0

@BoreekxD aha ... XD to on przełąmał mecz to było pare minut temu!! Widze jakaś zawiśc do naszego głupolka który jest zacnym jednak piłkarzem. .. i nie grał g.... tylko jego skrzydło sprawiało zagrożenie. g... grał torres.

4

Tak jak Xavi spierniczył wyjsciowym składem tak zmiany zmiażdzyły. Nie wiem czy było to zamierzone ale 1 skład moim zdaniem nie tak powiniemn wyglądać jak dziś

1

@FC1899Barca Ansu najlepszy

0

Ansu powinien mieć pierwszy skład. Dembele i Robert nie do ruszenia ale z Raphinią powinien walczyć o to skrzydło

1

@messicocacola miłego wieczoru ;) wygraliśmy :)

2

@Rastafarnianin oraz o mądrość Xaviego bo jak na razie to Ansu jakieś ogony gra którymi ... mecze nam wygrywa

0

@messicocacola To był nasz ostatni dobry trener.

0

Znowu Ansu .... magia !!!! Wejscie smoka!!!!

0

Torres nie może być wyżej w hierarhi niż Ansu to jest kryminał. A teraz troche tak to wygląda

0

@messicocacola to że grał słąbą dla oka piłke nie odbiera mu tego że był szalenie pragmatyczny i wygrywał prawie wszystko. 1 meczy zabrakło do ustanowienia rekoru meczów bez porażki. W trenerke to on umiłą a Xavi ... no cóż - na razie to on nawala najbardziej według mnie.

4

ja wiem że Xavi legenda itd itp ale kurna my mamy jak ułożyć skład. Valverde by z nich zrobił potwora

1

niezły fart kurka

0

@ChampionLW bo nie panujemy nad piłką -nie mamy środka

0

Osman u nas jak zwykle chyba najlepszy z porzodu

0

przecieżmy środka nie mamy, same przeżuty. Masakra niech idzie ten FDJ do tego Chelsea bo on tylko prtzeszkadza

1

jeszcze zamiast zapitalaćna pełnej k...wie bo zawalił to rozkłada rączki do sędziego. MASAKRA a akcja idzie sroga z jego winy

1

De Jong jest żałosny

1

Frankie .... koleś który jest prdobno crackiem znowu błyszczy

2

@Pawel13sz pamiętam tą akcję. To był kocur siła technika jak on tu pięknie się wepchnął miedzy tych 2 grajków - odbili się od niego jak juniorzy.

2

@Firestone Ale może ten cyrk dła mu troche do myślenia ... to jest Barcelona nie można tu jechać na ładnej buźce i tego że kiedyś grał dobrze w Ajaxie. Ma cośdo udowodnienia według mnie

0

@cold_play racja

1

Jeśli FDJ wyjdzie w podstawie to liczę że będzie grał tak jak ostatnio i oby nam geby pozamykał. Mam nadzieję że odrodzi się i zrozumiał że musi dawać o wiele więcej niż w ostatnich sezonach. On dalej mógłby być najlepszy w naszej pomocy jakby się trochę przyłożył i zaryzykował więcej ofensywnych rajdów.

2

Ale było już tyle razy pisane że oni dogadani już są. A tu dopiero ""poczyniono postępy" ?

1

@Comentateiro napastnik - miałem za młodu nosa do sytuacji pod bramkowych - poiłka mnie szukała w polu karnym

13

on chciał zostać z nimi też (wiedząc ze nie pogra) więc co to za narracja teraz.

34

@MermesMWH on jest bramkostrzelny. to jest dobry wentyl bespieczeństwa dla Roberta i przede wszystkim dla tego klubu jeśli chodzi o bramy. Ja go jednak cenie bardziej niż 18 baniek - wiem że to na czysto jest.

36

Może czas na nowych kapitanów ? ...

0

@Ironman total w punk ... a gawiedź jedzie z tematem jak pelikany.

0

@RivaldoVitorBorba chodzi o wiatr, nad Bałtykiem wieje często grubo

0

@NeKenI Same parawany nie są złe gdy tylko się je używa aby chronić od wiatru - Polski Batltyk to jednak miejsce gdzie czasami wiatr wieje jak wściekły - problem pojawia się jak gamonie w piekną bezwiętrzną pogodę rozstawiają te parawany tak że się przejsc nie da i robiąto od samego rana. Nie robią tego by chronić się od wietrznej pogody tylko by móc chlać browary w tłumie tak aby nikt nie widział. Powinni zrobić jakąś sygnalizacje jak z czarnymi flagami (że nie można pływać). Mały wiatr zakaz parawanów i jakiś znaczek. Jak się nie dostosujesz to przechadzka po plaży i mandaciki. zaraz by się skończyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?