sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas nie przecze ale Xavi wchodził mu w tyłek już przed meczem i go chwalił. Ciekawe czy dalej tak myśli.
0
@tbas ... a Lahoz to dobry sędzia XD
1
ciekawe czy Xavi zmienił zdanie na temat Lohaza
0
Xavi dzban chwal lahoza bardziej
0
Xavi powinien głębiej w dupę wchodzić Lahozowi
3
Mecz z Espanyolem po czerwonej to powinna być absencja z automatu. Reszte kary można rozpatrywać. Jak wypuszczą jutro Lewego to obysmy nie zostali później z walkowerem bo ktoś niedopatrzył.
2
@Don-Corleone 58 ? ;) still young Don
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ależ mnie wkórwia to nawiązywanie do Leo po tym mundialu (i jeszcze te aktulalizacje jakby coś serio na rzeczy było). Messi spędził u nas najlepsze lata piłkarskiej kariery. Dał nam swoje "złoto" swój najlepszy czas ale teraz ... i Barca i Leo są na zupełnie innym końcu oczekiwań i możliwości. Czyń mistrzu w PSG honory i o nas nie zapominaj. A Pan panie Laporta sup się pan lepiej na Pedrim Gavim i Araujo bo chłopcy są ponadprzeciętni. Cieszy Bardzo że Leo udowodnił światu że jest równie wielki co Maradona ale nie powinno sięę z tego polityki robić ;) Laporta jak ma jakieś smuty to niech popłacze do monitora a nie pierniczy w mediach że będzie płakał do słuchawki Leo.
3
@oZinho Świnia to za mało na Barto. A Laporta jakby powiedział na początku drogi swojej prezydentury że go nie stać na Messiego to podejrzewam że tak ładnie (mimo wszystko) by tych klocków tu ie poukładał. Prasa i fanboje by go zgnietli za nim by porzędnie zaczął działać. Zachował sie jak rasowy polityk ale w słusznej sprawie według mnie. Zrezygnował z legendy w imie dobra klubu kłamiąc po drodze (niestety według mnie musiał kłamać)
0
Gościu teraz będzie miał kartę przetargową żeby jednak wydoić lepszą pensję. To nie będą tak szczęśliwe negocjację jak ostatnie - gdzie nikt inny nie chciał zaryzykować. Jego agent teraz nas pewnie dojedzie.
0
no i Barcelona odpadła z MS ;) Już mecz z Niemcami pokazał że nie jest aż taka mocna.
7
Karny tak bardzo z dupy że na hiszpańskich boiskach ze święcą takiego sędziego szukać.
0
@MAGNETO he he nie zdziwie się jak ktoś ci tu zaraz nie zacznie tego wyjaśniac ;P
5
ostatni mecz gramy z Argentyna i ja mam nadzieje że tu będzie ogień za Polską i naszymi chłopakami - bo mam wątpliwości troche ;) Jeśli ktos w takim momencie będąc Polakiem będzie kibicował Argentynie to jednak dno i metr mułu. Kocham Messiego jako piłkarza no ale jednak sorry są wartości o wiele większe które i sam Messi pewnie respektuje.
3
nie zdziwie się jak wyjdziemy z tej grupy z Arabusami XD
3
polska przed ostatnim meczem jest liderem w grupie XP
0
Kurde - myślałem ze go LE nie wziął do Kataru. Nie było o tym pisane ?
0
Polska to dużo się nie dołożyła do tej "walki"
1
Może to ten mecz araby kupiły ;)
2
@Colon lubie sobie podgłośnić pink floydów ostatnio. bo słucham ich na winylu - cała płyta - division bell Majstersztyk emocji jakie możne uzyskać słuchając muze
1
@MESSIah16 miedwiediew to zaraz za putinem w kolejce do szubienicy stoi - więc się ujj niech nie pulta bo jego kolej może nadejść szybciej
0
@Bobo25 on dobijał za linią bramkową
1
Hej, ostatnio nat net flixie obejrzeliśmy z żoną serial "obserwator" bardzo jej sie spodobał - możecie polecić coś w podobnym klimacie ?
8
@Aragorn33 no to gościu ma 100% racji. To zę ta organizacja zrobiła deal z tymi małpami na MS jest chore a ludzie którzy hejtują Superlige niech sie zastanowią 10x. I tak mam wrażenie że po tym mundialu sporo się zmieni w swiadomości świata.
2
@Barca1992 jest spoko. ale wiadomo kązdy ma inny gust
0
O jakich on 6500 osobach mówi ?
4
Vand Se Sar już wie. Za chwile będzie zbierać szczene z murawy która właśnie zaczęła opadać :)
https://www.facebook.com/photo/?fbid=498411108990564&set=a.474147144750294
1
@Eto'o9 R10 Później schodząć obrażał wszystki łącznie z sędziami. Ile on wtedy dostał ? WIęcej niż Robert teraz ?
1
No musieli Benzemie dać jakiekolwiek szanse by powalczył o króla strzelców LL. I tak nie wykorzysta swoją drogą.