0

Sie dzieje sie ojjj sie dzieje !!!!! VAMOS !!!!!

0

@sk13 mamy Gavieo i Pedriego. Ci chłopcy mają talent o wiele większy do kreowania gry więc sa bardziej wartosciowi, Niemniej jednak chciałbym takiego Fatiego w formie sprzed kontuzji bo to byl mega - kot

1

Ciessz sięże chłopakom się udało ale to zasługa zespołu a nie trenera. Gratki dla wytrwałych

8

Xavi po mału wyjaśnia niedowiarkom że jego doświadczenie trenerskie to liga arabska

0

@Barcelonista94 zrobi to !!!!

0

Ok mistrzu taktyki ... kto ci podpowiedział co masz mówić ? Dembele ?? JPRDL na dzień dobry wyciąga najwększy syf jaki zrobiłw meczu ... doskonale wie co odwalił.

0

@arasz1819 ja mówie o dzisiejszym meczu więc ... kasztan no kaksztan i tyle (nie Francuz) Francuz grał dziś jak z bajki no ale po co go trzymać ... kto tu jest głupi ????? Pytanie nie do końca retoryczne a mające głębszy sens.

0

@arasz1819 Xavi ... mówisz o paradoksie trenera nie gracza.

1

@bartas97 no stary jutro nie dziś gosciu bez takiich podpuch. Jestesmy po niezłych emocjach jak wy wczoraj.

3

@Emhyr nie widział tylko beton zapatrzony w legende Xaviego. Jak pisałem że Xavi zjebał mecz to mam "niezłe" odpowiedzi od Fanbojów, Uwielbiałem naszego trenera jako grajka ale no sory nie ogarnia jako trener i trzeba to zaakceptować i ZMIENIĆ !!!!! Gracze teżw końcu zauważą że gościu nie scala druzyny tylko ją rozpieprza głupimi zmianami i zacznie się exodus

0

@Mroziu jak widzisz ludzie myslą podobnie więc to ze będziesz krzyczał "siedź cicho" nie zmieni faktu że Xavi daje ciała a ty jestejs na tyle ujowym obserwatorem że tego nie widzisz. Nie ważne czy w swoim zapatrzeniu na legende czy w innym psychicznym napięciu.

1

@kamyk_23 pytanie jaki as go zdjął bo to było do przewidzenia

0

@Azi no fakt ale Balde nie wszedł za to zszedł najlepszy Dembele i bardzo dobry Frenkie dzisiaj. TO troche wyjaśnia trenera

6

Najlepsze: wygrali pomimo wszystko. Najgorsze: Xavi.

0

@Krzeczo poleci po tym sezonie. Laporta to politych nie będzie umierał za ideały.

0

@arasz1819 Pan generał to ogólnie zyje dzieki jakości indywidualnosci piłkarzy bo z trenerkąto jakoś nie po drodze ma.

0

@tbas liga poleci jak nie wygramy tego pucharu

1

Uwielbiam Claudio Bravo - dla mnie jak był w Brcelonie był lepszy od Matsa A niemiec ostro wtedy przeginał. No ale teraz kibicuje Niemcowi

2

Jeśli dzis Barca odpadnie to Xavi wisi na włosku ..... idobrze. Powinnismy mie kolesia który ma pojęcie o trenerce

0

Betis ciśnie w osłabienu

4

@Coutinho007 jak dla mnie Frankie i Dembele to hity dzisiaj

1

sędzia jak zwykle ... made in hiszpania pomimo że dla nas

0

@Sau_Ron Ewidentnie Xavi ma coś nie tak z kopułą. Ale spoko może po prostu go nie lubi

0

Ter Stegen vs Claudio Bravo tym razem nie biurach.

0

@jaras121 ale stary luzuj gacie. nawet jak nie ogarnołem zmiany dembele (co się okarze bo jak na razie to twoje przypuszczenia na bazie "wydaje mi sie") to Xavi nie ogarnia i to zdrowo. Coś ktoś o kontuzji Dembele po jego zejsćiu ????? Nie wydaje mi się

0

Xavi coś pitlił że go kibice zabiją jak nie wygra żadnego pucharu. Chyba gościu chce to przyspieszyć . Nie zdziwie sięjak po dzisiejszym meczu groźby dostanie.

0

@Huck Masz rację źle to ujołęm.

0

Mamy 6 dobrych graczy dzisiaj. Gavi PEdri Franki dembele i 2 obrońców z czego Xavi sciąga Frankiego i Dembele. no brawo i to w 60 minucie

0

@FireBarca1899 obu gp brali już chyba Czesiu by lepiej Barcve ogarnął

1

@Lisek Ogólnie Xavi dziśto się pogubił zdrowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?