smurfsoles2
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2021
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MeMyselfAndI alternatywne wersje Sergiego ROberto ;)
0
@Ronmes beda chcieli go za darmo podpisac ( plus premie i prowizje, ale nijak sie to ma do 200 mln czy tam 170/180 jakie były odłozone)
1
@Pewex glupszego porownania dawno nie widziałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Coutinho007 barcelona ma 1 strzał i 1 celny, do czego zmierzasz?
0
@PatrychoO przeczytaj co tam napisałem. GOAT jako '9'. I nie porownuje go do Messiego bo z jakiej racji? Ja mam innego GOAT'a
0
@PatrychoO GOAT to opinia subiektywna, kazdego indywidualnie. Dla mnie GOAT piłce/koszu/F1 bedzie inny od reszty, jeśli chodzi o Lewego to w tej epoce jest najlepsza '9' dla mnie w historii ( Cristiano i Messiego nie wliczam do '9')
Jak grał Pele/G.Muller nie pamietam, ale biorąc pod uwagę jaki byl futbol kiedys a jaki jest teraz, do tego ile osób grało kiedys w piłke, a ile teraz to tak, Lewy moze byc najlepsza '9' w Historii. Subiektywna opinia ;)
2
@PatrychoO pod względem 9 na pewno jeden z najlepszych w Historii bez dwóch zdań. I piszę to pomimo faktu, że nie lubię tej naszej propagandy i sztucznego wywyższania, każdego Polaka który się gdzies w czymkolwiek wybija.
0
@Rust_Cohle widze masz pojecie jak ta gra i Ratingi działają. Szacun
0
@bixmix Dość powiedzieć, że w ostatnim sezonie, gdyby nie Ronaldo to Juve nie grałoby w LM.
0
@AmigoBlancos Mocno się bawisz, tak po kursie 1,14 na oko :)
0
@Cvzx aż smiechłem na głos :D ale no to prawda, Aguero i Jesus razem na ławie i KDB na szpicy na fałszywej '9'. Złoto
0
@Cobra303 to działa w dwie strony, zalezy jaką obierzesz narracje :)
0
@smurfsoles2 ale tak jak niektórzy wyżej pisali, często to sprawa indywidualna. Ja po 3 tygodniach odłozyłem kule i prowadziłem auto już normalnie, a do sportu nei pozwolą mi wrócić przez pół roku conajmniej. Dobrego fizjo trzeba sobie ogarnąć ( chociaż podejrzewam ze juz takiego masz). Polecam tez zrobic testy sprawnościowe na sprawdzenie siły jednej i drugiej nogi, na specjalnej maszynie.
0
@Amadeo1996 Sam jestem 3 miesiace po Rekonstrukcji, z tym że u mnie ACL. Pół roku jeśli chodzi o prace taka fizyczną, to na pewno. Ja do sportu żeby wrocic potrzebuje okolo 6/7 miesiecy również.
1
@ann_ann Nie pisz tutaj takich rzeczy, bo tutaj połowa ma kompleks Ronaldo.
0
@LuismessiJr City ewidentnie szukało '9'.
2
@Kapitan hawk Sam ciągnął ten zespół, szczegolnie w ostatnim sezonie. Biorąc pod uwagę ich kadrę i to że przed Ronaldo był Allegri, a potem wynalazki na ławce trenerskiej
0
@Worny i to działa w dwie strony niestety, bo takie kwiaty rowniez na RM.pl.
0
@szkutnik91 biorac pod uwagę 200 mln odłozone teraz, a za rok koncza sie kontrakty Marcelo/Isco/Mariano/Bale, to w samych tych pensjach bedzie kolejne kilkadziesiat MLN
0
@szkutnik91 Ekhm Alba ekhm
0
@BARCA1899Messi to 2 druzyny w grupie to grupa śmierci? Ty no mocne
1
@AmigoBlancos każdy Twój post to jest totalny cringe dla mnie osobiście...
0
@Sysia11 ta Superliga jest bardziej potrzebna zbakrutowanemu klubowi o pewnej dumnej nazwie, niż Realowi. Ale nikt Ci nie broni mieć wlasnej opinii ;)
1
@Sulimo co to za dziwny kompleks Realu?
0
@BARCA1899Messi no barcelona tez grupa śmierci
0
@Sulimo piękna narracja, drugie TVP.
3
@MesQueUnClub96 a co tym razem nie gra?
0
Real ma ten sam problem z Bale'm miedzy innymi czy Mariano.