sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Idziesz tam do nich i grasz WSZYSTKO!
3
@tristan87 Lewy ogarniał Papa w Barcie jako trenera ...biznesy ;P
12
@Marcelinho99 też mi szkoda faceta baardzo.
0
@Sulimo był tam karny. Przy takim napastniku jak halland wtrącenie go z równowagi gdy wyprzedza jest oczywiste
1
Karny ewidentny ale nią mam rzalu do christiansena. To był przypadek
7
Jak by nie było Roberto dziś zdał egzamin ;)
0
Xavi się jeszcze czegoś nauczy od Unzue ;)
0
@noface za ferana daliśmy ile ? 30 czy więcej ? Auba niby na czysto ale to dziwne że do 25 dojśc nie możemy w negocjacjach ;)
0
@Manypijany w sumie podobnie ich cenie ;)
1
@Ali3231 Warto zaznaczyć - bo hejt na niego to tutaj jakaś raligia.
6
@norbi77 Ja tylko się zgadzam z pnkt 5 ale to nie chodzi tylko o ten mecz.
3
na głównej zły wynik X(
1
@Pinokio bez przesady ... nie jestem za FDJ po tych wszystkich sezonach ale dziś gra naprawde dobrze.
0
@Commando Aby nie poszedł wcale.
4
@Pinokio FDJ dzisiaj akurat spokojnie robi dobrą robotę - Bilva wcale się nie wybija przy nim.
1
Frankie dzisiaj znowu łądnie ... on bez Busiego nie nadaje się do tej drużyny ;)
0
@MesQueUnClub96 spoko może do podstawy nie ale jako zmiennik jest idealny. Wchodzi i zawsze piła go szuka w polu karnym a on umie to wykorzystywać. Zresztą nie napisałem że miałby więcej bramek od Roberta ... już nie koloryzuj ;)
6
Idealny zmiennik Lewego ... ba nosa do bramek ma może nawet lepszego niż Robert. Te 30 baniek im rozum zasłoniło.
14
Auba ... jak szkoda że ten gośc ma odejść. Depay to nie to samo.
2
@Bogan ale i tak jeszcze będzie tu ten argument podnoszony setki razy :)
1
@Archie Jednak zgłoszenia o awarii idą w tysiące więc chyba jest coś na rzeczy. i stało się to nie stopniowo ale dziś rano:
https://downdetector.pl/status/facebook/
1
@LioMessi10 Awaria to są jakieś komentarze randomów do obserwowanych - ostry spam.
1
Weż się gościu skup co by 7 lat następnych na ławie w Stanach nie siedzieć - jeszcze nic nie wiadomo.
1
Bayern jak zwykle cwaniaki
0
@VamosVamos Przecież Case jest najmłodszy z CKM i w zasadzie w najlepszym wieku dla piłkarza. Jego odejscie to raczej krok w zlym kierunku - prędzej Kross lub Modric byliby wskazanie.
5
pomoc słabiutko ale jako jedyny Pedri się broni tylko. Beż błędów w zasadzie. Na minus że nie pograł tak z przodu jak z Lewym ostatnio ale przeciwnik robił robote tez.
0
@El dominatore Ja wiem że mamy problemy z pomocą i obroną ale ludzie Osman to jest gościu od goli i asyst on jest zajebisty w ataku. zjada w zasadzie reszte. Można go nie lubić bo się łamał kiedyś i w szpitalach był ale jak gra to robi wate przeciwnikom z kolan. Nie rozumiem jak można wyżej ceniić 2 asyssty (2 stopnia !!!!) od gola któryprzełąmał trudny mecz. Fakt że Fati zrobił robote ale Osman to skonczył jak killer, taki torre jebnął by w trybuny na bank
0
XD gadałeś z nim czy jak ? ona grałza kadencji wymienionych przeze mine panów którzy nie za bardzo odpowiadali za defensywę.
0
@Aragorn33 ale on nie jest od defensywy, tak samo jak Dembele. To soą goście którzy mają zastąpić Neymara, Suareza i Messiego. - chodzi u nich o ofensywe. Poza tym DEmbele strzelił gola który przełamał mecz, i jako jedyny w pierwszej powłowie robił cokolwiek z przodu.
0
Moim zdaniem wyjsciowy atak na ten moment to powinien być Ansu Robert i Dembele. CHłopaki robią dym z przodu i to oni powinni to ogarniać od pierwszej minutu.