sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
... a jeszcze czeka nas Real kórwa
0
właśnie to zrobiła
0
czy mi się wydaje czy własnie inter nas gniecie XD
0
Ale boli fakt że to uż nie ta Barca do której większość jest przyzwyczajona :(
0
@ObiektywnyKibic121 młodzież na obronie która ma talent i liźnie doświadczenia zazwyczaj jest zabójcza - trzeba zaufania
0
oby to było przełamanie w tych rozgrywkach
0
@jacek905 ale 1 miejsce obiektywne ;)
4
@deiw99 Zidane był zajebisty
3
@Pampek1994 ostatnio Gavi zagrał dwa mecze (wiem że jeden przegrany a drugi słaby - ale w wykonaniu reszty) na poziomie jakiego nigdy nie widziałem u Frenkiego a ma 18 lat.
0
Luis Figo dopiero 98. Ciekawe czy gdyby nie zrobił tej wtopy z transferem do prześcieradeł to byłby wyżej oceniany. W sumie piłkarzem był wybornym. Pomimo mojej antypatii do tego gościa to w pierwszej 50 ce raczej powinien być.
0
@AmigoBlancos zwycięstwo po ujowej grze w drugiej połowie ???
3
Celta by z boksów nie wyszła gdyby nie gol Pedriego. grali by na czas cały macze broniąc remisu, co zresztą było widać na poczatku.
0
To zawsze jest tak że musi być cała ekipa z jednego kraju ?
0
@masq po wiskachu ale widze że nie ogarniam więc spoko ;) na jedno wychodzi
0
wszyscy wiemy do czego jest zdolna Celta ale w tym meczu zabrakło przede wzystkim pokazania że Barcelona to ogarnia ... bo ... jaka celta zaczeła robić to co wszyscy sie spodziewaliśmy to nasze chłopaki się po prostu obsrały. szkoda bo niby mierzymy w LL i LM no ale może to jest ostro na wyrost. Roberta to nie było w meczu. Suarez jednak umiał zrobić w takim meczu 1 lub 2 akcje które by pokazały że grał i był groźny
5
Komentarz usunięty
1
to zdjjęcie symulującego Raphy mnie dobija. szczęsliwa wygrana to mało powiedziane
1
@KibicBarcy123 ale sposob jest jrdnak ujowy
5
Robertowi to sie dzisiaj nalezy ocena okolo 2-3 nie wiecej
0
@taris celta też grała na wyjeździe ;)
4
Ja wiedziałm że celta jest groźna ... ale kurde no oni nas zdominowali :(
0
ludzie z interem mamy mokro skoro celta nas gniotła. Słabo na maksa !!!!
1
@AdiKingu96 Może na Celte wystarczy ;)
1
Ale co gra Pedri i Gavi to ja naprawde już troche widze Inieste i Xaviego. duma ... serce rośnie. Młodzi chłopcy a co robią.
0
@norbi77 tiaaa Rapha przyaktorzył - w sumie myślałem że dostanie żółtko.
0
trzeba ich dobić bo może być różnie. Celta jest nieobliczalna
0
@MariuszVeB dopiero się wydarzy ;)
1
Pytanko do melomanów. Czy Suite jazzową z filmu psy, można dostać na jakimś nośniku ? Chodzi mi o to co jest dostępne na YT - tutaj link:|
https://www.facebook.com/watch/?v=3844144248954106
Zawykły soundtrack z filmu ma oprócz tych numerów jeszcze jakieś inne które troche rozwalają jednak klimat.
@Colon @Coutinho007
edit: Już troche poczytałem - nie ma tego na runku w tej formie ... a szkoda :(
0
drugą łąkotke sp....li i kaplica.
0
@bartulek98 stary Atletico ostro przyżydowało w tej zagrywce nie licząć sięz nami i Griezmanem. Dobra lekcja na przyszłość. ... tyle. Kto by się spodziewał to ich legenda była.