1

dobre meczycho ale karny na bąblu ewidentny :(

0

@Zagorzały Fan F.C.B nie no według mnie Alonso na Bayern od pierwszej minuty to strzał w kolano

1

Marka torche popłyneła z tym Alonso na skrzydle. To byłby jego pierwszy mecz w Barcelonie i od razu dają go na Bayern. To chyba myślenie życzeniowe Marki bo na pewno nie zdroworozsądkowe.

1

@Veysel oby tak było ... to jest mega potrzebne teraz.

1

Licze że dowalimy im solidnie i to ędzie PRAWDZIWY zryw do odrodzenia w nowym młodszym składzie. i spoko niech stary Robert ich rozliczy - niech im rachunek wystawi ;) w końcu oni troche jechali po bandzie przy jego sprzedazy.

0

@tervas też myśle że to optymalny skłąd - pytanie czy Xavi wejdzie najmocniejszymi armatami od początku

2

Robercik załatwi temat.

2

No to teraz na wakacje do Loret De Mar i chwalimy się że jesteśmy z Polski - laski i driny same wchodzą ;P

0

@Emhyr dla pewności

1

@JimMorrisonFCB apomniałeś chyba oznaczyćpewnego hejtera Roberta z tej strony

1

@tomek8756 w BVB należy dodać było to przeciw ... prześcieradłom i 3 mu nie wystarczyła zdaje się ;)

0

@jareksk100 Każdy widzi co widzi - mnie nie przekonują mimo dobrego wyniku ... niestety.

0

@Azacca lepsza gra by mnie zadowoliła.

1

Ale Pilzno gra straszną kiszke a i tak nam gola wcisneło. W sumie to troche przeraża. FDJ dziś znów zagubiony - z takim przeciwnikiem to niezła lioa w sumie. Ogólnie tylko Lewy Dembele i Kounde mnie przekonują. Fajnie że wygrywamy ale z tak grającym przeciwnikiem powinniśmy ich bardziej miażdzyć jednak.

0

@ousmanedembele10 Pewnie Alba albo Roberto

4

super info licze na jego powrót w chwale.

0

@Kgorecki2500 też uważam że wyjdziemy z grupy ale nie ma co sobie przypisywać pnkt przed meczem a Bayern będzie ciężki do pokonania ... niestety.

0

@Kgorecki2500 Pisze o LM - o grupie. i tak mecze z bayernem i Interem będą ciężkie. Jak na razie fajnie wyszło Z CIty ale tobył mecz towarzyski a Sevilla wczoraj zagrałą po prostu beznadziejnie więc to też nie wyznacznik, do tego pierwszy mecz w lidze pokazał że i z tyloma gwiazdami możemy zaliczyć wpadke.

0

@Kgorecki2500 A gdzie ja pisze o farcie? Napisałem że później już będzie tylko gorzej co jest prawdą. Chyba ze się z tym nie zgadzacie to pls napiszcie dlaczego uważacie Inter i Bayern za łatwiejsze zespoły od Pilzna? Bardziej wy macie problem z pokorą niż ja obsrane gacie ;)

0

@DaPidejpi jaaasne najlepiej zlekceważyć bo porobiliśmy transfery i to już nas ma stawiaćw roli faworytów.. haloooo podobno jesteśmy w grupie śmierci. Dodać należy że to będzie 4 mecz tej ekipy - oni zgrająsię na dobre pod koniec sezonu

3

@DLFCB no dobry wariat jest.

2

@Ojciec5tkidzieci bezalkholowe to nie piwo. :(

1

Mecz w środe obowiązkowo trzeb awygrać (i to najlepiej sporo bramek naładować) bo później już tylko będzie gorzej

0

@Aragorn33 też oglądałem i nie zgadzam się z tobą. fakt ostatnie 2 mecze (!!!) miał dobre i tyle. Wcześniej odwalał co mecz straszne błedy - to za mało by od niego układać skład. Araujo trzyma poziom przynajmniej sezon dłużej ;)

0

@Aragorn33 to ty się mylisz ale ok. zostawmy to.

0

@Aragorn33 Kounde 2 asysty ... ofensywnie jak na obrońce tym bardziej że w denesywie nie nawalał a Araujo czyści wszystko. Być może faktycznie inne spoktania oglądamy.

0

De Jong w końcu cośrwał ... chłopak chyba czuje że musi o skład walczyć ... w końcu ktoś mu pokazał ze nie gra się za nazwisko i to że miało się być drugim Cruiffem. Brawo Xawery

0

Ja myślę że Kounde i Araujo w tym momencie już są filarami i Xavi z nich nie zrezygnuje jesli chodzi o 1 skład. Koune zaskakuje baaardzo pozytywnie jak na obrońce jest bardzo ofensywny. Nawet Alba niedosiąga. (ze swoich najlepszych lat)

0

@pioz123 Ferran powinien popracowaćz psuchologiem takie moje zdanie. Chłop ma możliwości ale wszystko siedzi w głowie. Ja mu dobrze życze serio ale nawala. strasznie nawala.

0

@pioz123 Jeśli wspierasz cały zespół to dlaczego nie płaczesz że nie wszeł Depay ? Chłopak raczej robi większy dym niż Ferran i w teori to jest zmiana 1:1 za Roberta. Może Xavi woli Hiszpanów ? Pomimo że klopią się po czole.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?