sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Gwizdy na Gerarda to straszna wiocha
0
@AlexDark00 a to bo jednego ?
1
@Comentateiro Xavi leci jak tego meczy nie wygra tak że ten. Gra o życie widać nie ?
0
I pomysleć że na ostatnie 15 minut zmienimy skrzydła zapewne na świeże i będą wiatraki ostre ... oby skuteczne ;). Może to jest pomysł na rozgrywanie meczy
0
@Kondziubarca już było ? czy czekamy ?
0
@AlexDark00 no fakt przy pierwszym dostał podanie ... bystry jeteś w tej ninawiści do Roberta ;). w takimrazie ładnie współpracują XD Ładnie się Robert odnajduje w tym zespole XD
1
@Comentateiro Gavi Pedri ich zawsze się miło ogląda. Jak nie serducho to iskra geniusza. A przywalić sie nie ma zaco bo jakby co to na garb wieku można zrzucić i niedoświadczenia. Ehhh oby im do głowy nigdy nie przyszło zmieniać barwy
0
@Janiama Dla mnie aż tak tej współpracy nie widze. Robert sam sobie bardziej te bramy zrobił dzisia. Ale jest coś na rzeczy łądnie grają
1
De Jong może i sie nadaje za Busiego jakby sie ogrywał na tej pozycji
0
to jaki oni mieli ten rekord ze straconymi bramkami ? .... ;)
0
@kombo13 już był ....
1
@krissu8 byłeś już w szatni Villarealu z pozdrowieniami od LR ? ;)
1
@Kondziubarca Niemiecka gazeta? Może Robert to ich wtyka ... lub Ter Stegen ;)
3
@Firestone Jak będzie dobry wynik to myślę że pierwzy do zmiany.
0
@Kamiloza91 " Fati - Lewy będzie ogień" oby bo na tym atak się kończy - jeśli Fati będzie zachowawczy to szybciutko będziemy chcieli nie umiejącego ostatnio strzelać Dembele i Raphinii bez cienia formy.
3
Jeśli Fati nie będzie się bał ryzykować i będzie wchodził w pojedynki to z przodu będzie dobrze ale co do obrony to ... możemy zaczą się modlić do Żula Kundla - może nam ten mecz oganrnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@bartas97 gąsienica ma mocnego mindfucka pewnie
0
@xavi890 Mam na myśli bardziej Puyola - i porównuje tylko wzrost nie umiejętności.
0
@Kszysiek7 Chodzi CI o wzrost ? Fanem Erica nie jestem ale to nie jest kluczowe i w Barcelonie mieliśmy już tego przykłady.
1
Sławek jak zwykle punktuje:
0
@shaun idealny rywal na piękną inauguracje z golami ;P
0
ciekawe:
https://www.facebook.com/watch?v=1376060229469078
Podobno na tej historii powstał Rocky I. W sumie te przerwyniki w wywiadach przed i sama walka - bardzo podobne. W sumie ne sądziłem ze Ali taki był zadufany w sobie.
1
@Kgorecki2500 i takiego odklejone go fanatyka dopuszczają do młodzieży ? To powinno być karalne. Gościu ogólnie nie powinien się publicznie wypowiadać i deprawować młodych swoimi chorymi wizjami.
0
@Kessie Pikey goli nastrzela
0
@Salchent za 150 ojro
3
On dla Miessiego przyszedł ale cień go przytłoczył później.
0
@Doony7 "A co mieli gadać? Mieli publicznie przyznawać, że do posiadania topowej kadry brakuje nam jeszcze kilku graczy" Skoro tak to lepiej tonować nastroje niż pitolić że jest komplet bo to strzał w kolano który właśnie zaczyna boleć.
0
@Pilka_jest_okragla sensu zaliczył dobre wejście ale Ferran zagral tak samo słabo jak zwykle. Dodać należy że weszli na Real który już był nazarty
0
@escarabajo na razie to jest początek sezonu w nowym projekcie Xaviego (z nabytkami jakich chciał). Niestety ale mimo bólu to jest czas sprawdzenie tranera nie rotacji zawodników - tym bardziej że powiedział że skompletował już kadre. Nie mówie by czekać 3-4 sezony ale 1-2 powinnismy. Ewentualnie jakiś korekty personalne po 1 sezonie.