3

@Pilka_jest_okragla Dobrze napisane. Niestety większość narzekających, nie ma o tym pojęcia, bo w FMie czy FIFIE tak mozna zrobić ;)

2

@ptrx no ale piszesz ze slepy by strzelil barcelonie hattrika? Kurde, ale ma chłop farta, ze akurat jemu sie udało ;d ten sam co jest królem strzelcow swojej ligi 3x z rzedu i ładuje bramke w Finale Mistrzostw Swiata w wieku 19 lat. A tylko szybko biega! No powiem ci duzo wiesz o piłce ;d

0

@ptrx czyli co mecz ktos ładuje hattrika barcelonie w LM? Ty no mocny towar ;d

0

@barcelonaLM aaa to 1v1 grali? ty no nieźle. Ile meczow ma Lenglet?? ze 100? i Co mecz ktos hattrika ładuje?

18

@ptrx błazen zapakował hattrika na camp nou tak nawiasem

0

@Bykunn Wątpie by on odczuł takie 160 mln. Tu bardziej chyba chodzi o sam fakt, potencjalnego, wypuszczenia takiego piłkarza za darmo. Opinia publiczna/kibice by ich wyśmiali

0

@Firestone Ego to akurat wartosc dodana w tej dyscyplinie. Tacy gracze chcą się polepszać, nie stać w miejscu ( via Hazard, poniekąd)

1

@Colon jeszcze chodzi o lepsze filmi w ktorych grał? Kevin.
Jesli chodzi o poziom aktorski?Kevin.
Kogo bardziej lubie? Kevin.

2

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@szkutnik91 mówią o kwocie 40+ wiec Real tak czy siak czysty dobry zarobek. Szkoda Odeegarda mi osobiscie bo umiejetnosci niesamowite, ale psychika i głowa nie nadążają.

0

Komentarz usunięty

0

@MaTt_BarcaFan niesamowite 13 pucharów w kontrowersjach! 30 + mistrzostw :D moglbys w TVP pracować, do propagandy jak znalazł

0

@sergio5 Niesamowity wynik, biorąc pod uwagę jak "kontuzjogenny" to zawodnik

0

@MaTt_BarcaFan Ze maja 13 pucharów? No faktycznie beka :D
Przeczytaj wczorajszy audyt jeszcze raz i możesz redagować swój wpis ;)

5

@LuisSalvano serio nei wyczułeś tutaj ironii/fake info? :(

1

Komentarz usunięty

0

@FafitFCB tak Ci mówili?

0

Komentarz usunięty

1

@Kapitan hawk w sensie jak? Odpowiadam na Twoj post, co w tym złego? Czy to już takie kompleksy wieczne sie znowu wylewają?

4

@Oskar00 przede wszystkim, nie widac kalkulacji i po bramce na 1-0 wycofanie się. Szukali 2/3 bramki, po 3-1 rezerwowi szukali 4, a to ogromna różnica

4

@Kapitan hawk czyli jak jestem 12 dni w serwisie, to mam nie komentować głupot? Ok. To po jakim czasie moge coś napisać? 3 miesiace? Daj info na priv zebym wiedział

0

@Ratamahatta ???? Brak Ramosa/Varana/Carvajala/Marcelo(Mendy)/Kross to masz pół składy "niemal inne". Troche brednie

1

@Kapitan hawk u mnie ..ujowo, to chociaż niech somsiad tez ma źle

0

@Cwaniak4 tak jak wiekszosc "kibicow" Barcelony będą mieć wieczny Kompleks Ronaldo i Portugalii ;)

0

@LuisSalvano Ma swoje granice bo go kładzie nawet podmuch wiatru ;) podobna kategoria co vidal,suarez i neymar, ciezko by ktos taki groził smiercią :)

0

@LuisSalvano Alba za to jest mega zrównoważony ;)

0

konto na stronce PeeSŻe juz zrobione??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?