sokot
Dołączył/a: lipiec 2014
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sie dzieje sie ojjj sie dzieje !!!!! VAMOS !!!!!
0
@sk13 mamy Gavieo i Pedriego. Ci chłopcy mają talent o wiele większy do kreowania gry więc sa bardziej wartosciowi, Niemniej jednak chciałbym takiego Fatiego w formie sprzed kontuzji bo to byl mega - kot
1
Ciessz sięże chłopakom się udało ale to zasługa zespołu a nie trenera. Gratki dla wytrwałych
8
Xavi po mału wyjaśnia niedowiarkom że jego doświadczenie trenerskie to liga arabska
0
@Barcelonista94 zrobi to !!!!
0
Ok mistrzu taktyki ... kto ci podpowiedział co masz mówić ? Dembele ?? JPRDL na dzień dobry wyciąga najwększy syf jaki zrobiłw meczu ... doskonale wie co odwalił.
0
@arasz1819 ja mówie o dzisiejszym meczu więc ... kasztan no kaksztan i tyle (nie Francuz) Francuz grał dziś jak z bajki no ale po co go trzymać ... kto tu jest głupi ????? Pytanie nie do końca retoryczne a mające głębszy sens.
0
@arasz1819 Xavi ... mówisz o paradoksie trenera nie gracza.
1
@bartas97 no stary jutro nie dziś gosciu bez takiich podpuch. Jestesmy po niezłych emocjach jak wy wczoraj.
3
@Emhyr nie widział tylko beton zapatrzony w legende Xaviego. Jak pisałem że Xavi zjebał mecz to mam "niezłe" odpowiedzi od Fanbojów, Uwielbiałem naszego trenera jako grajka ale no sory nie ogarnia jako trener i trzeba to zaakceptować i ZMIENIĆ !!!!! Gracze teżw końcu zauważą że gościu nie scala druzyny tylko ją rozpieprza głupimi zmianami i zacznie się exodus
0
@Mroziu jak widzisz ludzie myslą podobnie więc to ze będziesz krzyczał "siedź cicho" nie zmieni faktu że Xavi daje ciała a ty jestejs na tyle ujowym obserwatorem że tego nie widzisz. Nie ważne czy w swoim zapatrzeniu na legende czy w innym psychicznym napięciu.
1
@kamyk_23 pytanie jaki as go zdjął bo to było do przewidzenia
0
@Azi no fakt ale Balde nie wszedł za to zszedł najlepszy Dembele i bardzo dobry Frenkie dzisiaj. TO troche wyjaśnia trenera
6
Najlepsze: wygrali pomimo wszystko. Najgorsze: Xavi.
0
@Krzeczo poleci po tym sezonie. Laporta to politych nie będzie umierał za ideały.
0
@arasz1819 Pan generał to ogólnie zyje dzieki jakości indywidualnosci piłkarzy bo z trenerkąto jakoś nie po drodze ma.
0
@tbas liga poleci jak nie wygramy tego pucharu
1
Uwielbiam Claudio Bravo - dla mnie jak był w Brcelonie był lepszy od Matsa A niemiec ostro wtedy przeginał. No ale teraz kibicuje Niemcowi
2
Jeśli dzis Barca odpadnie to Xavi wisi na włosku ..... idobrze. Powinnismy mie kolesia który ma pojęcie o trenerce
0
Betis ciśnie w osłabienu
4
@Coutinho007 jak dla mnie Frankie i Dembele to hity dzisiaj
1
sędzia jak zwykle ... made in hiszpania pomimo że dla nas
0
@Sau_Ron Ewidentnie Xavi ma coś nie tak z kopułą. Ale spoko może po prostu go nie lubi
0
Ter Stegen vs Claudio Bravo tym razem nie biurach.
0
@jaras121 ale stary luzuj gacie. nawet jak nie ogarnołem zmiany dembele (co się okarze bo jak na razie to twoje przypuszczenia na bazie "wydaje mi sie") to Xavi nie ogarnia i to zdrowo. Coś ktoś o kontuzji Dembele po jego zejsćiu ????? Nie wydaje mi się
0
Xavi coś pitlił że go kibice zabiją jak nie wygra żadnego pucharu. Chyba gościu chce to przyspieszyć . Nie zdziwie sięjak po dzisiejszym meczu groźby dostanie.
0
@Huck Masz rację źle to ujołęm.
0
Mamy 6 dobrych graczy dzisiaj. Gavi PEdri Franki dembele i 2 obrońców z czego Xavi sciąga Frankiego i Dembele. no brawo i to w 60 minucie
0
@FireBarca1899 obu gp brali już chyba Czesiu by lepiej Barcve ogarnął
1
@Lisek Ogólnie Xavi dziśto się pogubił zdrowo