2

dobry artykuł na główną na Piatkowy wieczór ;P

7

@ziomal62 Teżbym chcaił abyśmy teraz nieźle odbili od ostatnich "dioświadczeń" ale Fati moim zdaniem słabszy jeszcze od Raphy. Tylko Raphinia musi grać tam gdzie jego miejsce, bo w środku w pomocy to nie bardzo jednak ;)

0

skompilkowana _ prosta jak drut. Chopak nie udwignął (do tej pory) ciężaru tego gdzie jest. .... zresztą może to nie to u Guardioli tez za bardzo nie grał. Myślę że u takich graczy problem twki w głowie.

3

I to że obserwują Lewego jak się prowadzi i jak cięzko pracuje, ile ma lat! + mają śwadomość ile osiągnął w piłce to jest jeszcze jeden kolosalny plus dla Barcelony. Mamy teraz sporo młodych którzy potrzebują dobrego wzorca w tym aspekcie bo myślę że dawno takiego po prostu w Barcelonie nie było (wzorca).

2

Messi powinien wrócić na odsłonięcie mu pomnika i ... tyle.

2

i tyle z tych naszych podwójnie czy potrójnie obsadzonych pozycji. Jedne zgrupowanie + 2 mecze po i połowy składu nie ma XD

2

@Xwowrak dokładnie tak jak piszesz. Powiem więcej - pokolenia które miały ciężko w życiu były poźniej silne w każdym tego słowa znaczeniu. Natomiast tzw bananowa młodzież to powolny rozpad moralny człowieka pod każym względem.

8

@Bulos11 taka że następny mecz to był nasz blamaż i później jużw koło macieju to samo. Ta drużyna była dobra ale troche wcześniej

0

Oby to okazao się prawdą gościu mnie bardzo pozytywnie zaskoczył wejściem w sezon i on robi różnice w obronie (i ataku ;) ) kolosalną.

0

@sebo939 Dokładnie też tak myślę już po pierwszych 15 stu minutach było widoczne jak na dłoni ze to nie działa. Francuz dwoił się i troił by przejsc coraz większe zasieki Interu (Inter już po tych 15 stu minutach się połapał że głowna atakująca flanka to ta prawa), Natomiast Rapha z Alonso pomimo tego że Inter przeniósł ciężar obrony na strone Dembele nie poradzili sobie ze swoją osłabioną przez przeciwnika flanką (a mieli o wiele więcej miejsca niż Osman i było ich teoretycznie 2 do atakowania bo Alonso grał non stop bardzo wysoko). Noż kurde - to trener w 100% przewalił ten mecz bo nie zareagował i należy to podkreślić. ALe nie można też przymknąć oczu na indolencje ofensywną Brazylijczyka i Hipszana. A tu największe krzyki że Bombel same straty - no tak miał straty ale kurde czasami miałem wrażenie że jest jedynym który próbował tworzyć przestrzenie kolegom bez klepania w boki i do tyłu.

1

@mateusz1989VeB zmęczony po tych wyczynach to śpi. Ronaldo musi wyglądać to ćwiczy 4 pak.

1

@Lionel_Messi10 Osobiście wolałbym aby era z Messim była już za nami i abyśmy budowali zespół z składający się przede wszystkim z młodych graczy. Ale jeśli ma przyjść to najbardziej bedę zadowolony z gula Araba że Messi wrócił do Barcelony. I chciałbym aby już rola Leo nie była taka centralna jak do tej pory - inni muszą ciągnąć ten wózek.

2

@Rust_Cohle no przeciez musiała poczekać aż Deep skończy swoją sprawę. Tylko jedna może być na tapecie świata na raz inaczej to nieopłacalne ;)

0

@Rhaan gdyby nie Dembele to my w tym meczu nie istnielibysmy w ataku w ogole. Wolę gościa który ryzykuje niż kogoś kto się boi tego robic

0

@John_Doe tyle że NATO musi zareagować jeśli promieniowanie pójdzie na kraje członkowskie. Tak czy siak

0

@paweldunajecfcb jeśli promieniowanie pójdzie na kraje sojuszu to NATO powinno zareagować ale konwencjonalnie czyli wjechać na Ukrainę i pogonić swolocz a może i wjechać dalej pod Moskwe i skończyć z tą pajacerka Putina raz na zawsze

1

@MateuszDoniec tylko że trzeba zauwazyć fakt że jedynie Dembele prubował coś grać - Inter szybko sięw tym połapał i kryło go po 3 zawodników. Gdyby tak samo pracowało 2 skrzydło to Włosi by tego nie ogli ogarnąć i powstały by puste przestrzenie dla Polaka. Dla mnie najbardziej zawinił Xavi ustawiając Raphe tak jak ustawił. On powinien robić taka samą robortę jak Francuz z drugiej strony

0

@David_Martin na pewno z prowadzeniem meczów Barcelony bo być może nie lubi naszego klubu

0

@Katalonbar "Prowadziliśmy grę, ale z naszego prowadzenia nic nie wynikało." - to się staje normą w tym zespole.

0

Xavi nawymyslał z tym Alonso i Raphinią i nie chciał za bardzo tego zmienić gdzie było widać że to nie działa. Irytuje z tym sędziowaniem bo sam nawalił grubo.

0

@Cochise z interem wygramy ale z Bayernem to wątpię.

0

@Arczi57 też mam takie wrażenie. Mamy Balde który powinien był grać od poczatku. Xavi gada coś o tej ręce ale na powtórkach nie można było rozstrzygnąć czy był to bark czy reka

0

@Rhaan to są straty pod polem karnym przeciwnika nie rozumiesz to sam masz problem z glowa

0

@Rhaan to ty wiesz o piłce tyle co z Fify skrzydłowy pomimo strat tworzy przestrzenie swoimi prubami dla reszty zespołu bo absorbuje obrońców. Doucz się chłopie. Neymar zawsze miał pierwszy skład a co drugi mecz większość to straty. To samo gra Dembele i zawsze będzie miał pierwszy skład u Xaviego. Zauważ że to Raphinia jest w rotacji u trenera ;)

11

Gadacie że Dembele nie miał dnia. Tam go kryło pół Interu przez cały mecz. Pytanie co robili Raphinia z Alonso ze swoją bardziej odkryta strona pozostawiam do przemyślenia ;)

0

@Rhaan aha bo jego straty pod polem karnym rywali są TYMI groźnymi dla Barcelony . prosze cie kolego ;)

0

@Rhaan stary dobry skrzydłowy ryzykuje wchodzi w tłum i robi przewage - Raphinii jaja odcieło - bo go nie ma w meczu - bardziej Alonso jest widoczny. WTF ? to miał byc obrońca !! Neymar teżtracił większość w swoich prubach

1

Powiem wam że nie Dembele jest winowajcą tylko Raphinia !!! liczyłem że ten gość będzie robił taki sam dym jak Francuz z drugiej strony wtedy Robert miałby o wiele luźniej ale Brazylijczyka Inter zlewa bo on jest nie groźny a Francuz jest pokryty 3ma zasiekami - dziwne że tego nei widzicie

0

@Rhaan gówno to wykreował Raphinia - bo nawet nie prubował. Ale może tak siecofnąći bronić ... ale czekaj mamy zajebiste skrzydłą z czego tyl;ko jedno coś działą - tak to jest Dembele

0

@Arczek2001 dokładnie - on jako jedyny stwarza zagriożenie - cięzko sięczyta te wysrywy na niego podczas gby Raphinie kurde przeszedł obok meczu !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?