sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
faktycznie to Lewy mu wjechał w piszczel pierwszy
0
@PJ777 może to oni się zesraja metr przed kiblem. Zobaczymy
1
@Kamiloza91 bo Inter spiął poslady na nas ... A my te poslady poluzowalisny
0
Remis w tym meczu daje nam szansę czy Pilzno musi wygrać?
0
"Oni sami znają swoją sytuację finansową" ktođ go kurde o to pytał czy cały czas go tylek piecze ?
5
@panczo dokładnie tak samo myślę.
4
@Limit_l3ss żartujesz ? Akurat Pedriego to kibice powinni być pewni zresztą Gaviego też.
3
@dawidor9 ja go tam za to lubie
1
Jakoś tak widziałem sporo białych prześcieradeł prze meczem a teraz ... nie wiem wylogowali się czy co ? Czesto siedza tu non stop. ... Fajnie pisać po zwyciestwie swijego teamu ale już nie fajnie gdy doganiamy (NA STRONIE RYWALA ?????)
0
@daniel32778 ogólnie jeśąli Barcva podejdzie do chłopaka lajtowo tak jak to ma w zwyczaju t obędzie gościu grał pierwsze w skrzypce w jakimś bayernie
2
Pozostawienie osmana i usadzenie Raphy to był bardzo dobry rych Xaviego
0
bilbao kurde ....
1
@Firestone w takim meczu popinien wejśc i zrobić różnice aby mieć pierwszy skład w Barcie i hiszpanii. chłopak rozmienia sięna drobne
5
Balde co dziś gra ... suuuuper
2
rzeźnicy z Bilbao... jeszcze podkórwieni bo Barcelona ich poskładała na starcie.
4
@Coutinho007 nie ma lepszego od Pedriego głupoty gadajo ;)
9
ja tam trzymam kciuki za ten projekt - uwalić tego Cerefina i ujawnić korupcje i monopol.
1
@Lionel_Messi10 to widać mleko pod nosem ;) Fajny wariat z niego wyrósł
1
@Colon ja miałbym pomysły zaco ją skrępowa .... ekhm aresztować. ;P
5
@Emhyr omg ale Gavi to tu dzieciaczek. To zdjęcie jak Messi jeszcze u nas grał czy aktualne jakieś ?
0
@denying coś w tym jest ale chyba chodzi o wszystkich kibiców. Szczególnie kiedy widać że mają nawalone w zbroje.
0
@tomek8756 tak naprawde dla mnie punkt 1 tylko istotny. Jestem wzrokowcem i to jest ważne dla mnie. Czasami zdażają się dziewczyny zajebiste pod względem charakteru (ale nie koniecznie ciała) ale hmm jakoś też ten ich uśmiech, poczucie chumoru czy błyskotliwość docierają do mnie wzrokowo :)
0
Nie lubie tych ich "reakcji" - zazwyczaj tylko po wygraniu "pracujemy +3 po mału do przodu" a kubeł wody w gębę jak ich leją. Napisali by z raz "daliśmy dupy sorry".
0
@Magicc89PL to niestety fakt. Zero myslenia
0
@Azi bez przesady to jest jednak legenda tego klubu jak kontrowersyjny by nie był. Kocha Barcelonę i Katalonię nie raz dał temu wyraz. Kilka debili gwizdało i robi się niesmacznie bo byli dość glosni. Nawet na Messiego by znalazło się kilka takich sytuacji za czlapanie i spuszczanie głowy więc to jest chore podejście gdy gramy u siebie
1
@Rewolucja123 tyle że Gavi daje jeszcze walkę, taka prawdziwa od serca. Reszta tym myśleniem/doświadczeniem często właśnie traci na tym polu
1
Obawiam się że fdj nie dostanie więcej pierwszego miejsc jako dpm u Xaviego. A powinien według mnie pomimo że chciałem jego odejścia to jak widzę że ktoś ogarnia lepiej to powinien dostać pierwsze miejsce, to podstawa zdrowej rywalizacji
0
@BorzyKrzys nie. To nie to. Trafiaj dalej
8
Ja prdl ile tu jadu gosci nie mających wpisanej Barcelony by jako ulubionego zespołu na profilowym. Goście wracajcie na notatnik po uj się tak usrywac, i tak wam nie odpuścimy.
11
@Azi nikomu się nie należą na własnym stadionie