt_BarcaFan niesamowite 13 pucharów w kontrowersjach! 30 + mistrzostw :D moglbys w TVP pracować, do propagandy jak znalazł
0
@sergio5 Niesamowity wynik, biorąc pod uwagę jak "kontuzjogenny" to zawodnik
0
@MaTt_BarcaFan Ze maja 13 pucharów? No faktycznie beka :D
Przeczytaj wczorajszy audyt jeszcze raz i możesz redagować swój wpis ;)
5
@LuisSalvano serio nei wyczułeś tutaj ironii/fake info? :(
1
Komentarz usunięty
0
@FafitFCB tak Ci mówili?
0
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk w sensie jak? Odpowiadam na Twoj post, co w tym złego? Czy to już takie kompleksy wieczne sie znowu wylewają?
4
@Oskar00 przede wszystkim, nie widac kalkulacji i po bramce na 1-0 wycofanie się. Szukali 2/3 bramki, po 3-1 rezerwowi szukali 4, a to ogromna różnica
4
@Kapitan hawk czyli jak jestem 12 dni w serwisie, to mam nie komentować głupot? Ok. To po jakim czasie moge coś napisać? 3 miesiace? Daj info na priv zebym wiedział
0
@Ratamahatta ???? Brak Ramosa/Varana/Carvajala/Marcelo(Mendy)/Kross to masz pół składy "niemal inne". Troche brednie
1
@Kapitan hawk u mnie ..ujowo, to chociaż niech somsiad tez ma źle
0
@Cwaniak4 tak jak wiekszosc "kibicow" Barcelony będą mieć wieczny Kompleks Ronaldo i Portugalii ;)
0
@LuisSalvano Ma swoje granice bo go kładzie nawet podmuch wiatru ;) podobna kategoria co vidal,suarez i neymar, ciezko by ktos taki groził smiercią :)
0
@LuisSalvano Alba za to jest mega zrównoważony ;)
0
konto na stronce PeeSŻe juz zrobione??